Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 135

Hybrid View

  1. #1
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Момичета, а пробвали ли сте 90-дневната диета? Доста лека е и не умираш от глад, хапваш си всичко! А относно Дюкан, тези които са с проблемна щитовидна жлеза да не я правят, абсолютно противопоказна е! Но май не само за тях, снощи говориха за нея по новините.
    Да,аз в момента съм на 90 дневната диета и наистина има ефект стига да я спазваш стриктно и да гледаш какво ядеш всеки ден.При мен и още някалко мои приятелки които са я прилагали има ефект.Вече съм 23 ден и свалих 4 кила,но ако нарушиш диетата няма да има ефект.
    Редактирано от Verche_98 : 07.07.2011 в 09:44.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Да споделя неуспешния си опит и с 90-дневната диета: В началото бях много обнадеждена, защото при няколко мои познати ефектът пролича още първия месец. Започнах я, като бях абсолютно стриктна във всичко. По никакъв повод не си позволих да разместя дните или да ям нещо, което не е в списъка, или да пропусна водния ден. Първата седмица имаше слаб ефект - 1,5 кг надолу. След като се качих на кантара в края на първия месец, се оказа, че съм ги върнала. Впоследствие установих, че действително свалям малко през другите дни, но на въглехидратния качвам всичко обратно. И така... до края без нито един реално свален килограм. Последните 2 дни не ги направих - вече беше безсмислено след като нямаше резултат цели 88 дни. Та това беше при мен. Дано вие успеете!

  5. #5

    Подразбиране Ориз,пилешко и ябълки!

    Открих това което търсех - !!! Следващата ще бъде ТЯ.Жената която ми я каза е доволна ,и не е толкова уморителна и отегчителна.Пък ще видим...

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veselka68 Виж мнение
    Открих това което търсех - !!! Следващата ще бъде ТЯ.Жената която ми я каза е доволна ,и не е толкова уморителна и отегчителна.Пък ще видим...
    Тази диета съм я пробвала! Действа ми много "затягащо" Не минах без разхлабващи вещества. Ефектът при мен беше 2-3 кг.

  7. #7

    Подразбиране Диета

    Цитат Първоначално написано от roza000 Виж мнение
    Тази диета съм я пробвала! Действа ми много "затягащо" Не минах без разхлабващи вещества. Ефектът при мен беше 2-3 кг.
    Винаги когато съм била на диета използвам от време на време разхлабващи ,обаче на билкова основа - д-р Емилова даже го препоръчва.Понеже при по-оскъдното хранене малко по-бавно се движат нещата,но няма "затягане"- поне при мене. УСПЕХ

  8. #8

    Подразбиране

    Започвам и аз да се настройвам за тази диета, защото много ми се яде ориз. Едно не ми е ясно - ще слагаме ли сол и подправки ?

  9. #9

    Подразбиране /

    А аз днес вече купих жито и ябълки.От утре съм на ,,житната диета,,Само едно не мога да разбера-житото не остава ли сурово като само се кисне в гореща вода,а не се вари?Старт 60кг -след 10 дни,ако оцелея ще споделя резултатите.

  10. #10

    Подразбиране диета

    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva Виж мнение
    Започвам и аз да се настройвам за тази диета, защото много ми се яде ориз. Едно не ми е ясно - ще слагаме ли сол и подправки ?
    Сол,подправки - даже мойта позната си го е правила със домати ,със лапад /или който с каквото обича/.Незнам дали е правилно но тя така ми сподели???Най-важно е да бъде варен или задушен ,без много мазнина.А пилешкото да е от по-сухото месо и без кожа - ПЕЧЕНО!!!

  11. #11

    Подразбиране

    Ако го оставиш накиснато от предната вечер до сутринта е омекнало, но ако забравиш и си го накиснеш за кратко ще хрупка . В действителност е доста вкусно и без варене

  12. #12

    Подразбиране /

    Вкусно,вкусно,колко да е вкусно!Десет дена си е доста време.Но ако има резултат ще почерпя.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета аз от днес съм на зелева супа,ще споделя след седем дни с колко килца съм се преборила

  14. #14

    Подразбиране

    Може ли да споделиш как я приготвяш зелевата супа ? Аз се настройвам в момента за диета . Майка ми преди няколко месеца лежа в болница и тъй като взима много лекарства лекарката я накарала да си прочисти малко организма . 7 дни само на чай и плод по избор . Лекарката препоръчала на майка ябълки , тъй като тя има запек . За тези 7 дни свали 10кг. Разбира се тя беше под лекарски контрол. Сега се настройвам и аз .

  15. #15

    Подразбиране

    Днес ми е втори ден ,но само като си помисля за тази супа направо ми се.........комбинацията на прясно зеле с праз или стар лук е ужасна!
    Ето и диетата:
    Рецепта за зелева супа:
    1 средно голяма зелка
    6 стръка праз
    2 чушки
    1 бутилка доматен сок ( или настъргани домати)
    сол, черен пипер, магданоз на вкус

    Начин на приготвяне:

    Нарежете продуктите на дребно, залейте ги с вода и варете 10 мин на силен огън, а после до сваряването им на слаб. Накрая добавете солта, червения пипер и магданоза.

    Супата има минимално количество калории и колкото повече ядете от нея, толкова повече мазнини стопявате

    Диетата продължава 7 дни, яжте от супата колкото искате и колкото пъти желаете. Но за да не се получи недостиг на важни хранителни вещества, следвайте препоръките!

    Първи ден

    Освен супата може да ядете и колкото искате плодове (без банани)

    Втори ден

    Освен от супата, хапвайте и зеленчуци ( без зрял боб, грах и царевица). Можете да ги задушите на пара или си пригответе салата, но без оцет и олио.
    Картофи с масло за вечеря.
    Този ден без плодове.

    Трети ден

    Яжте супа, както и плодове (без банани и сушени плодове), зеленчуци (без картофи).

    Четвърти ден

    Супа, 3 банана и около 500 гр обезмаслено кисело мляко

    Пети ден

    Супа, 500 гр. сварено телешко или пилешко месо + до 6 домата

    Шести ден

    Супа, сварено телешко или пиле без кожата + зеленчуци / с изключение на картофи/

    Седми ден

    Супа, задушен ориз около 200 гр, прясно изцеден плодов сок, зеленчуци /без картофи/

Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •