Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 135
  1. #46

    Подразбиране

    Здравейте момичета искам да споделя с вас една диета "Bad Cat" , някой можа да са чували вече за нея, други да са пробвали (моето лично впечатление е че се яде). Една моя колежка ми я сподели, че е ефикасна тя е свалила 7кг. за 3 месеца като след спирането и не се е получил "йо-йо ефекта" вече цял един месец на нормален режим на хранене. Аз я запо4вам от днес защото имам някои друг излишен кг. Ето и линк за желаещите който се заинтересоват
    http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p6834.html
    На всички пожелавам успех в начинанието им

  2. #47

    Подразбиране

    Много е интересна тази диета и мисля да я пробвам, защото трябва да сваля 3-4 кг. Но дали ще издържа

  3. #48

    Подразбиране

    Малко не ми се вярва след толкова плюскане да се получи нещо. Нека тази, които опитат да споделят резултатите. Диетата е лека - 3 дена здраво хранене, четвърти ден - на плодове. Имам чувството ,че ще напълнея. Интересното е че и в белтъчния ден можеш да си похапваш хлаб. Скептична съм.

  4. #49

    Exclamation отслабване

    Прочетох за диетата на fasrow .Мисля,че става въпрос за програмата за отслабване на Хербалайф.Аз самата я използвах през 1994г Впървия месец свалих 2 кг но най-хубавото беше,че изчезнаха 12 см в талията и 10 в ханша.Никъде не провиснах.През следващите 6 месеца се храних здравословно,като спрях да ям месо и сладки неща.Позволявах си само малко тахан халва или локум,но рядко.Имам чудесни снимки от момента,когато реших да обуя един панталон и не повярвах,колко съм отслабнала.Мога да ви ги покажа,ако искате.Това не е реклама,въпреки,че fasrow сигурно си търси клиенти.Лошо няма.Само да знаете,че програмата помага да се регулира метаболизма.Всичко останало зависи от вас-какво и колко ще ядете.Но с правилно хранене се отслабва най добре и трайно се запазва.Иска промяна в начина на живот.Това е тайната.

  5. #50

    Подразбиране

    Права си! Както казваше една колежка от форума "Не става само с тортичкииии ...!"

  6. #51

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!
    Не спазвам диети,защото нямам воля и честно казано не ми пука!!!
    Преди три години пробвах "Златно чудо" и свалих 12 килограма,но като го спрях върнах си ги обратно! От всичките тези диети дето ни заливат от всякъде,направо вече ме побиват тръпки!!!Все си мисля,че човек трябва да се вслушва в собственото си тяло и да не издевателства над него!Не е важно колко килограма си,а как се чувстваш-ако си добре и не ти тежи-какво са няколко килограма повече?!!!Важно е да си здрав и доволен от себе си!
    Решила съм,че повече няма да робувам на чужди естетически разбирания и ще живея живота си такъв какъвто си е!
    Успех на всички,които все пак са решили да се борят с килограмите си!
    Но не забравяйте все пак какво е определението за диета-"Цял живот гладен и дебел!"

  7. #52

    Cool

    С гладуване не се отслабва.Може да се отслабне трайно,само с промяна на хранителнитенавици.Аз огледах храната си и започнах да купумам прясно и кисело мляко с 0.1% масленост.Също и обезмаслена извара.Вечер съм на нещо съвсем леко,дори кисело млеко.От вечерта заливам овесени ядки за сутринта.Много са добри за нервната ми система.На обяд ям добре-месо със зеленчуци,много често риба,пиле.Готвим задушено на фурна.Ям по малко пълнозърнест хляб.Най-лесно се отслабва с риба и зеленчуци.Полезно и вкусно.

  8. #53

    Подразбиране

    Много ме заинтригува този препарат Трансилан, за който се коментира тук в темата. Потърсих в нета и виждам, че това е предимно слабително средство. Не разбирам дали ще действа за отслабване и какви реакции ще има.Аз се опасявам за себе си, защото съм претърпяла жлъчна операция и се страхувам да не ми навреди... Някой ползвал ли го е лично и какви са му впечатленията, а не само от приятелки...

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Яде се нетлъсто месо - пилешко без кожа, телешко, риба, може и свинско филе без мазнини. Месото да не се панира. Зеленчуци без тези от сем. картофови и без варива. Ядат се също гъби, морски деликатеси. От колбасите може единствено трайни. Пие се кафе и чай без захар, както и много вода. Само това! Никакви кремвирши и други малотрайни колбаси, никакви млечни изделия, никакви плодове, ядки и газирани напитки. Абсолютно забранени са захарните и тестени изделия, както и алкохола. След втората седмица може до 1 чаша вино. Така на организма не се набавят въглехидрати и той започва да разгражда мазнините. Сваля се около 1 кг на ден. Наистина! От няколко човека съм чувала, че така са отслабнали драстично и трайно. Може би си заслужава да опитате. При мен обаче след 12-я килограм имаше дълго задържане, а след като спрях диетата, отново качих килограмите. Затова по-горе писах, че всичко е индивидуално.
    Абсолютно подкрепям това мнение.Нека да кажа и аз капаните ,които залага белтъчната диета.Натоварва малко бъбреците и за това ви казвам ,че не е хубаво да се пие повече от около литър вода на ден.Погрешно схващане е ,че трябва да се пие толкова много вода-пийте когато ви се пие,а не се насилвайте.Заменете водата в готов вид със вода набавена от пресните зеленчуци-нали знаете за съотношението храна---> калории (храна-разграждане)Хапвате определен брой калори,а организмът изразходва двойно повече за да я разгради и всъщност тази разлика се топи от вашите килограми.За това яжте предимно зеленчуци,но винаги с някакво месо-сами по себе си аминокиселините от месото не се поемат добре самостоятелно без наличието и на фибри от зеленчука,както и обратното-само салата би натоварила стомаха заради целулозата в зеленчуците.
    Другият проблем е след няколко дни без въглехидрати-пада кръвната захар и започва да боли главата-аз за себе си съм намерил решението.Пия Кока-кола лайт или някаква разстворима напитка ,която е без захар ,а със подсладител (например Степ-че)-работи безотказно
    Аз лично съм свалял над 27 кила за почти 2 месеца с тази диета,резултата е траен около година и то при хапване без ограничения.
    Само да допълня ,че комбинирах и с фитнес,колело и прием на L-carnitine.
    Препоръчвам го по две причини-съставката изгаря мазнините превръщайки ги в енергия за организма и другото ,е че предпазва бъбреците и черният дроб от интоксикация,която при драстични дието и бързо сваляне може да се получи (всички токсини бързо нахлуват в кръвта и урината с цел да бъдат отделени,а тези органи се натоварват...за това не е хубаво допълнително да прекалявате с водата)

  10. #55

    Подразбиране

    iv4omad, напиши ми повече за този препарат L-carnitine.

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4omad, напиши ми повече за този препарат L-carnitine.
    Продават го във всяка аптека -под формата на таблетки или течен.Във фитнес залите също го има ,както и в комбинираните хапове-Fat Burner,които имат добавка на желязо,витамини и минерали.
    Основното ,което трябва да се знае ,е че нямат ефект без физическа активност.
    За да ви успокоя съм се консултирал с лекар,защото съм боязлив в това и не исках да пия някакви химии-ползвали това в токсикологията при силно отравяне с гъби и се инжектирало в чист вариант директно за да спре интоксикацията и отравянето на кръвта.(не твърдя ,че е вярно-така ми обясни лекарката)
    Обяснението ,което пък ми даде фитнес инструктора беше горе-долу такова:
    "Започваш да не ядеш въглехидрати или просто драстично намаляваш храната.Организма започва да търси запаси или материал за енергия и работа в стомаха...не открива..минава през червата и там същото..накрая се обръща към "Държавният резерв" (мастните ни натрупвания) и почуква на вратата им.Там клетките пазителки на резерва им казват ,че няма запаси,а L-carnitine излъгва тези клетки и им казва ,че има."..много съм се смял на това обяснение.
    Така или иначе L-carnitine го има във всеки традиционен препарат за отслабване-дори и в кафе Вита Голд

  12. #57

    Подразбиране

    iv4omad, това така ме заинтригува и досега чета в нета за този препарат, обаче и от това, което ти ми пишеш, нещо се разколебавам. Преди три години ми отстраниха жлъчката и не знам дали не ми е противопоказно. Освен това аз нямам възможност за физическа активност, защото преди 11 месеца си счупих крака, с метална остеосинтеза съм и едва вървя, доста куцукам. нали разбираш, че не мога да бягам, единствено упражнения на степера в къщи. Не знам какво да предприема, а отзивите за отслабващ ефект са много добри. Ето четох досега това, пращам ти линка.
    http://bgtrener.blog.bg/viewpost.php?id=33363

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4omad, ...
    Драга Мари -не се притеснявай за нещата ,които спъват активната ти физическа активност.
    Силно вярвам ,че всякакви движения,които позволява ненатоварването на крака ти биха били от полза-важното ,е да се засили обмяната на веществата и кръвообращението ,а дали ще е с тичане,скачане или просто танцуване или пък вдигане на някакви гиричнки,правене на лицеви или коремни-това е въпрос на лични предпочитания.
    Извинете ме,че ще пооспамя темата ,но мисля ,че тук е мястото да ви дам линк за 5 прости ,но гарантирам ви супер ефикасни упражнения,които ако искате вярвайте ,но натоварват така,че сте като разглобени на следващият ден ,ако ги правите както трябва.
    Ще поясна ,че тези упражнения дават невероятен резултат след 10-12 дни и регулират като цяло обмяната и отслабването.
    Сами ще забележите ,че всяко движение започва и свършва със строго определено вдишване/издишване и стимулиране на щитовидната жлеза.Аз дори и занимавайки се с фитнес искам да кажа,че когато ги направих за първи път на другият ден имах невероятна мускулна треска
    Започват се с не повече от 10-12 повторения за всяко упражнения на ден-не прекалявайте!Все пак не е хубаво да се стимулира много тази жлеза

    http://it-light.net/forums/index.php?showtopic=3060

    Съвет от мен-направете си на бял лист с най-проста рисунка ,както да си я разберете начало и край на всяко упражнение и дишането -начало/край за да сте сигурни ,че не бъркате

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4оmad, в събота си купих Л-карнитин и започнах да го вземам, но ве усещам никаква разлика - в смисъл, че не усещам подтискане на апетита. Дали ще ми помогне, направо се отчайвам... Ти мислиш ли, че на теб ти е оказал влияние за отслабването?
    L-carnitine не е препарат за подтискане на апетит ,а за разграждане на мастна тъкан ,като я превръща в енергия за организма когато същият е под действие на физическо натоварване
    Не се отчайвай
    На мен много ми помага-казвам го с чиста съвест!

  15. #60

    Smile

    Реклама:
    Предлагам да прочетете в мойта страничка за продукта НУТРИЛЕЕН:http://bilkizazdrave.blogspot.com/
    в статията За стройна фигура

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •