Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Не се лъжете от тази явна реклама. Всичко е пак за пари. И аз имам проблеми с килограмите, напоследък постоянно качвам и нямам воля за диети. След раждането бях успяла да сваля към 13 кг без определена диета, ами просто ядях неща, които ми харесват, но по малко и вечер не ядях нищо. Но след това, като почнах работа и по цял ден седя на компютъра, пак качих поне 7 кг отгоре. Явно всичко е до организъм и до възраст, пък и до движение, а също ми се струва, че след раждането много по-лесно пълнея от преди.

  2. #2

    Подразбиране

    Да се наредя и аз, и аз съм от безволевите. Немога да не пия кафе. Като ми се прияде сладко и целия свят се завърта докато не хапна. Издържам на диети до няколко дни и после си намирам хиляди причини за да оправдая слабохарактерня си нрав.Но...
    Но в последно време вече на 42 започвам да чувствам че повечкото ми кг не само се увеличават ами и започват да пречат на подвижността ми и на гардероба ми и на любовта ми та спешно трябва да се направи нещо Диетите които се споделят все имат недостатъци или носят рискове ами какво да правим тогава , че и с това хоби да си седим все на Д-то. Ноар я може ли да споделиш тези билки, а ще съм благодарна и ако някои сподели диета с трайни резултати. Сега се сетих за Японската какво ви е мнението?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •