Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 149
  1. #106

    Подразбиране

    Много е сладурско. Браво Вени!

  2. #107

    Подразбиране

    Имах удоволствието да го видя на живо.От снимката не личи колко нежна е бродерията.Много ми хареса!

  3. #108

    Подразбиране

    Aуу, сезоните май за пръв път ги виждам ушити във форума /да не излъжа, ама... не помня /
    Много ги харесвам и са ми в плановете за деветия живот, който смятам да посветя на гобленарството

    Много харесвам посланието, което е стих от Библията и в българския превод звучи така: ''Има време за всяко нещо'' /под слънцето/. Наистина живота е низ от различни 'сезони' и всеки от тях си има своето предназначение. Очаквам с нетърпение своя 'сезон' за шиене на гоблени
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  4. #109

    Подразбиране

    Вени, прекрасен игленик си направила - много е нежен!

  5. #110

    Подразбиране

    Благодаря, момичета, че надничате и в моята страничка. Човек винаги се радва, когато оценят труда му. А ето и една пеперуда - първи опит с блекуърк. Мисля, че се получи добре. Направих мотивчето капак на кутия. Като за първата ми кутия горе-долу е добре. Има още какво да се желае, но следващия път ще се постарая повече.

  6. #111

    Подразбиране

    Прекрасна пеперуда!Каво е в превод блекуърк?

  7. #112

    Подразбиране

    Вени, пеперудата е страхотна, а и кутията също....

  8. #113

    Smile

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Благодаря, момичета, че надничате и в моята страничка. Човек винаги се радва, когато оценят труда му. А ето и една пеперуда - първи опит с блекуърк. Мисля, че се получи добре. Направих мотивчето капак на кутия. Като за първата ми кутия горе-долу е добре. Има още какво да се желае, но следващия път ще се постарая повече.
    Аз не виждам дефекти и многоооооооо ще и се радвам
    Много е нежна

  9. #114

    Подразбиране

    Много красоти и интересни идеи,, разглеждах с удоволствие!

  10. #115

    Подразбиране

    Момичета, благодаря за похвалите. След днешния напрегнат ден, вашите ласкави отзиви ми оправиха настроението.
    Dushkova, блекуърк е вид бродерия, при която се използва само един цвят, обикновено черен. Бодовете са кръстче и контур.

  11. #116

    Подразбиране

    Пеперудата е прекрасна!

  12. #117

    Подразбиране

    Тази година съмсем нямах време и затова съвсем малко неща за коледа. Една кутия за племенницата и по едно мини гобленче за мама и свекървата.

  13. #118

    Подразбиране

    Малко, но много приятни. Особено това с изонитената рамка... Кара ме да се замисля дали да не усвоя и аз тази техника.

  14. #119

    Подразбиране

    Вярно, че не са мноооооооого нещата, но са избрани и изпълнени перфектно!!! И с любов!!!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    чудесни са вени възползвала си се от идеята ми за ширита станала е чудна кутията и тази мацка не ми е позната от къде е схемата?
    надявам се всички да са доволни ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •