Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много е интересна тази диета и мисля да я пробвам, защото трябва да сваля 3-4 кг. Но дали ще издържа

  2. #2

    Подразбиране

    Много ме заинтригува този препарат Трансилан, за който се коментира тук в темата. Потърсих в нета и виждам, че това е предимно слабително средство. Не разбирам дали ще действа за отслабване и какви реакции ще има.Аз се опасявам за себе си, защото съм претърпяла жлъчна операция и се страхувам да не ми навреди... Някой ползвал ли го е лично и какви са му впечатленията, а не само от приятелки...

  3. #3

    Подразбиране

    iv4omad, напиши ми повече за този препарат L-carnitine.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4omad, напиши ми повече за този препарат L-carnitine.
    Продават го във всяка аптека -под формата на таблетки или течен.Във фитнес залите също го има ,както и в комбинираните хапове-Fat Burner,които имат добавка на желязо,витамини и минерали.
    Основното ,което трябва да се знае ,е че нямат ефект без физическа активност.
    За да ви успокоя съм се консултирал с лекар,защото съм боязлив в това и не исках да пия някакви химии-ползвали това в токсикологията при силно отравяне с гъби и се инжектирало в чист вариант директно за да спре интоксикацията и отравянето на кръвта.(не твърдя ,че е вярно-така ми обясни лекарката)
    Обяснението ,което пък ми даде фитнес инструктора беше горе-долу такова:
    "Започваш да не ядеш въглехидрати или просто драстично намаляваш храната.Организма започва да търси запаси или материал за енергия и работа в стомаха...не открива..минава през червата и там същото..накрая се обръща към "Държавният резерв" (мастните ни натрупвания) и почуква на вратата им.Там клетките пазителки на резерва им казват ,че няма запаси,а L-carnitine излъгва тези клетки и им казва ,че има."..много съм се смял на това обяснение.
    Така или иначе L-carnitine го има във всеки традиционен препарат за отслабване-дори и в кафе Вита Голд

  5. #5

    Подразбиране

    iv4omad, това така ме заинтригува и досега чета в нета за този препарат, обаче и от това, което ти ми пишеш, нещо се разколебавам. Преди три години ми отстраниха жлъчката и не знам дали не ми е противопоказно. Освен това аз нямам възможност за физическа активност, защото преди 11 месеца си счупих крака, с метална остеосинтеза съм и едва вървя, доста куцукам. нали разбираш, че не мога да бягам, единствено упражнения на степера в къщи. Не знам какво да предприема, а отзивите за отслабващ ефект са много добри. Ето четох досега това, пращам ти линка.
    http://bgtrener.blog.bg/viewpost.php?id=33363

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4omad, ...
    Драга Мари -не се притеснявай за нещата ,които спъват активната ти физическа активност.
    Силно вярвам ,че всякакви движения,които позволява ненатоварването на крака ти биха били от полза-важното ,е да се засили обмяната на веществата и кръвообращението ,а дали ще е с тичане,скачане или просто танцуване или пък вдигане на някакви гиричнки,правене на лицеви или коремни-това е въпрос на лични предпочитания.
    Извинете ме,че ще пооспамя темата ,но мисля ,че тук е мястото да ви дам линк за 5 прости ,но гарантирам ви супер ефикасни упражнения,които ако искате вярвайте ,но натоварват така,че сте като разглобени на следващият ден ,ако ги правите както трябва.
    Ще поясна ,че тези упражнения дават невероятен резултат след 10-12 дни и регулират като цяло обмяната и отслабването.
    Сами ще забележите ,че всяко движение започва и свършва със строго определено вдишване/издишване и стимулиране на щитовидната жлеза.Аз дори и занимавайки се с фитнес искам да кажа,че когато ги направих за първи път на другият ден имах невероятна мускулна треска
    Започват се с не повече от 10-12 повторения за всяко упражнения на ден-не прекалявайте!Все пак не е хубаво да се стимулира много тази жлеза

    http://it-light.net/forums/index.php?showtopic=3060

    Съвет от мен-направете си на бял лист с най-проста рисунка ,както да си я разберете начало и край на всяко упражнение и дишането -начало/край за да сте сигурни ,че не бъркате

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4оmad, в събота си купих Л-карнитин и започнах да го вземам, но ве усещам никаква разлика - в смисъл, че не усещам подтискане на апетита. Дали ще ми помогне, направо се отчайвам... Ти мислиш ли, че на теб ти е оказал влияние за отслабването?
    L-carnitine не е препарат за подтискане на апетит ,а за разграждане на мастна тъкан ,като я превръща в енергия за организма когато същият е под действие на физическо натоварване
    Не се отчайвай
    На мен много ми помага-казвам го с чиста съвест!

  8. #8

    Smile

    Предлагам да прочетете в мойта страничка за продукта НУТРИЛЕЕН:http://bilkizazdrave.blogspot.com/
    в статията За стройна фигура

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета, да споделя и аз.Преди два месеца направих една диета.Резултата беше повече от добър.Сега контролирам колеги които са на същата диета.При нея ядеш доста и никога не се усеща глад.
    Ако някой желае,може да я пробва.

    Тази диета е помогнала на много актьори да възвърнат нормалното си тегло, след роля, за която е трябвало да надебелеят, съветва Tialoto.bg. Говори се, че Стефан Данаилов е свалил 14 кг след участието си в “Октопод”, а наскоро в американско списание същата диета беше публикувана като диетата на Рене Зелуегър, която драстично тябваше да напълнее за ролята си за втората част на "Дневникът на Бриджит Джоунс".

    С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар.
    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: 2 твърдо сварени яйца

    Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




    2 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

    Обяд: 2 твърдо сварени яйца

    Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители




    3 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: зеленчуци, плод

    Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата




    4 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

    Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




    5 ден:

    Закуска: настърган морков с лимон

    Обяд: печена риба и домати

    Вечеря: не се яде




    6 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

    Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков




    7 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: парче месо, кисел плод

    Вечеря: може да се яде всичко

  10. #10

    Подразбиране

    Горното си е почти белтъчната диета и става...ако не ядеш и жълтъците
    Да се похваля-за 10 дена съм свалил 8.700 кг с белтъчна диета и "каране" на колело + малко фитнес за час на ден
    Някой по-нагоре беше писал ,че ще пробва с плодове и зеленчуци..това НЕ действа след 5-6 дни.
    1-во организма започва да извлича от плодовата захар въглехидрат и трупа и
    2-ро -зеленчуците без съпътстващ белтък само натоварват стомаха заради целулозата ,която няма с какво да си "контактува"
    В пъти по-удачно е да се комбинира месо + салата ( дори и подправена)
    И за да не вярвате на глупости ще ви кажа 2 много важни неща -правиш ли диета НЕ се лишавай от сол и растителна мазнина (до 6-7 гр сол и една супена лъжица олио) на ден.
    При отслабване се отделя повече пот и урина и ако не набавяш соли не е добре,а колкото до олиото-мазнината е "горивото" за клетката.Няма гориво-няма извозване на токсини и движение на клетките.
    Достоверна статистика: 200 човека-100 поемат мазнина и 100 не поемат.Всичките се хранят с еднаква храна ,но тези без олио в диетата си не са свалили и наполовина от това,което са постигнали тези с олио в храната

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    Горното си е почти белтъчната диета и става...ако не ядеш и жълтъците
    Да се похваля-за 10 дена съм свалил 8.700 кг с белтъчна диета и "каране" на колело + малко фитнес за час на ден

    Айде сподели каква е тая диета белтъчена има ли още ефект или нема

  12. #12

    Подразбиране

    iv4omad, браво на теб, какво правиш толкова, че успя така много да свалиш за кратко време! Аз пия вече една седмица Л-карнитина и правя упражнения на степера, ама почти няма никакъв ефект. И храната доста съм ограничила, но и един килограм даже не съм свалила за една седмица!

  13. #13

    Подразбиране

    Опитай това:

    www.ameritekslim.com

    Жена ми отслабна 6 кг за месец, без да спортува. Просто рязко и намали апетита...

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4omad, браво на теб, какво правиш толкова, че успя така много да свалиш за кратко време! Аз пия вече една седмица Л-карнитина и правя упражнения на степера, ама почти няма никакъв ефект. И храната доста съм ограничила, но и един килограм даже не съм свалила за една седмица!

  14. #14

    Smile ОТСЛАБВАНЕ

    Да много е възможно.Аз използвам също американски протеинов продукт на база растителен белтък.Отслабването е лесно и лесно се поддържат вече свалените килограми.Важно е да се променят някои навици.

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета някой пробвал ли е този чай ако е да да си каже мнението. http://www.teabg.net/other/62-pu-erh

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •