Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 149
  1. #31

    Подразбиране

    Бибето, благодаря.
    А това е нещо, което уших набързо за дъщерята на моята приятелка.

    Не съм спазвала ключа, освен за видовете бодове. Цветовете ги нагласих, както ми харесаха.

  2. #32

    Подразбиране

    Таzzzz, благодаря за положителната оценка. А сега да покажа и моят опит да направя сърце. Много ги харесах, като гледах тези на Мария, но ми беше много трудно да подбера подходящата като размер бродерия. Получи се това

  3. #33

    Подразбиране

    И една картичка. Много благодаря на ТДК за всички буквички с феи, които ми изпрати.
    Сърцето и картичката са за подарък на племенницата. Е, ще има и играчка, тя е само на 7 години.

  4. #34

    Подразбиране

    Ето я феичката в рамка. Мисля, че се справих добре. И още едно сърце - то ще е за подарък на свекървата

  5. #35

    Подразбиране

    и нещо за подарък на племенника, че се почувствал пренебрегнат - защо за сестра му такива подаръци, а за нега няма? Магнитче
    и яйце с буква и калинка

  6. #36

    Подразбиране

    Най-после облякох бебчо в рамка. Време му беше, че наближава зима. Ето го вече на стената . И нещо много старо, на което сега му дойде редът за рамка -

  7. #37

    Подразбиране

    Завърших два от започнатите. Ето ги - Много ми се искаше да ви покажа един пъзел и реших да е в моята темичка. Ето го -

  8. #38

    Подразбиране

    А ето и две подаръчета - сърце за именния ден на мама и книгоразделител за РД на приятелка.

  9. #39

    Подразбиране

    А ето и моята камбанка от перлички. Две гледни точки, на първата снимка цветовете са по-близо до действителните. Правих я цели 3 часа вчера и бързам да се похваля.

  10. #40

    Подразбиране

    Славова, благодаря.
    А сега, понеже не се очертава скоро да завърша някой започнат, да покажа някои други нещица. Първо хартиената снежинка. Наде, благодаря за нагледния урок - беше ми много полезен. Малко мънистени дребосъци - мислех да не се занимавам с това сега, но това е краста - веднъж почнеш ли и край. и последното мънистено засега

  11. #41

    Подразбиране

    А това направих за стария абажур на девера като подарък за именния му ден. Благодаря на venipetgab за консултациите.

  12. #42

    Подразбиране

    Момичета, много ви благодаря за похвалите.
    И да покажа част от нещата, които изработих за Коледа - за подаръци и украса. Вчера покрай снимките на подаръса си направих и на тях. Започвам с коледните ботушчета за децата. едно минигобленче за подарък

  13. #43

    Подразбиране

    Това са моите топки и камбанки

  14. #44

    Подразбиране

    Една картичка , няколко снежинки и картички куилинг

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И последно засега малко мънистени дребосъци
    Останаха съвсем малко неща за показване, но като стигнат до притежателите си - тогава. Пожелавам весел и усмихнат ден на всички.

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •