Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 149

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Завърших два от започнатите. Ето ги - Много ми се искаше да ви покажа един пъзел и реших да е в моята темичка. Ето го -

  2. #2

    Подразбиране

    А ето и две подаръчета - сърце за именния ден на мама и книгоразделител за РД на приятелка.

  3. #3

    Подразбиране

    А ето и моята камбанка от перлички. Две гледни точки, на първата снимка цветовете са по-близо до действителните. Правих я цели 3 часа вчера и бързам да се похваля.

  4. #4

    Подразбиране

    Славова, благодаря.
    А сега, понеже не се очертава скоро да завърша някой започнат, да покажа някои други нещица. Първо хартиената снежинка. Наде, благодаря за нагледния урок - беше ми много полезен. Малко мънистени дребосъци - мислех да не се занимавам с това сега, но това е краста - веднъж почнеш ли и край. и последното мънистено засега

  5. #5

    Подразбиране

    А това направих за стария абажур на девера като подарък за именния му ден. Благодаря на venipetgab за консултациите.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, много ви благодаря за похвалите.
    И да покажа част от нещата, които изработих за Коледа - за подаръци и украса. Вчера покрай снимките на подаръса си направих и на тях. Започвам с коледните ботушчета за децата. едно минигобленче за подарък

  7. #7

    Подразбиране

    Това са моите топки и камбанки

  8. #8

    Подразбиране

    Една картичка , няколко снежинки и картички куилинг

  9. #9

    Подразбиране

    И последно засега малко мънистени дребосъци
    Останаха съвсем малко неща за показване, но като стигнат до притежателите си - тогава. Пожелавам весел и усмихнат ден на всички.

  10. #10

    Подразбиране

    Ели, много ти благодаря за похвалите. Стоплиха ми сърцето в този мрачен ден.
    А сега да покажа и изработената от мен част от подаръка за моето другарче от играта - той вече пристигна. Това е гобленчето - , една мънистена чантичка (май ще си направя и за мен такава) и картичка (тази в ляво - надявам се, да си личи, че съм опитала да направя коледна звезда)

  11. #11

    Подразбиране

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ НА ВСИЧКИ ФРОНТОВЕ.
    А сега да ви покажа последните си коледно-новогодишни подаръци, които отдавна вече са подарени.
    Дано следващият път ви покажа нещо по-голямо, че с тези коледни мъници всичките ми начинания изостанаха.

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря, момичета, за похвалите.
    А сега да ви покажа готов Капана за сънища. След като го оставях и почвах отново няколко пъти, най-после го завърших. Още не е пран и гладен, но това ще почака, докато събера материалите за оформлението му - мисля да го правя като пано, а не в рамка.

  13. #13

    Подразбиране

    Толкова отдавна не съм показвала нищо, че темичката ми е отишла доста назад. Не че сега имам много с какво да се похваля, но реших, че като ще качвам снимки, поне да покажа всичко. Вдъхновена от smeshko, като взаимствах нейната идея уших раничка за яслата за малкия , една валентинка и едно малко гобленче

  14. #14

    Подразбиране

    И последно няколко картички за 8-ми март (толкова е бавен интернета, че добре, че нямам какво толкова да показвам)

  15. #15

    Подразбиране

    Толкова бързо минава времето, а аз съм в застой. Занимавам се само с дреболийки и сякаш нищо не съм шила тези месеци.
    Този път даже забравих да снимам яйцата, които правих за Великден, затова сега успях да снимам само две - моето и на мама.
    А това е първият часовник, който направих - за РД на мама. И дори работи!

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •