Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 149 от 149
  1. #136

  2. #137

    Подразбиране

    И аз много го харесах пейзажчето.

  3. #138

    Подразбиране

    И гобленчето и подаръчето са супер!!!

  4. #139

    Подразбиране

    Благодаря, момичета, за отделеното време да видите какво съм правила. И за положителните коментари

  5. #140

    Подразбиране

    Пейзажът е супер, ама подаръчето ... ох, много ми хареса

  6. #141

    Подразбиране

    Половин час си търся темичката. Ами така е като нямам какво да покажа. Това са бродерии от преди 3-4 години, които реших да оформя на възглавнички. А капана за сънища е от по-рано, но все отлагах оформянето ме, че ми се струваше много трудоемко. Та се и оказа, но съм доволна от крайния резултат. за схемата благодаря на Светла Петрова. https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=99b578ebe4

  7. #142

    Подразбиране

    Напоследък много малко време имам за шиене, а и вече цяла година се занимавам със Сиянието на Дим, затова и нямам какво да покажа. Но ето нещо извън гоблените

  8. #143

    Подразбиране

    хей здравей много интересна и красива идея,а как се прави?

  9. #144

    Подразбиране

    Знам, че много хора вече го шиха този гоблен, но това е моят. Отне ми година и 2-3 месеца да го ушия. Той беше един от първите, които харесах, когато се включих във форума и тогава се зарекох, че ще го ушия някога. Ето го вече готов, много му се радвам. А скоро ще е в рамка.

  10. #145

    Подразбиране

    Няма значение колко пъти е показван, друго е като го ушиеш! На мен също ми отнемат доста време гоблените, но съм си така - баба мравка. Чакам с нетърпение да го видя и в рамка.

  11. #146

    Подразбиране

    Това е един от любимите ми и от малкото ,които мъжа ми хареса Браво ,много е красив!

  12. #147

    Подразбиране

    Отдавна въздишам по него,страхотен е!Честито!

  13. #148

  14. #149

    Подразбиране

    Реклама:
    Другите са си други и сме си казали мнението, но твоя още не бяхме го виждали. Браво, veneta_az, страхотно се е получила твоята зимна приказка. Това северно сияние няма да ми омръзне да го гледам и да го хваля, колкото и пъти да съм го правила. Дано сега да му намериш най-подходящата рамка и паспарту, и да ни зарадваш отново с показването му. Сигурна съм, че пак ще ръкопляскаме.

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •