Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 241

Тема: Дида

  1. #181

    Подразбиране

    Страхотна е,все каня да я ушия ама кога ще стане незнам,за сега ще се радвам на твоята.

  2. #182

    Подразбиране

    И двата гоблена ги видях на живо , много много са красиви. Диде честито мила
    v_g_g@mail.bg

  3. #183

    Подразбиране

    Най-накрая е готова тази цветна магия страхотна е чудя се как ли ще я облечеш?

  4. #184

    Подразбиране

    Сега едно мъниче започнах, /нова техника за мен/ много нежно и красиво.....

  5. #185

    Подразбиране

    А защо не завърши първо африканката. Толкова е красива.................. Малко контур имаш

  6. #186

    Подразбиране

    Красиво начало на лилията
    v_g_g@mail.bg

  7. #187

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    А защо не завърши първо африканката. Толкова е красива.................. Малко контур имаш
    Ами защото като я свърша и ще ми липсва цветното под масата....................Много е красива, уших дори черният контур, едната ръка и спрях.

  8. #188

    Подразбиране

    А и това си е много хубавко - прекрасен модел си избрала и поздравления за новите бодове - трябва да се опита от всичкооооо

  9. #189

    Подразбиране

    Диде страшна си, цветничко ти трябва а? Ами нали нови африканки гледаше едни три хубавици и те не са никак не-цветни с тези лесните ще разпускаш

  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    Диде страшна си, цветничко ти трябва а? Ами нали нови африканки гледаше едни три хубавици и те не са никак не-цветни с тези лесните ще разпускаш
    Иренка, новите Африканки са приготвени и чакат есента. Всичко си имат - панама, конци, схеми. За сега шия лилията и въртележките. През лятото май времето ми е по-оскъдно, но като падне онзи сняг..............иглите чупя.

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    А и това си е много хубавко - прекрасен модел си избрала и поздравления за новите бодове - трябва да се опита от всичкооооо
    Юра, те не били никак сложни тези бодове, дори са много приятни...... Става приказно, дано го свърша до есента, че да го донеса да го видиш.

  12. #192

  13. #193

    Подразбиране

    Иренка, къде се изгуби, мила???? Иглички имам, шия Въртележки, че времето ми е оскъдно....

  14. #194

    Подразбиране


    Да покажа цветово парченце рокличка на една от моите сестрички

    Аватарчето ми е в готов вид. Шия на Аида 18, конци Анхор.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    много е хубав Диде

Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •