Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 135
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veselka68 Виж мнение
    Сега открих една друга ,даже от утре смятам да я започна - продължава 10 дена .Не знам защо обаче нея мога да я правя без да я мисля много,много.Консумира се жито - запарено,ябълки по желание,мед ,орехови ядки - сурови.За 10 дена свалям 5–6 кг./ на 100%/.Не възвръщам много бързо килограмите,но пазене му е майката
    Много те моля по-подробно да опишеш тази диета!

  2. #92

    Подразбиране ДИЕТКА

    Била съм и на Дюканската...Наистина свалих доста ,обаче се оказа че втори път не действа.Бях чувала за този ефект,и наистина така излезе - не знам защо!!! roza 000 нищо напротив да я споделя обаче не знам дали да занимавам всички със моите глупости...
    Редактирано от veselka68 : 06.07.2011 в 08:05. Причина: допълване

  3. #93

    Подразбиране

    Занимавай, занимавай ни Който иска да чете, който не ще - негова си работа! Не караме никого на сила! И на мен ми е интересно
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  4. #94

    Подразбиране

    http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/rejim.html
    Житен режим

    Провежда се през месец февруари, 2-3 дни след пълнолуние. (Може и да започне в края на януари, ако са изпълнени необходимите условия, свързани с фазата на луната). През този период от годината природата още "спи" и праната е в по-ограничено количество отколкото от 22 март до 22 септември. Чрез житния режим вие можете да се пречистите духовно и физически, да се подготвите за пълноценното й приемане и използване. Най-добре е, когато имате възможност, да започнете в сряда, за да може захранването (отпостването) след режима (поста) да започне в петък.


    ПОДГОТОВКА
    Разделете един кг. жито (пшеница) на 10 равни части. Разделете зе всеки ден по 100 гр. жито (то съдържа всички елементи, необходими за поддържането на живота), три ябълки (за сърцето), девет ореха (за мозъка), шест-осем чаши преварена вода (изворна, но не минерална).


    ПРИГОТВЯНЕ НА ЖИТОТО
    Вечерта, преди да започнете житния режим, измийте много хубаво 100 гр. жито. Сложете го в добре запазващ топлината термос. Залейте го с 1,5 до 2,5 чаши вряла вода (0,4 – 0,6 литра) и затворете термоса добре.
    Първият ден, сутринта, кажете формулата (1 път) : "Гоподи, приеми ме в лечебницата на природата за 10 дни". След това внимателно излейте от термоса само житената вода и я изпийте на гладно (може да добавите мед и лимон за вкус). Житото разделете на 3 равни части (за закуска, обяд и вечеря). Когато го ядете, можете да го подслаждате с мед.
    По време на житния режим ще пиете само преварена вода, подправена с лимонов сок и мед. Най-добре е да не разтваряте меда във водата, а да го ядете с лъжичка, която ще поставяте на горната част на небцето. Като отпивате от водата, медът постепенно ще се разтвори и ще се усвои по-добре. Чрез този начин на хранене вие ще захраните мозъчните си центрове с хранителни вещества, усвоени в устата, а не чрез стомаха.
    Житото ще ядете, като преди да го глътнете, ще го дъвчете бавно поне 99 пъти. Преди да изядете ябълката, подръжте я в ръка, разгледайте я, свържете се с нейната аура, порадвайте й се, благодарете на дървото, на слънцето и т.н. Спазвайте правилото дадено от учителя да се храните с любов и благодарност. Добре е да съберете семките от ябълката и да ги посадите на подходящо място. По този начин ще изразите Вашата благодарност за нейната саможертва. По време на житния режим не употребявайте никаква сол. През тези дни станете слънчеви хора, бъдете винаги усмихната и не допускайте в себе си никакви отрицателни мисли, чувства и постъпки.


    ОТПОСТВАНЕ (ЗАХРАНВАНЕ)

    На десетия ден към житото на обяд и на вечеря прибавете ангелска супа (цели обелени картофи, магданоз, лимон, вода, малко сол ). В дните след режима не трябва да преяждате. Всички отпадъци от храната (орехови черупки, лимонови кори и т.н.) не изхвърляйте на боклука, а ги съберете в плик. Когато свърши постът, ги заровете на някое чисто място сред природата.

  5. #95

    Подразбиране диета

    Дианче ,благодаря за отмяната!!!Иначе голямо писане щеше да еДа,става въпрос за същата "ДИЕТА"- но аз я спазвам наистина само като диета и не вниквам чак толкова духовно във нещата които са описани от Петър Дънов.Обаче има ефект!!! Пък в крайна сметка нищо не ви костваУспех!

  6. #96

  7. #97

    Подразбиране

    Вече нищо не ми помага в отслабването - пробвала съм какви ли не диети, но или няма резултат, или ако има, после ми се връщат килограмите като започна да се храня нормално.С плодово-чаено-медната история изпитвам вълчи глад, нервна съм и най-вече нямам сили за нищо. Житния режим ми сваля един-два килограма, но пък човек чувства лекота и не чак такъв глад. Засега остава Дюкан , но и той спря да ми действа, но поне задържам теглото си без глад и отпадналост. Все още чакам отнякъде да изникне вълшебната диета.....

  8. #98

    Подразбиране Диета

    Миличка и на мен това ми е болната тема,ще чакаме заедно вълшебната диета ,ако дочуеш нещо от някъде ОБАЖДАЙ!!! Не знам защо не ти помага житната,аз пак я започнах от днес...

  9. #99

  10. #100

    Подразбиране Житен режим

    Е , наистина всичко е много индивидуално.А резултат ТРЯБВА да има ,за какво иначе е тоя тормоз...Една позната сподели и друга рецепта но не знам защо обаче нещо ми се вижда съмнителна - имаше ориз пилешко и плодове,обаче за по-сигурно днеска ще я попитам и ще ви я споделя.Дидка ти много ли имаш да сваляш , аз не съм маниячка обаче ми е необходимо да хвърля 10-тина килца .Наистина след това се чувствам много лекичко.Колежката ми отслабна и от 4 месеца е качила само 2 кг.,ЗАВИЖДАМ И ,даже ме е яд че не съм на нейно място - а си хапва.Всичко си е до генчето , и до много други неща.Май много се разбърборих,споделяйте - като има стимул е друго -

  11. #101
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Момичета, а пробвали ли сте 90-дневната диета? Доста лека е и не умираш от глад, хапваш си всичко! А относно Дюкан, тези които са с проблемна щитовидна жлеза да не я правят, абсолютно противопоказна е! Но май не само за тях, снощи говориха за нея по новините.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #102
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Момичета, а пробвали ли сте 90-дневната диета? Доста лека е и не умираш от глад, хапваш си всичко! А относно Дюкан, тези които са с проблемна щитовидна жлеза да не я правят, абсолютно противопоказна е! Но май не само за тях, снощи говориха за нея по новините.
    Да,аз в момента съм на 90 дневната диета и наистина има ефект стига да я спазваш стриктно и да гледаш какво ядеш всеки ден.При мен и още някалко мои приятелки които са я прилагали има ефект.Вече съм 23 ден и свалих 4 кила,но ако нарушиш диетата няма да има ефект.
    Редактирано от Verche_98 : 07.07.2011 в 09:44.

  13. #103

  14. #104

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Да споделя неуспешния си опит и с 90-дневната диета: В началото бях много обнадеждена, защото при няколко мои познати ефектът пролича още първия месец. Започнах я, като бях абсолютно стриктна във всичко. По никакъв повод не си позволих да разместя дните или да ям нещо, което не е в списъка, или да пропусна водния ден. Първата седмица имаше слаб ефект - 1,5 кг надолу. След като се качих на кантара в края на първия месец, се оказа, че съм ги върнала. Впоследствие установих, че действително свалям малко през другите дни, но на въглехидратния качвам всичко обратно. И така... до края без нито един реално свален килограм. Последните 2 дни не ги направих - вече беше безсмислено след като нямаше резултат цели 88 дни. Та това беше при мен. Дано вие успеете!

Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •