Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 135

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Доста ядене ще падне на тази зелева диета!! Аз определено ще кача

  2. #2

    Подразбиране /

    Отчет:5ден на житна диета.Отслабнала съм2кг-58кг.След третя ден вече не усещаш остър глад.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Отчет:5ден на житна диета.Отслабнала съм2кг-58кг.След третя ден вече не усещаш остър глад.
    Житната диета не се ли прави по време на пълнолуние

  4. #4

    Подразбиране /

    Нямам време да чакам пълнолуниеСпешно трябва да дръпна килцата,че ме чака море!!

  5. #5

    Подразбиране

    Общо взето, изключваш "белите отрови": бяло брашно, бяла захар, бял ориз, мазното месо, кашкавал и сирене (ако можеш да ги ограничиш), пиеш повече вода, ядеш повече плодове и зеленчуци и ядки.
    Но това не е диета, това си е промяна в хранителните навици и от там - в начина на живот. И ще видиш, че тялото ти ще се чувства по друг начин
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

  6. #6

    Подразбиране

    Аз не мога да гладувам, да спазвам хранителни режими, да се хряна под час, да броя калориите...../колкото и да опитвам /, затова ако установя че съм натрупала излишни килца, отивам в аптеката и си вземам Lind.......или Siof......, което намалява апетита и увеличава метаболизма. За един месец съм минус 4 до 6кг.

  7. #7

    Подразбиране

    тези Lind.......или Siof нищо не ми говорят може ли малко инфо моля определено ме заинтересуваха

  8. #8

    Подразбиране

    Позволявам си да се намеся, тъй като и аз съм пила тези медикаменти. Вероятно става въпрос за Линдакса и Сиофор. Първото е чешката /и по-евтина/ разновидност на Редуктил, който също съм употребявала. Наистина от Линдакса и Редуктил имах слаб резултат, но направих страхотна хипертонична криза и личната лекарка ми ги забрани. А впоследствие научих отново от джипито си, че в САЩ са установили вредното влияние на тези медикаменти и май са ги забранили за употреба. Влияят най-вече на централната нервна система. Така че внимавайте много с лекарствата.

  9. #9

    Подразбиране

    Присъединявам се към написаното "marji" , всяко лекарство има противопоказания които подробно са описани. Преди вземането им е необходимо да се консултирате с личния си лекар. При мен изследванията ми бяха б.о. и направих контролни изследвания след 15 дневен прием. Линдакса е спряна от внос 1-во защото е по-евтина от Редуктила и 2-ро тя е по-ефикасна, използваната съставка при двата продукта е Сибутрамин който принадлежи към групата лекарствени продукти за лечение на затлъстяването, усилвайки усещането за ситост и в същото време увеличава отделянето на енергия от тялото.

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря момичета за поясненията

  11. #11

    Подразбиране

    Отдавна не съм писала тук, но темата ми стана интересна и ще споделя моя опит.
    Студентка съм, преди това бях много активна, ходех на балет, в театрална трупа за движенчески театър и всякакви подобни, след това обаче, физическата активно рязко се понижи, защото вече нямах нито време нито пари за такива неща.
    В средата на първата година бях 55-6кг, сега в средата на 4-тата вече съм 63-4-5кг.
    Реших, че не се чувствам добре, боли ме и стомах от нередовно хранен и подобни.
    Почнах 90-дневна диета. Първия път още след 3-4 дни стомаха спря да ме боли, нямах кантар и не знаех дали отслабвам или не. Както и да е първия път диетата се провали така или иначе, безславно още на 30-тия ден.
    За това преди 20-тина дни си купих кантар и като видях, че съм 65 кг се уплаших и реших пак да я почна.
    Та така...вече съм на 13-тия ден, сутринта се мерих - 61,1кг.
    Купих си и велоергометър за 160 лева. и се чувствам добре, не ме боли стомах, не се ограничавам от видове ядене и ще видим какво ще стане за в бъдеще...
    И за да не ви дразня повече направи ще ви дам линка към диетата.
    ЕТО!

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Като ви четох как сте се мъчили с гладуване,чак страх ме хваща.Аз до скоро бях също на 90 дневната диета и мога от личен опит да кажа,че действа.Свалих 11кг за 90 дни.Мислех си ,че като при всяка диета ще умра от глад,но всъщност пропусках хранения,защото не ми се ядеше.Ефекта се усеща отще на 3-4 ден.От около месец вече не съм на диета и се храня така,както и преди нея и не съм качила и 1 кг.Ако някоя от вас все още търси как да свали килограми,препоръчвам ви да опитате с тази.

  13. #13

    Подразбиране :)

    Да ви кажа на мене все не ми се получаваше с каквито и да е диети..реших да пробвам с хапчета и чайпве и пак нямаше резулат но най - после попаднах на нещо свястно което ми помогна - едни нови хапчета, казват се SlimWeight Pro, доста бърз беше при мен ефекта и не съм започнала да си връщам килограмите, доволна съм много

  14. #14

    Подразбиране

    Ооо тези хапчета за нищо не стават. Диетите са си идеални за контролиране на килограмите. Аз лично ползвам лунна диета и 90 дневна диета и съм много доволна.

  15. #15
    danaildd
    Guest

    Подразбиране

    Това е истината дами - всички свалят килограми, не се намира лесно оригинала но веднъж хванете ли го )) ABC Acai Berry ще се радвате на по-фини тела.

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •