Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Общо взето, изключваш "белите отрови": бяло брашно, бяла захар, бял ориз, мазното месо, кашкавал и сирене (ако можеш да ги ограничиш), пиеш повече вода, ядеш повече плодове и зеленчуци и ядки.
    Но това не е диета, това си е промяна в хранителните навици и от там - в начина на живот. И ще видиш, че тялото ти ще се чувства по друг начин
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

  2. #2

    Подразбиране

    Аз не мога да гладувам, да спазвам хранителни режими, да се хряна под час, да броя калориите...../колкото и да опитвам /, затова ако установя че съм натрупала излишни килца, отивам в аптеката и си вземам Lind.......или Siof......, което намалява апетита и увеличава метаболизма. За един месец съм минус 4 до 6кг.

  3. #3

    Подразбиране

    тези Lind.......или Siof нищо не ми говорят може ли малко инфо моля определено ме заинтересуваха

  4. #4

    Подразбиране

    Позволявам си да се намеся, тъй като и аз съм пила тези медикаменти. Вероятно става въпрос за Линдакса и Сиофор. Първото е чешката /и по-евтина/ разновидност на Редуктил, който също съм употребявала. Наистина от Линдакса и Редуктил имах слаб резултат, но направих страхотна хипертонична криза и личната лекарка ми ги забрани. А впоследствие научих отново от джипито си, че в САЩ са установили вредното влияние на тези медикаменти и май са ги забранили за употреба. Влияят най-вече на централната нервна система. Така че внимавайте много с лекарствата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •