Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 241

Тема: Дида

  1. #151

    Подразбиране

    Диде много красиво се получава , с тази скорост ще го ушиеш преди да си комплектовала следващия
    v_g_g@mail.bg

  2. #152

    Подразбиране

    Да ви призная нещо относно иглите - никога не съм ушивала гоблен с една игла / или поне не помня такъв случай /. Галя и една моя колежка се изумяваха как се чупят иглите и аз като счупих я запазих да видят. Галя каза, че това се получава като шия с гергеф. На този гоблен не съм допирала дори гергефа. Просто си купувам игли с шупли или нещо такова.....
    Манка, то на солариум да ги донеса в Бургас, че да ги закаля тези игли. Следващата ще я снимам и ще ви покажа как се чупят от ушето. Просто както си шия и се отделя долната част, а кончето остава вдянато в ушето.

  3. #153

    Подразбиране

    Тц-тц-тц то да не стане че имаш повече разходи за игли отколкото за конци За пръв път слушам за такъв проблем....

  4. #154

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Тц-тц-тц то да не стане че имаш повече разходи за игли отколкото за конци За пръв път слушам за такъв проблем....
    Проблем е, Юрка, и то голям .......Да ти остане ухото с конеца в ръката както си шиеш ......Да се смееш ли или да плачеш.....
    Сега имам игла с топченце отпред, след два часа се огъна и тя.....

  5. #155

    Подразбиране


    Да се отчета и днес, че ютията ме зове.....

  6. #156

    Подразбиране

    прекрасна е Диде..., ако я шиеше само с една игла нямаше да е толкова хубава твоята африканка...

  7. #157

  8. #158

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    прекрасна е Диде..., ако я шиеше само с една игла нямаше да е толкова хубава твоята африканка...
    Такааааа, значи - повече игли, по-красива жена.....Харесва ми!!!!

  9. #159

    Подразбиране

    Прекрасна е красавицата на Майя!За иглите-не знам как шиеш и се чупят ,ама моите ръждясват,защото не шия много често.Наистина ти е проблем.Може би шиеш кръстчетата отгоре- надолу.Опитай обратно,дано ме разбереш,както гоблен бод-започва например,долу ляво,боцкаш по диагонал горе дясно ,отзад става права чертичка и после връщаш обратните бодове на кръстчето.Така избягваш напрежението в иглата като я подпираш с показалеца.В този случай си служиш основно със средния пръст като я избутваш с него.Пробвай ,дано да съм ти била полезна.Успех до края с дамата

  10. #160

    Подразбиране

    dushkova , благодаря ти за съветите. По този начин шия, средният ми пръст е надупкан......Но пак ги чупя.

  11. #161

    Подразбиране

    Значи много са ти здрави пръстчетата и чупят игличките

  12. #162

    Подразбиране

    Диде не се притеснявай мила за иглите , аз ще ти подаря само продължавай да шиеш че много хубава става тази негърка .
    v_g_g@mail.bg

  13. #163

    Подразбиране



    Цветенцето е почти 100 % завършено.

  14. #164

    Подразбиране

    много е хубава Диде , от иглите ще да е...
    Редактирано от galq_iva : 02.04.2014 в 14:48.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Не мога да повярвам , въпреки проблема с иглите гоблена е почти готов а и снимката е хубава. Диде идвам у вас да видя къде криеш фотографа
    v_g_g@mail.bg

Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •