Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 135
  1. #61

    Подразбиране

    Момичета, да споделя и аз.Преди два месеца направих една диета.Резултата беше повече от добър.Сега контролирам колеги които са на същата диета.При нея ядеш доста и никога не се усеща глад.
    Ако някой желае,може да я пробва.

    Тази диета е помогнала на много актьори да възвърнат нормалното си тегло, след роля, за която е трябвало да надебелеят, съветва Tialoto.bg. Говори се, че Стефан Данаилов е свалил 14 кг след участието си в “Октопод”, а наскоро в американско списание същата диета беше публикувана като диетата на Рене Зелуегър, която драстично тябваше да напълнее за ролята си за втората част на "Дневникът на Бриджит Джоунс".

    С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар.
    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: 2 твърдо сварени яйца

    Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




    2 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар

    Обяд: 2 твърдо сварени яйца

    Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители




    3 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: зеленчуци, плод

    Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата




    4 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови

    Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор




    5 ден:

    Закуска: настърган морков с лимон

    Обяд: печена риба и домати

    Вечеря: не се яде




    6 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата

    Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков




    7 ден:

    Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар

    Обяд: парче месо, кисел плод

    Вечеря: може да се яде всичко

  2. #62

    Подразбиране

    Горното си е почти белтъчната диета и става...ако не ядеш и жълтъците
    Да се похваля-за 10 дена съм свалил 8.700 кг с белтъчна диета и "каране" на колело + малко фитнес за час на ден
    Някой по-нагоре беше писал ,че ще пробва с плодове и зеленчуци..това НЕ действа след 5-6 дни.
    1-во организма започва да извлича от плодовата захар въглехидрат и трупа и
    2-ро -зеленчуците без съпътстващ белтък само натоварват стомаха заради целулозата ,която няма с какво да си "контактува"
    В пъти по-удачно е да се комбинира месо + салата ( дори и подправена)
    И за да не вярвате на глупости ще ви кажа 2 много важни неща -правиш ли диета НЕ се лишавай от сол и растителна мазнина (до 6-7 гр сол и една супена лъжица олио) на ден.
    При отслабване се отделя повече пот и урина и ако не набавяш соли не е добре,а колкото до олиото-мазнината е "горивото" за клетката.Няма гориво-няма извозване на токсини и движение на клетките.
    Достоверна статистика: 200 човека-100 поемат мазнина и 100 не поемат.Всичките се хранят с еднаква храна ,но тези без олио в диетата си не са свалили и наполовина от това,което са постигнали тези с олио в храната

  3. #63

    Подразбиране

    iv4omad, браво на теб, какво правиш толкова, че успя така много да свалиш за кратко време! Аз пия вече една седмица Л-карнитина и правя упражнения на степера, ама почти няма никакъв ефект. И храната доста съм ограничила, но и един килограм даже не съм свалила за една седмица!

  4. #64

    Подразбиране

    Опитай това:

    www.ameritekslim.com

    Жена ми отслабна 6 кг за месец, без да спортува. Просто рязко и намали апетита...

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    iv4omad, браво на теб, какво правиш толкова, че успя така много да свалиш за кратко време! Аз пия вече една седмица Л-карнитина и правя упражнения на степера, ама почти няма никакъв ефект. И храната доста съм ограничила, но и един килограм даже не съм свалила за една седмица!

  5. #65

    Smile ОТСЛАБВАНЕ

    Да много е възможно.Аз използвам също американски протеинов продукт на база растителен белтък.Отслабването е лесно и лесно се поддържат вече свалените килограми.Важно е да се променят някои навици.

  6. #66

    Подразбиране

    Момичета някой пробвал ли е този чай ако е да да си каже мнението. http://www.teabg.net/other/62-pu-erh

  7. #67

    Подразбиране

    на мнение съм че нужда от диети НЯМА! едните те карат да не ядеш еди кво си другите да ядешш еди кво си а в същност трябва да се намали хляба ДРАСТИЧНО например по филийка на ден а ядене колкото си искаш а същевременно с това трябва да се зарежат автобуси таксита и коли.........ПЕШ.... движението е истината по около 10 км на ден са мисля нещо нормално ще ви отнеме 2-3 часа и няма да ви навреди със сигурност нито пък ще гладувате ако включите и колело в цялата работа още по добре така мисля Аз.....

  8. #68

    Подразбиране

    Според мен всичко е въпрос на подбор на храната. Преди известно време реших да се туря в ред, защото кг са ми в повече и започнах с диета измислена от мен. На закуска кафе /задължително/, на обяд салата всякакъв вид, и на вечеря сядам за компания на съпруга и хапвам нещо малко. Така половин година без резултат. В един момент усетих, че панталоните ми се въртят, бях отслабнала с 8 кг. Така че талия се прави с глад.

  9. #69

    Подразбиране

    Глад и инат му е майката, нищо друго, поне при мен.

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atinqnka Виж мнение
    Глад и инат му е майката, нищо друго, поне при мен.
    Една моя позната казваше цял живот гладна и дебела Аз мисля,че формулата е в правилното хранене (имам в предвид закуска,обяд,вечеря,а не цял ден гладуване,а вечерта да се нахвърлиш и да ти стане тежко) и много движение.

  11. #71

    Подразбиране

    Аз от диети станах по пищна и разбира се красива!Не се мъчете !Харесвайте се такива каквито сте и тогава и другите ще ви харесват!Друг е въпроса , ако трябва от здравословна гледна точка да се смъкне някой и друго килце!Сутринта тъкмо в едно популярно предаване по нова говориха за разделното хранене!И през него съм минала!Да го кажа ли кекс, кекс и това е , после си яжте!

  12. #72

    Подразбиране

    Пепи,след толкова кекс още ли трябва да ядем-мен както ми се лепи ще започна да се търкалям.А ако е от другия кекс,моя няма да има сили за работа и без пари щем не щем ще отслабнем.-миличка смях се сама като идиот,но добре че нямаше никой да ме види.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Супер е ! Хареса ми

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    Горното си е почти белтъчната диета и става...ако не ядеш и жълтъците
    Да се похваля-за 10 дена съм свалил 8.700 кг с белтъчна диета и "каране" на колело + малко фитнес за час на ден

    Айде сподели каква е тая диета белтъчена има ли още ефект или нема

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •