Аткинс.....Майкъл Търмънд......Дюкан......и каквото още се сетите.Всички книжки са вкъщи-четени и препрочетени поне 2 пъти. Резултата обаче от всички тях е плюс 7 килограма .
Не знам за вас момичета, но в момента, в който си кажа че съм на диета ОСВИРЕПЯВАМ. Непрекъснато ровя в хладилника, непрекъснато съм гладна, непрекъснато нервнича.....това е някакъв АД за мен!
Когато родих бях над 120 килограма....чудовище. Отслабнах след 5 години точно наполовина.Станах 63. Това за височината ми са перфектни килограми. Обаче си правих сама хранителния режим, салати, плодове, много, много...и това не беше поредната диета, а просто мой си начин.
Обаче...задържах нещата 2 години...и отпуснах края.....проблеми, нерви...Нямам воля за "моя си режим", обаче всяка диета на пазара беше изпитвана от мен! НИЩО! Всичко е само временно, освирепяване, и възвръщане! То не бяха кафета за отслабване, дъвки, калорекси, и всякакви такива подобни...ТЕ ПЪК СА ТОЛКОВА БЕЗПОЛЕЗНИ, КОЛКОТО НИЩО ДРУГО НА ТОЗИ СВЯТ!
Не знам, обаче аз не вярвам вече на диети и подобни глупости....Всеки сам трябва да се спасява....
......Идва пролет....започват усилено рекламите на подобни продукти, по списания и вестници се публикуват диети....."дразнят окото" )) Аз обаче ще опитам отново с моя си режим, пък може и да успея )
Късмет ви желая, и умната с тези диети, лекарства и боклуци...