Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ох главата, мисленето са лошо нещо! Аз също като сам нервна търся да ям, като луда ставам и избирам възможно най пикантните и калорични храни които имам под рака. Мозъка ми въобще не слуша стомаха немога да разбера гладна ли сам. Лошото е че го осъзнавам и немога да се преборя с това.

    Е мила Maggi май сме за психиатър. Тук има и много консултанти по хранене и са на мода, правят ти менюто за всеки ден индивидуално и т.н. Ама според мен е само пари да ти вземат и пак е психоконтрол защото ходеки при лекаря всеки ден да ти прави меню само срещата и платената такса са достатъчен отрезвител за деня.

  2. #2

    Подразбиране

    Maggi30, при мен резултатът от многобройните диети е много повече килограми отгоре. Но продължавам упорито да търся разковничето, което би ми помогнало да вляза във форма. Сигурно е поредната илюзия, но напоследък стана доста популярно някакво изследване, с което се определят "полезните" и "токсични" храни за конкретния индивид и сега издирвам къде най-близо до моя град правят такова изследване.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •