Да се присъединя и аз тук...и аз съм от дебеличките
Преди си поддържах 51-52 кг, след раждането на дъщеря ми бързо си възстанових кг, но след това му изпуснах края...1 година пих противоалергични хапчета и се надух...
Родих и сина си и сега съм заковала на 77кг...Пробвах какво ли не-ефектът е краткотраен...
То Златно чудо макс ли не беше,ябълков оцет на капсули, Витаголд,Цефамадар...гладуване по Лидия Ковачева, зелева супа, разделно хранене(от него си бях най-доволна, но го спряхзащото видях,че отслабвам,че го мога...И ПАК СИ КАЧИХ КГ..
Пробвах и тази новата протеиновата диета на Дюкан ( с нея много мои познати отслабнаха с по 20 кг), но при мен се получи някаква реакция-като натравяне н аорганизма...станах на едни червени петна-а спазвах всичко много стриктно...пиех по много вода на ден...и резултатът с кг беше отчайващ-за 8 дни-1,5 кг. И я спрях,защото ми беше кошмарно-аз много, много не съм фен на месото, а като си сметнах,че за да отслабна до желаните кг и да ги задържа ми трябват около 2 години...направо ми премаля...
Мисля, че тази диета е вредна-сигурно вдига много нивата на триглицеридите и холестерола..
Сега се пробвам пак с разделно-да видим...