Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Question Проблем с Pattern Maker



    Свалих си програмата Pattern Maker, с чиято помощ си правя сама схемите за гоблени. Когато отворя изтеглен от мрежата файл с разширение .xsd и му задам режим View as Symbols, схемата ми се изобразява със символи на бял фон, както са повечето готови схеми. Но когато реша сама да си направя схема, след като вече е готова и и задам този режим View as Symbols, тя ми се изобразява със символи, но със цветен фон (фона за всеки символ е със съответния цвят).Но когато тази схема се изпринтира, когато цветовете са от тъмната гама се затруднява доста разпознаването на символите.

    Много се надявам да може да ми помогнете!
    Благодаря предварително!

  2. #2

    Подразбиране

    Отиваш на меню Palette и там избираш Symbol Format. Отдолу ти се отваря един прозорец, където махаш отметката на Allow color behind symbols, така махаш фона на знаците.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от niata Виж мнение
    Отиваш на меню Palette и там избираш Symbol Format. Отдолу ти се отваря един прозорец, където махаш отметката на Allow color behind symbols, така махаш фона на знаците.
    Мерси niata за съвета. Пробвах и резултата беше почти същия.избледняха цветовете, но фона не стана бял

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте приятели.Открих как става.Niata предложи вече вариант, който в повечето случаи става, но ако това не сработи ето какво аз открих.Отваряте Palette после Symbol format избирате си знака.Давате на Foreground:Black и от падащото меню Background под него избирате Use Alternative Color и натискате бутона Select. Отваря ви се палитра с цветове, избирате бял и готово.Вече символа ще се появява в черно на бял фон.

  5. #5

    Подразбиране

    имам голяма молба,ако някой има инсструкция на бълг.език за ползване напрограмата ''patern maker'много ви моля да ми я изпратите на krasmil@abv.bg,ще вибъда безкрайноблагодарна

  6. #6
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от krasina Виж мнение
    имам голяма молба,ако някой има инсструкция на бълг.език за ползване напрограмата ''patern maker'много ви моля да ми я изпратите на krasmil@abv.bg,ще вибъда безкрайноблагодарна
    Поща!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •