Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И на мен целият проблем ми е в мисленето. Когато ми е скучно - търся нещо сладко. Като седя по цял ден на компютъра - пак постоянно дъвча нещо. Като съм притеснена - пак нещо сладко, че да се успокоя. На мен например не биха ми помогнали чайове и хапчета за потискане на апетита, защото дори и като не съм гладна, пак гледам да ям нещо, само за да постигна душевно спокойствие. Знам, че човек трябва да си търси приятни изживявания, хобита и т.н., вместо да яде, ама как, кога и откъде. И така яденето ми остава май единственото "развлечение" в сивото ежедневие... А пък стрелката на кантара всяка сутрин мърда все по-надясно.

  2. #2

    Подразбиране

    Марианче а пробвала ли си с иглотерапия.Навремето имах една приятелка тя с иглотерапия действа и отслабна имаше забити иглички в ушите и някъде по рамената за определен период. Запази си и резилтата доста време. Ама някъде в София И ги слагаха в специализиран кабинет. Тук чух за такова невто ама несам се интересувала че кой знае колко ще струва.

    Щом е за отслабване....
    Иглотерапията е призната от медицината, А по повод липосукцията и операциите за отделяне на мазнини, гледах едно предаване тук и много се изненадах от факта че ти правят и някаква интервенция на панкреаса или нещо такова и после до края на живота ти неможе организма ти да си взема желязо от храната която приемаш и трябва всяка седмица да си правиш инжекция с тези елементи. Това ме шокира незнаех че след хирургична интервенция за намаляване на теглото се получава и този подарък. Водещия на програмата имаше такава операция и потвърди. Ама при него е било жизнено важно да се пребори с килограмите, а случая беше за едно момиче което искаше такава а майка му беше против.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Яде се нетлъсто месо - пилешко без кожа, телешко, риба, може и свинско филе без мазнини. Месото да не се панира. Зеленчуци без тези от сем. картофови и без варива. Ядат се също гъби, морски деликатеси. От колбасите може единствено трайни. Пие се кафе и чай без захар, както и много вода. Само това! Никакви кремвирши и други малотрайни колбаси, никакви млечни изделия, никакви плодове, ядки и газирани напитки. Абсолютно забранени са захарните и тестени изделия, както и алкохола. След втората седмица може до 1 чаша вино. Така на организма не се набавят въглехидрати и той започва да разгражда мазнините. Сваля се около 1 кг на ден. Наистина! От няколко човека съм чувала, че така са отслабнали драстично и трайно. Може би си заслужава да опитате. При мен обаче след 12-я килограм имаше дълго задържане, а след като спрях диетата, отново качих килограмите. Затова по-горе писах, че всичко е индивидуално.
    Абсолютно подкрепям това мнение.Нека да кажа и аз капаните ,които залага белтъчната диета.Натоварва малко бъбреците и за това ви казвам ,че не е хубаво да се пие повече от около литър вода на ден.Погрешно схващане е ,че трябва да се пие толкова много вода-пийте когато ви се пие,а не се насилвайте.Заменете водата в готов вид със вода набавена от пресните зеленчуци-нали знаете за съотношението храна---> калории (храна-разграждане)Хапвате определен брой калори,а организмът изразходва двойно повече за да я разгради и всъщност тази разлика се топи от вашите килограми.За това яжте предимно зеленчуци,но винаги с някакво месо-сами по себе си аминокиселините от месото не се поемат добре самостоятелно без наличието и на фибри от зеленчука,както и обратното-само салата би натоварила стомаха заради целулозата в зеленчуците.
    Другият проблем е след няколко дни без въглехидрати-пада кръвната захар и започва да боли главата-аз за себе си съм намерил решението.Пия Кока-кола лайт или някаква разстворима напитка ,която е без захар ,а със подсладител (например Степ-че)-работи безотказно
    Аз лично съм свалял над 27 кила за почти 2 месеца с тази диета,резултата е траен около година и то при хапване без ограничения.
    Само да допълня ,че комбинирах и с фитнес,колело и прием на L-carnitine.
    Препоръчвам го по две причини-съставката изгаря мазнините превръщайки ги в енергия за организма и другото ,е че предпазва бъбреците и черният дроб от интоксикация,която при драстични дието и бързо сваляне може да се получи (всички токсини бързо нахлуват в кръвта и урината с цел да бъдат отделени,а тези органи се натоварват...за това не е хубаво допълнително да прекалявате с водата)

  4. #4

    Подразбиране

    Май наистина сме за психиатър. Една позната казва че ни е повреден центъра
    на засищане, защото има моменти в които не можем да се спрем. А диетата на Аткинс не звучи толкова неизпълнима, мисля да пробвам.

  5. #5

    Подразбиране

    ох...и аз съм с амбиция да отслабна,но уви...15 години бях със спирала и си поддържах 55-58 кг.преди 3 години я свалих и сега достигнах 67 и диети,и чай,и кафе,и хапчета...не мога да се справя а най-ефикасната диета е-секс и лимони(ако не помогне-спрете лимоните) сега всяка вечер преди лягане изяждам по 1 лъжичка мед и когато времито позволява вървя 1 час пеша сутрин.не че съм отслабнала,но поне не дебелея

  6. #6

    Подразбиране

    Внимание все пак момичета ние искаме да изгубим само килограми!!!
    За тази белтъчна диета четох някъде че трябва консултация с лекар. Белтъците повишавали киселинността и съответно/немога да го обясня не съм спец./ се благоприятства образуването на камъни в бъбреците и жлъчката.

  7. #7

    Red face

    Да се запиша и ааз в групата За мен ,която и диета да се започне, след спирането и върнеш ли се към стария начин на хранене -битката с килограмите е загубена отново.Диетата, която ми помогна да сваля килограми , а и здравословно е на Лидия Ковачева-лечебния глад Но след врвме.... пак ги качих.Моятя баба ми каза нещо за диетите "Цял живот ходя ,мамо, гладна и дебела"
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  8. #8

    Подразбиране

    С удоволствие бих ти пратила няколко килограма, но нямам идея как да стане.А ти се радвай, че нямаш този проблем, не че аз го имах до преди 6 години-все съм била слаба и изведнъж.....
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    ей........момичета,вълците кокали не обичат

  10. #10

    Подразбиране

    Да ама и трептящи мазнини не са най-приятната гледка!
    То приятно закръглени сигурно действат като магнит за ръката и погледа. Но ние говорин за съжаление за излишните кг които пречат на естетиката и баланса. Тук никoй смея да мисля не се стреми към кожа и кости!
    alunagalia@libero.it



  11. #11

    Подразбиране

    alunagalia,а защо не ни покажеш някоя снимка от този карнавал-там в темата за пътуванията-разбира се.Ще ми бъде срашно интересно!
    А ЗА МОЕТО ОТСЛАБВАНЕ ДА ВИ КАЖА,ДНЕС МИ Е СЕДМИ ДЕН И МАЙ КАНТАРА МАЛКО МРЪДНА!
    Не се предавам,ще продължавам!

  12. #12

    Подразбиране

    Бих ви показала снимки , но тук само децата са облечени в костюми- принцеси приказни герои и т.н. Хвърлят конфети и праскат с цветни спреове. Някои дори си прави лоша шега с портокали или развалени яйца та е малко опасно по улиците.
    С две думи не се прави някакво шествие та да мога да снимам. Сега във Венеция е истинския карнавал ,но там не съм била. Ако ми се случи непременно ще покажа.
    alunagalia@libero.it



  13. #13

    Подразбиране има и лек за килограмите

    Момичета,виждам че много работи сте пили ,за да свалите някои и друг килограм, но без ефект.Имам приятелка, която от тази пролет започна да пие Трансилан на прахчета.За 3 месеца буквално се стопи.Най- интересното е,че преди да започне да го пие когато излезнем с нея да хапнем,тя си поръчваше два пъти повече храна от мен ,а сега се храни по-малко и от мен.Когато я попитам какво става, казва че след като изпие прахчето/защото Трансилан бил на прахчета/ часове наред изпитва ситост и не и се яде.Вземете да пробвате и вие.Аз видях ефекта му с очите си ,а бил и безвреден защото е направен от някакви растения.

  14. #14

    Подразбиране

    Къде да ги намерим тези прахчета?

  15. #15

    Подразбиране Трансилан

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Къде да ги намерим тези прахчета?
    Продават се във всички аптеки и се пият два пъти на ден в 200 милилитра вода преди хранене.След като ги започниш пиши как си и какъв е ефекта.Интересно ще ми бъде!

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •