Показване на 1 до 9 от 9

Тема: Син молив

  1. #1

    Подразбиране Син молив

    Здравейте!Моля ви ,помогнете ми като ми кажете къде в България мога да си купя молив за разграфяване на светли панами?В магазина на ДМЦ са казали,че е изчерпан като наличност!Ако някой знае моля да го сподели с мен!

  2. #2

    Подразбиране

    В магазините за шивашки аксесоари има такива моливи-креда, които се изпират с вода.

  3. #3

    Подразбиране

    А аз използвам съвсем обикн.молив НВ по мек който е,сега не се сещам за
    номера му,

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Фани действай смело с обикновен молив.От опит ти го казвам


  5. #5

    Подразбиране

    http://www.milenastyle.com/PRYMALL.html
    На този адрес има моливи но не знам дали е това което търсиш има и водоразтворим маркер

  6. #6

    Подразбиране

    До сега винаги съм разграфявала с обикновен молив. Изпира се не се притеснявай. Не ти трябва да си харчиш парите за нещо друго.

  7. #7

    Подразбиране син молив

    А аз от опит знам , че обикновен молив трудно се пере и остават следи ако панамата е бяла и Аида с ламето и не се запълва цялата. Ших момичето с коня на Ланарте и голям зор видях докато го изчистя. Сега съм разграфила за първи път със специалния син молив и ще видя резултата след като свърша гоблена. Правих опит на други панами и се изпира, него го купих от "под колоните" на бившия Жданов.

  8. #8

    Подразбиране

    във руски форум прочетох че много използват и акварелни моливи -ето и показаното:


    в долния десен ъгъл е намокрена панамата молива е изчезнал

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Виж на сайта на Милена стил няма ли. Аз си взех от Враца , там има нейни гоблени и доколкото разбрах и моливите са от тази фирма.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •