Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране КОЛЕКЦИОНИРАТЕ ЛИ

    Освен схеми за гоблени, имате ли други колекции? Предполагам,че не само за мен ще е интересно да споделим и другите си колекционерски "страсти".
    Редактирано от NIA : 25.02.2009 в 18:31.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    И аз много харесвам такива чинии и керамика.Имам доста глинени гювечи-различни големини със и без капаци.А също и гърне за фасул.Керамичните ми чинии не са много.Минах през значки, заради професията си на млади години-още ги пазя в една стара дамска чанта, подредени по тематика.Имало е и други страсти от този род.Но най-много обичам да купувам списания и събирам материали за гоблени и цветя.А другата ми страст от детски години са плюшените играчки.Бях ги наредила из цялата къща,но трудно се поддържат и повечето ги прибрах.Но в дома ми навсякъде могат да се видят плюшени мечета.Всички ми подаряват-приятели и семейството ми.Ще имам внуци да играят с тях.

  3. #3

    Подразбиране

    Е, като дете и аз съм имала доста колекционерски страсти.Кота съвсем малка събирах обвивки от бонбони и шоколади, особено от руските конфети.После имаше период на календарчетата, а най - много се вълнувах от събирането на сапуни.Нищо не остана от тях- разпилях ги с времето и ги подарявах като се отказвах от тях.Сега другата ми страст освен гоблените са цветята.Обожавам ги.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  4. #4

    Подразбиране

    Ния, много оригинално хоби си си намерила Само не знам къде ги нареждаш всичките Аз не съм събирала никога нищо - който каквото ми поиска - давам, а така колекция не се завъжда

  5. #5

    Подразбиране

    [QUOTE=lucy;186585]Ния, много оригинално хоби си си намерила Само не знам къде ги нареждаш всичките Аз не съм събирала никога нищо - който каквото ми поиска - давам, а така колекция не се завъжда


    Ами то се вижда къде ги слагам -на стената и по рафтовете в кухнята.За сега съм ги наместила, ама за нови - трябва да мисля и за място
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Както много други и аз събирах салфетки като дете.Особено много харесвах т.нар. "паяжинки"-много фини полупрозрачни салфетки.Сега това което събирам са интересни снимки от нета.За материални колеционерски страсти не може да става дума,защото дъщеря ми ги споделя.Вижте за какво става въпрос
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  7. #7

    Подразбиране

    И още няколко.Само да отбележа,че последните две са дело на български автори.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  8. #8

    Подразбиране

    Дали да обяснявам какво колекционирам ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    ... това е една малка част от моите "момчета" ... ще ви спестя за сега останалите, за да не задръстя темата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране


    Каква красота си събрала около себе си!!! Имам чувството, че ще проговорят. Обожавам животните и мисля, че те ни разбират. А тези около теб са като живи и може би също те разбират!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни колекции! Да не откъснеш поглед от тях!Продължавайте , момичета!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •