Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Exclamation

    Цитат Първоначално написано от lililina Виж мнение
    Според мен всичко е въпрос на подбор на храната. Преди известно време реших да се туря в ред, защото кг са ми в повече и започнах с диета измислена от мен. На закуска кафе /задължително/, на обяд салата всякакъв вид, и на вечеря сядам за компания на съпруга и хапвам нещо малко. Така половин година без резултат. В един момент усетих, че панталоните ми се въртят, бях отслабнала с 8 кг. Така че талия се прави с глад.
    Не препоръчвам този начин на хранене.Може и да отслабнеш,но един ден ще се отрази на здравето ти.
    Вместо драстично гладуване-направи разнообразно хранене,но с малки порции
    повече зеленчуци,можеш и без кафе.Можеш да се ободриш от добро хранене.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Аз свалих 14 кг с Дюкан за 2 месеца, след това зарязах диетата, но не качих, защото свикнах да хапвам по- малко. Истината е там, че ядеш- качваш ; не ядеш - не качваш. Не Ви говоря за за гладуване, а за нормално хранене. Жена със среден ръст трябва да приема по 1200 ккал на ден - Вие си направете сметката. Много често жаждата се бърка с глада и вместо 1 чаша вода се приема храна. Знам, че на приказки е лесно, самата аз се опитвам да сваля още 5 кг, но проблема не е в тялото , а в психиката ни. Забелязвам, че в много форуми се разменят диети, които позволяват да си хапваш от всичко по малко, или големи порции от определена храна- това според мен не е подкрепа, а временна заблуда. Дори дрехите започват да прявят по-големи. Дрехи XS са ми големи или точни , а преди носех М или L, въпреки че си стоя едни кг повече от година. Оправдавала съм себе си, че не мога да отслабна с много причини- липсата на време за спорт, нерви на работа и в университета и още куп други. Желанието, а не волята, е определящо. Ако настина човек много иска да отслабне може да го направи- няма да припадне от глад. Наднорменото тегло не е генетично, не се появява в следствие на болести, лекарства и други- то е последсвие от приеманата храна. Не може всички да сме перфекти с идеални тела, но мисля че всяка от Вас, ще се почувства по-хубава, здрава и млада, ако успее да свали и задържи килограмите си. Диетите не са някакъв вид мъчение, а просто режим на хранене. И вафли да ядем само, ако са по 3 на ден, пак ще свалим килограми. Направете си сами режима, вярвайте в себе си и ще разберете колко малко храна може да поемате. Аз виждам подкрепата в това, че можем да отслабнем, а не в подкрепата как да временно да се заблуждаваме в това. Надявам се да съм била полезна на някой и да не съм обидила никой в същото време.
    Лек ден на всички! И успех в отслабването.
    П.С. Няма лесно отслабване, а бавно, но ефикасно "промиване на мозъка" , че храната не е всичко
    Редактирано от smilch : 29.08.2011 в 13:19.
    Rehab is for quitters

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •