Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Нещо не разбирам. Това не е ли лекарство за лечение на констипация (запек) или не съм разбрала правилно.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    Нещо не разбирам. Това не е ли лекарство за лечение на констипация (запек) или не съм разбрала правилно.
    Трансилан може да се използва за различни неща.Едно от тях е лечение на запек/за това обаче преахчето се разтваря в 200 мл вода/,а другите са за пукане и болка в червата/аз съм го пила за това ,само че го разтварям в 100 мл вода и действа чудесно/.Може да се използва и за намаляване на наднормено тегло/моята приятелка ,която първа зопочна да го пие,го използваше точно за това и сваля около 3-4 кила на месец.

  3. #3

    Подразбиране ОТСЛАБВАНЕ

    ЗДРАВЕЙТЕ!МОГА ЛИ И АЗ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ ВАС?ЗА ДИЕТИТЕ КАКВО ДА ПИША-ТО МОГА ДА ИЗДАМ КНИГА ЗА ТЯХ,НО И ВТОРИ ТОМ-ЗА ПОЗНАТИЯТ НА ВСИЧКИ ЙО-ЙО ЕФЕКТАЗ СЪЩО ИМАМ ПРОБЛЕМ С ОГЛАДНЯВАНЕТО КЪСНО ВЕЧЕР,А МОГА ЦЯЛ ДЕН ДА НЕ СЛОЖА ЗАЛЪК ХРАНА В УСТАТА!ХОДИХ НА ЛЕКАР И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ВЕЧЕР ДА ХАПВАМ ПО-МАЛКО ХРАНА,А КОГАТО МЕ ПОДГОНИ ДА ИЗЯЖДАМ ЕДНА ГОЛЯМА САЛАТА,НО ДА ВНИМАВАМ С ПОДПРАВКИТЕ-МНОГО МАЛКО СОЛ И ЗЕХТИН ВМЕСТО ОЛИО!НАИСТИНА ИМА ЕФЕКТ-ЗА ДВА МЕСЕЦА СВАЛИХ 6КГ И КОЕТО Е ПО-ВАЖНО ГИ ЗАДЪРЖАХ!СУТРИН ЗАПОЧНАХ ДА ЗАКУСВАМ С ОВЕСЕНИ ТРИЦИ-ПОМАГАТ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО НА СТОМАХА!ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •