Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 149
  1. #16

    Подразбиране

    Да покажа някои по-стари неща, които са подарени, но тези дни имах възможност да ги снимам. Първите два са подаръци за майка ми, а третият е подарък за девера ми, който се казва Димитър. Ползвала съм схема на Милена стил и мой подбор на конците по мостри от техните, но с малко промяна в някои.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    И трите са по схеми от нета - последният е за големият ми син, който днес става на 5 год.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Най-после завършен след много прекъсвания по различни причини. показвам две снимки - първата не е на фокус, но цветовете са по-близо до действителните, а другата е на фокус, но е доста тъмна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Това уших по време на почивката на море - засега само три от серията, но се каня скоро да ги продължа. благодаря на Соня за консултациите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Тези маргарити уших за кръстницата по случай кръщенето на малкият ми син. Тя се казва Маргарита, както сигурно сте се сетили. А скорпиона уших по молба на майка ми за една нейна приятелка, която имаше юбилей. Благодаря, момичета, за схемите, които ми изпратихте толкова бързо. Без вас нямаше да се справя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Да пораздвижа малко темичката си, че е хванала паяжина. Не че не шия, но напредвам много бавно.
    Ето и останалите 3 колички на Пермин - автопарка е попълнен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Една графика - ших я за новият дом на брат ми. И пролетта от сезоните с чашите. Подготвила съм и другите, но кога ли ще успея?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и момчета. Реших да ви покажа някои малки нещица, с които се занимавах напоследък, че нещо не ми се шие големият гоблен. Пъво да ви покажа в рамка графиката на кончето за брат ми и моята молитва - тя е по текст от Молитва за християнското семейство. И двете гобленчета си ги рамкирах сама.

    Открих и едно старо малко гобленче, което бях забравила - кръста с розата - ето го и него.

  9. #24

    Подразбиране

    Подаръкът на мама за 8-ми март.
    Още две от чашите са готови

  10. #25

    Подразбиране

    Да ви покажа и последните си попълнения.


    И моите яйца. Искам да благодаря на Mari_ar за заготовките на яйцата и ценните напътствия по изработката им. Благодаря ти, Мария.

  11. #26

    Подразбиране

    Като съм почнала днес да качвам снимки, та да се отчета и тук.
    Графиката на Иисус е готова, но ще почака за рамка, че с тази криза...

    Готова е и последната от чашите сезони

  12. #27

    Подразбиране

    Междувременно уших една богородичка за подарък за РД

    Ето и моята интерпретация от игра на цветовете - моето другарче вече я получи

    Нещо ушито много отдавна и още неоформено, защото не мога да намеря часовник с подходящи размери. За схемите благодаря на Манка и rebostobg

    За в бъдеще ще знам - първо часовника и после гобленчето според неговите размери. Човек се учи докато е жив.

  13. #28

    Подразбиране

    Здравейте. Първо да се похваля, че приключих с бебето. Още не е къпано, но бързам да ви го покажа. Ето го
    И най-после и Иисус е в рамка.
    Пожелавам приятна и успешна седмица на всички, посетили страничката ми.

  14. #29

    Подразбиране

    Най-после да имам отново своя компютър и бързам да ви покажа ушит подаръка от Гинева. Остава да му харесам рамка.
    А това е подаръка, който аз изпратих. Вече е получен и мога да го покажа

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Котето и кучето ги уших за нашата годишнина от свадбата - на 1.07. станаха 9 години. (Май много сме се бракували през лятото ). За съжаление не успях да ги сложа в рамка до датата, но съпругът ми не се сърди. (Защото след това той пробива дупките по стените )

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •