Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 82

Тема: Lucy

  1. #1

    Подразбиране Lucy

    Понеже Дядо Коледа беше така добър да ми донесе фотоапарат - вече мога да ви показвам по-честичко с какво се занимавам в момента
    Първо вижте докъде стигнах с моята дама в Петербург - цветовете не са като на картинката и да ви кажа честно като цяло ми се получава малко "бозава" и хич не ми се шие... Ама като съм се хванала на хорото - ще я довърша ! Може пък като я изпера и изгладя да "светне" , защото сега е доста зацапана - все-пак отлежава от месеци наред ... А и контурен бод ако сложа тук-там съвсем ще се промени Надявам се ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Уф, че бавно ми върви нета днес ... Да ви покажа с какво се занимавам след дребосъчетата за игрите . Предварително да си кажа, че модела се шие с кръстчета, но аз си го карам на гобленов бод. И понеже панамата е по-едричка, слагам конеца от три ката, за да покрива по-добре. Силно се надявам, след като го ушия и изпера панамата малко да се свие, защото и при три ката конец на места тъмните цветове ми стоят рехаво.
    Ами ... това е . Дано ви хареса ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Да се отчета с малък напредък Имам си вече колибка и едни малки слончета са се заформили ... Нямам търпение да стигна до маските - там ще е голям кеф!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Много е забавно да се шие на черна панама, да знаете
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 16.11.2009 в 21:30.

  5. #5

    Подразбиране

    Ето го следващия етап - почти преди финала ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    lucy !Много красив гоблен! Аз докато разбера,че си „отрязала“черната панама,ти си го свършила.

  7. #7

    Подразбиране

    Знам че всички сте на коледна вълна, но аз нещо се размечтах за лятото и съм си приготвила ударна програма !
    Ето първия от серията
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    А ето и останалите :
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Двечки от летните пейзажчета са вече в готовите, но аз сериозно се уморих от толкова много цветове ... Та реших да се отдам на един красавец, който е истинска отмора с малкото си цветове
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Двечки от летните пейзажчета са вече в готовите, но аз сериозно се уморих от толкова много цветове ... Та реших да се отдам на един красавец, който е истинска отмора с малкото си цветове
    Отмора и удоволствие предполагам?!
    Струва ми се, че настинката има един плюс .... имаш време за шиене.
    Поздравления за красавеца!

  11. #11

    Подразбиране

    Отново чудесен избор!Поздравления lucy!Императорът си е Император,но и летните пейзажчета не му отстъпват по хубост!

  12. #12

    Подразбиране

    Люси,за новата къща и конче ще си имаш...Готова комплектовка ли е ?

  13. #13

    Подразбиране

    Вече си имам кончеее...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Много хубав става този кон,аз си го купих също,само да те питам 1:1 ли го шиеш или бод кръстче,защото аз имам намерение да го шия 1:1 и на каква панама го шиеш?

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, и аз като теб ! Шия го 1:1 на бяла бг панама.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •