Показване на 1 до 15 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Отдавна не съм писала тук, но темата ми стана интересна и ще споделя моя опит.
    Студентка съм, преди това бях много активна, ходех на балет, в театрална трупа за движенчески театър и всякакви подобни, след това обаче, физическата активно рязко се понижи, защото вече нямах нито време нито пари за такива неща.
    В средата на първата година бях 55-6кг, сега в средата на 4-тата вече съм 63-4-5кг.
    Реших, че не се чувствам добре, боли ме и стомах от нередовно хранен и подобни.
    Почнах 90-дневна диета. Първия път още след 3-4 дни стомаха спря да ме боли, нямах кантар и не знаех дали отслабвам или не. Както и да е първия път диетата се провали така или иначе, безславно още на 30-тия ден.
    За това преди 20-тина дни си купих кантар и като видях, че съм 65 кг се уплаших и реших пак да я почна.
    Та така...вече съм на 13-тия ден, сутринта се мерих - 61,1кг.
    Купих си и велоергометър за 160 лева. и се чувствам добре, не ме боли стомах, не се ограничавам от видове ядене и ще видим какво ще стане за в бъдеще...
    И за да не ви дразня повече направи ще ви дам линка към диетата.
    ЕТО!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Като ви четох как сте се мъчили с гладуване,чак страх ме хваща.Аз до скоро бях също на 90 дневната диета и мога от личен опит да кажа,че действа.Свалих 11кг за 90 дни.Мислех си ,че като при всяка диета ще умра от глад,но всъщност пропусках хранения,защото не ми се ядеше.Ефекта се усеща отще на 3-4 ден.От около месец вече не съм на диета и се храня така,както и преди нея и не съм качила и 1 кг.Ако някоя от вас все още търси как да свали килограми,препоръчвам ви да опитате с тази.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •