Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Не спазвам диети,защото нямам воля и честно казано не ми пука!!!
    Преди три години пробвах "Златно чудо" и свалих 12 килограма,но като го спрях върнах си ги обратно! От всичките тези диети дето ни заливат от всякъде,направо вече ме побиват тръпки!!!Все си мисля,че човек трябва да се вслушва в собственото си тяло и да не издевателства над него!Не е важно колко килограма си,а как се чувстваш-ако си добре и не ти тежи-какво са няколко килограма повече?!!!Важно е да си здрав и доволен от себе си!
    Решила съм,че повече няма да робувам на чужди естетически разбирания и ще живея живота си такъв какъвто си е!
    Успех на всички,които все пак са решили да се борят с килограмите си!
    Но не забравяйте все пак какво е определението за диета-"Цял живот гладен и дебел!"

  2. #2

    Cool

    С гладуване не се отслабва.Може да се отслабне трайно,само с промяна на хранителнитенавици.Аз огледах храната си и започнах да купумам прясно и кисело мляко с 0.1% масленост.Също и обезмаслена извара.Вечер съм на нещо съвсем леко,дори кисело млеко.От вечерта заливам овесени ядки за сутринта.Много са добри за нервната ми система.На обяд ям добре-месо със зеленчуци,много често риба,пиле.Готвим задушено на фурна.Ям по малко пълнозърнест хляб.Най-лесно се отслабва с риба и зеленчуци.Полезно и вкусно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •