Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 135
  1. #76

    Подразбиране

    Момичета аз бих препоръчала Вега тест-безкръвен.Тестът е за поносимост към над 200 храни.Мъжът ми за 7 седмици е -10кг. и -10см. на корем.Аз съм -4кг.,5см. от корем,7см. от всяко бедро.А си представете,че съм с Хашимото и инсулинова резистентност....и пълнея от въздуха.Направо ме е яд,че толкова време отлагах Вега теста...При мен позволени храни са свинско,телешко,агнешко (все тлъсти меса),пълномаслени млечни продукти,алкохол,масло и тн и тн.А са ми забранени маруля и домати Имам познати,на които са им разрешили шоколад и всякакви сладки неща,но бобовите са забранени...Чакам да минат и последните 4 седмици от диетата и да видим какъв ще е крайния резултат.Стискайте палци!

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Момичета аз бих препоръчала Вега тест-безкръвен.Тестът е за поносимост към над 200 храни.Мъжът ми за 7 седмици е -10кг. и -10см. на корем.Аз съм -4кг.,5см. от корем,7см. от всяко бедро.А си представете,че съм с Хашимото и инсулинова резистентност....и пълнея от въздуха.Направо ме е яд,че толкова време отлагах Вега теста...При мен позволени храни са свинско,телешко,агнешко (все тлъсти меса),пълномаслени млечни продукти,алкохол,масло и тн и тн.А са ми забранени маруля и домати Имам познати,на които са им разрешили шоколад и всякакви сладки неща,но бобовите са забранени...Чакам да минат и последните 4 седмици от диетата и да видим какъв ще е крайния резултат.Стискайте палци!
    Къв е тоя тест

  3. #78

    Подразбиране

    http://www.vegatest.bg/ линк,където има информация за теста и координата на д-р Георгиева...Само внимавайте да не си направите вега теста при някоя козметичка,че сума народ пропищя....

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Момичета аз бих препоръчала Вега тест-безкръвен.Тестът е за поносимост към над 200 храни.Мъжът ми за 7 седмици е -10кг. и -10см. на корем.Аз съм -4кг.,5см. от корем,7см. от всяко бедро.А си представете,че съм с Хашимото и инсулинова резистентност....и пълнея от въздуха.Направо ме е яд,че толкова време отлагах Вега теста...При мен позволени храни са свинско,телешко,агнешко (все тлъсти меса),пълномаслени млечни продукти,алкохол,масло и тн и тн.А са ми забранени маруля и домати Имам познати,на които са им разрешили шоколад и всякакви сладки неща,но бобовите са забранени...Чакам да минат и последните 4 седмици от диетата и да видим какъв ще е крайния резултат.Стискайте палци!
    Благодаря за споделените резултати от Вега теста.Разгледах сайта, но въпреки това имам два въпроса- ти как се записа /по телефон, през сайта или на място/ и каква е цената на теста?

  5. #80

    Подразбиране

    Аз по телефон си запазих час и цената е 80лв. Всъщност цената основно ме стресна, защото за двама ни излезе 160лв...Грррр....Важното е обаче,че има ефект.Да знаете как се научихме с мъжа ми да правим диетична пица,диетичен хляб,диетичен кекс и каквото още се сетите Гладни никога не оставаме,даже по-скоро честичко преяждаме

  6. #81

    Подразбиране

    http://dox.bg/files/dw?a=9192fcdd03
    Прочетете и пробвайте! Аз преди 6-7 години свалих 25кг за 30 дни и до бременността си не успях да ги наваксам. През бременността си качих 20 кг и след като спрях да кърмя отново приложих този метод и мога да твърдя, че ефекта е дълготраен, стига да спазваш точно всичко!

  7. #82

    Подразбиране

    Имам книгата .ще трябва да седна да я прочета и да се опитам да приложа написаното.Благодаря ти.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  8. #83

    Подразбиране atkins

    Momi4eta ot tri sedmitsi ( 20 dni ) sım na Dieta Atkins no dadoh samo 4 kg. A dokolkoto 4etoh vıv foruma s tazi dieta za 25 dena se davat okolo 20 kg. Pri men nesto ne stanaMoze li nyakoy koyto e pravil tazi dieta da pomogneAz dadoh tezi 4 kg. pırvite 2 sedmitsi, ot edna sedmidtsa sım v zastoy , ne mırdam s gram no prodıljavam dietata uporito

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Slavyani Виж мнение
    http://dox.bg/files/dw?a=9192fcdd03
    Прочетете и пробвайте! Аз преди 6-7 години свалих 25кг за 30 дни и до бременността си не успях да ги наваксам. През бременността си качих 20 кг и след като спрях да кърмя отново приложих този метод и мога да твърдя, че ефекта е дълготраен, стига да спазваш точно всичко!
    линка не ми се отваря

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sheni Виж мнение
    Momi4eta ot tri sedmitsi ( 20 dni ) sım na Dieta Atkins no dadoh samo 4 kg. A dokolkoto 4etoh vıv foruma s tazi dieta za 25 dena se davat okolo 20 kg. Pri men nesto ne stanaMoze li nyakoy koyto e pravil tazi dieta da pomogneAz dadoh tezi 4 kg. pırvite 2 sedmitsi, ot edna sedmidtsa sım v zastoy , ne mırdam s gram no prodıljavam dietata uporito
    И при мен нищо не се получи с тази диета. Спазвах я упорито един месец, а свалих само 2 кг, а след това отново ги качих, че и малко отгоре. Мисля че всичко си е до натурата на човек и до причините за напълняването, защото аз съм пробвала всичко, за което съм разбрала, че наистина дава резултат при мои близки или познати, но ефектът винаги е нулев. Изглежда още не съм открила ключа, който отключва проблемите ми с метаболизма, но вярвам че стане един ден.

  11. #86

    Подразбиране atkins

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    И при мен нищо не се получи с тази диета. Спазвах я упорито един месец, а свалих само 2 кг, а след това отново ги качих, че и малко отгоре. Мисля че всичко си е до натурата на човек и до причините за напълняването, защото аз съм пробвала всичко, за което съм разбрала, че наистина дава резултат при мои близки или познати, но ефектът винаги е нулев. Изглежда още не съм открила ключа, който отключва проблемите ми с метаболизма, но вярвам че стане един ден.
    May i pri men ste stane sıstotoİskam samo da te pitam dali po vreme na dietata si konsumirala kiselo mlyako, pryasno mlyako, sirene i kaşkaval. Az 4etoh v interneta hyakıde 4e tezi produkti sıdırjat mnogo malko karbonhidrat osobeno sireneto i kaşkavalaA dali e vyarno ne znam, no po vreme na dietata konsumirah po malko ot tyah. Plodove ne sım konsumirala no salati i zelen4usi da.......No kakto kazah rezultatıt ne e zadovolitelen

  12. #87

    Подразбиране "ЕФИКАСНИ ДИЕТИ"

    Да се включа и аз!Била съм на всякакви диети ,цялата работа е да се ограничаваш след това.Диетата на Емилова е страшно изнервяща .Наистина има ефект,обаче трябва да имаш голям ИНАТ,както казва моят мъж.Вече не ми се поглеждат даже плодовете които съм яла...Сега открих една друга ,даже от утре смятам да я започна - продължава 10 дена .Не знам защо обаче нея мога да я правя без да я мисля много,много.Консумира се жито - запарено,ябълки по желание,мед ,орехови ядки - сурови.За 10 дена свалям 5–6 кг./ на 100%/.Не възвръщам много бързо килограмите,но пазене му е майката /аз съм голяма лакомия между другото/.Наистина НЯМА такава диета след която да се тъпчеш ида си слаб!Успех с диетите , като сме предразположени към пълнеене друг начин няма

  13. #88

    Подразбиране

    И аз съм постоянно на някакви диети и колкото и да ги спазвам все дебелея!!!!Последната беше направо фарс! Говоря за диетата на Пиер Дюкан. За 3 седмици на тази диета хората свалят по 7-8 килограма а аз наддадох цели 4!Риба не понасям а и нея проядох с тази дета!Проблема при мен е ,че нямам щитовидна жлеза. Оперирах се преди 5 години и от тогава нищо не помага в борбата ми с килограмитеМетаболизма ми просто не функционира. И вода да пия и тя се лепи на мен.Години на ред съм била в рамките на 60-64 кг., а сега гоня 80кг. За моя ръст от 1.58 см ще започна да се търкалям вече.Обаче започвам да се примирявам....То се е видяло в старите си дрехи няма да вляза, така че сменям гардероба и по-добре дебела отколкото нервна и намръщена от глад без никакъв ефект1

  14. #89

    Подразбиране

    Не става с инат. Какъв по-голям инат да продължаваш с месеци да спазваш една диета, от която няма и грам ефект?! Както писах по-горе, зависи и от причините за напълняването. На мен също ми отстраниха щитовидната жлеза, а това много се отразява на килограмите. Сега съм постоянно на различни диети, но ефект няма, колкото и стриктно да ги спазвам. Пила съм дори Редуктил, който действа ужасно на централната нервна система, но... напразно е всичко. И при мен се е случвало да напълнявам от диета - от лечебния глад качих 3 кг за седмица и при едно изследване се оказа, че плодовата захар не ми се отразява добре и заради това съм качила.
    sheni, по време на диетата не съм консумирала абсолютно никакви млечни продукти, макар да бях чела някъде, че нискомаслени може. Но пак нямаше резултат накрая.

  15. #90

    Подразбиране dieta

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Не става с инат. Какъв по-голям инат да продължаваш с месеци да спазваш една диета, от която няма и грам ефект. Както писах по-горе, зависи и от причините за напълняването. На мен също ми отстраниха щитовидната жлеза, а това много се отразява на килограмите. Сега съм постоянно на различни диети, но ефект няма, колкото и стриктно да ги спазвам. Пила съм дори Редуктил, който действа ужасно на организма, но... напразно е всичко. И при мен се е случвало да напълнявам от диета - от лечебния глад качих 3 кг за седмица и при едно изследване се оказа, че дори плодовата захар е недопустима за моя организъм и заради това съм качила.
    sheni, по време на диетата не съм консумирала абсолютно никакви млечни продукти, макар да бях чела някъде, че нискомаслени може. Но пак нямаше резултат накрая.
    A az si misleh 4e moze bi zatova ne otslablam. Sna4i ne e ot tova. Pri men may i organizma zadırja voda. Primerno edin den teja 62 kg. na drugiya 63-64 gk.Vızmojno li e za edin den da se ke4at 1-1,5 kg.Ne znam no vseki den teja razli4no- edin den pove4e edin den po malko i az ne razbrah tazi rabotaA kilogramite gi trupam v gırdite i bedrata.....

Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •