Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 135
  1. #1
    fasrow
    Guest

    Arrow ОТСЛАБВАНЕ-'лесно но ефикасно'

    Shape Works
    Това е ефикасна нова програма/шесто поколение/ за контрол на теглото, която дава възможност за индивидуален подход. Ползваните в нея продукти са научно проверени и базирани на най-новите резултати от изследванията на храненето и диетологията.
    Програмата за клетъчно хранене Shape Works снабдява всяка клетка на човешкия организъм с правилно балансирана храна, включваща всички необходими хранителни вещества и микроелементи. Тази съвременна програма спомага още за пълноценното усвояване на хранителните вещества от организма и повишава енергията на клетките, така че те да започнат да работят по-ефективно и да използват храната за подобряване на здравето и увеличаване на жизнените сили.
    Програмата за клетъчно хранене Shape Works е изградена върху няколко основни принципа:
    1. Осигурява пълноценно балансирано хранене на клетъчно ниво, основано на натурални продукти.
    2. Спомага за активното отделяне на токсини, шлаки и радионуклиенти от организма.
    3. Възстановя обмяната на веществата в организма на клетъчно ниво, чрез използване на естествени растителни биостимулатори.
    4. Интензивно изчиства организма от мазнини и ефикасно намалява нивото на холестерин в кръвта.
    5. Едновременно с нормализирането на теглото и обема на тялото, намаляването на целулита се повишава еластичността на кожата, което дава подмладяващ ефект.
    6. По време на програмата и след това се запазва висок тонус, което осигурява добро настроение.
    7. Програмата нормализира апетита и не се чувства дискомфорт поради чувството на глад. Последействието на програмата ви осигурява продължение на регулирането на теглото и неговото лесно поддържане.
    За информация.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте!
    Мене ако питате - това е поредната шепа пясък в очите, за да ти вземат парите. След като опитах ксеникала, фемимодела, зарсена, зелен чай, разни билкови комбинации, български, китайски и какви ли не други медикаменти за отслабване - без резултат естествено - вече не вярвам на нищо!
    Но всеки има право да рекламира продуктите си - друг е въпросът колко шарана ще се хванат на въдицата
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей Ванче,аз също имах проблем с килограмите,докато не прочетох в едно списание за диетата на Аткинс.Уверявам те свали 12кг.за 12-13дни.Ако не си я пробвала опитай,със сигурност ще има ефект.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vip_tina Виж мнение
    Здравей Ванче,аз също имах проблем с килограмите,докато не прочетох в едно списание за диетата на Аткинс.Уверявам те свали 12кг.за 12-13дни.Ако не си я пробвала опитай,със сигурност ще има ефект.
    А за колко време беше този ефект? Защото бях чувала, че ефектът е продължителен, но при мен не се получи. И аз свалих 13 кг за 20 дни, но само след седмица си бях върнала предишното тегло, а след това дори добавих още килограми. Да не говорим за проблемите с отделителната система, които си причиних!

  6. #6

    Подразбиране

    Ами аз започнах да качвам на 2-та година и започнах отново диетата.Иска се постоянство.От 65кг. стана 47кг.,а сега си поддържам 52-3кг.

  7. #7

    Подразбиране

    Явно всичко е персонално в зависимост от конкретния организъм, а и от ЕГН-то. Аз перманентно съм на диети - каквото чуя, веднага го прилагам. Мога откровено да кажа, че де що има медикаменти, хранителни добавки, диети, дори тази програма за клетъчно хранене - всичко съм опитала. И не мие липсвало постоянство. На разделно хранене бях 6 месеца, само на салати съм карала по 3-4 месеца. Ефектът е един и същ - свалям до 5-6 кг и си оставам с това до края на диетата. А след това всичко се връща, че и отгоре. Единствено с диетата на Аткинс свалих повече - първите две седмици по килограм на ден. Но... за кратко. Моя колежка обаче трайно свали около 20 кг с подобна диета, но с добавка на млечни продукти и не повече от 1 шепа ядки на ден. И другата разлика от Аткинс беше, че нейната диета изключва морковите.

  8. #8

    Подразбиране

    На мен тези продукти ми напомнят много за "Хербалайф,за малко и аз бях техен дистрибутор- всичко е лъжа.
    И аз съм от тези който се тормозят от килограмите,но при мен проблема е ,че нямам воля да мина на диета.Търся си продукта -чудо!
    Сега пробвам едни китайски билки ,пия ги от два дни -те трябва да ми разградят мазнините!
    Ако ви е интересно,ще ви държа в течение..... да видим какво ще се получи....

  9. #9

    Подразбиране

    Не се лъжете от тази явна реклама. Всичко е пак за пари. И аз имам проблеми с килограмите, напоследък постоянно качвам и нямам воля за диети. След раждането бях успяла да сваля към 13 кг без определена диета, ами просто ядях неща, които ми харесват, но по малко и вечер не ядях нищо. Но след това, като почнах работа и по цял ден седя на компютъра, пак качих поне 7 кг отгоре. Явно всичко е до организъм и до възраст, пък и до движение, а също ми се струва, че след раждането много по-лесно пълнея от преди.

  10. #10

    Подразбиране

    Да се наредя и аз, и аз съм от безволевите. Немога да не пия кафе. Като ми се прияде сладко и целия свят се завърта докато не хапна. Издържам на диети до няколко дни и после си намирам хиляди причини за да оправдая слабохарактерня си нрав.Но...
    Но в последно време вече на 42 започвам да чувствам че повечкото ми кг не само се увеличават ами и започват да пречат на подвижността ми и на гардероба ми и на любовта ми та спешно трябва да се направи нещо Диетите които се споделят все имат недостатъци или носят рискове ами какво да правим тогава , че и с това хоби да си седим все на Д-то. Ноар я може ли да споделиш тези билки, а ще съм благодарна и ако някои сподели диета с трайни резултати. Сега се сетих за Японската какво ви е мнението?

  11. #11

    Подразбиране

    Момичета нещо не разбрах какво се яде по време на диетата на Аткинс.Всъщност маи нищо не се яде само салати а кажете ми моля ви може и да се пробвам ........

  12. #12

    Подразбиране

    Яде се нетлъсто месо - пилешко без кожа, телешко, риба, може и свинско филе без мазнини. Месото да не се панира. Зеленчуци без тези от сем. картофови и без варива. Ядат се също гъби, морски деликатеси. От колбасите може единствено трайни. Пие се кафе и чай без захар, както и много вода. Само това! Никакви кремвирши и други малотрайни колбаси, никакви млечни изделия, никакви плодове, ядки и газирани напитки. Абсолютно забранени са захарните и тестени изделия, както и алкохола. След втората седмица може до 1 чаша вино. Така на организма не се набавят въглехидрати и той започва да разгражда мазнините. Сваля се около 1 кг на ден. Наистина! От няколко човека съм чувала, че така са отслабнали драстично и трайно. Може би си заслужава да опитате. При мен обаче след 12-я килограм имаше дълго задържане, а след като спрях диетата, отново качих килограмите. Затова по-горе писах, че всичко е индивидуално.

  13. #13

    Подразбиране

    Аткинс.....Майкъл Търмънд......Дюкан......и каквото още се сетите.Всички книжки са вкъщи-четени и препрочетени поне 2 пъти. Резултата обаче от всички тях е плюс 7 килограма .
    Не знам за вас момичета, но в момента, в който си кажа че съм на диета ОСВИРЕПЯВАМ. Непрекъснато ровя в хладилника, непрекъснато съм гладна, непрекъснато нервнича.....това е някакъв АД за мен!
    Когато родих бях над 120 килограма....чудовище. Отслабнах след 5 години точно наполовина.Станах 63. Това за височината ми са перфектни килограми. Обаче си правих сама хранителния режим, салати, плодове, много, много...и това не беше поредната диета, а просто мой си начин.
    Обаче...задържах нещата 2 години...и отпуснах края.....проблеми, нерви...Нямам воля за "моя си режим", обаче всяка диета на пазара беше изпитвана от мен! НИЩО! Всичко е само временно, освирепяване, и възвръщане! То не бяха кафета за отслабване, дъвки, калорекси, и всякакви такива подобни...ТЕ ПЪК СА ТОЛКОВА БЕЗПОЛЕЗНИ, КОЛКОТО НИЩО ДРУГО НА ТОЗИ СВЯТ!
    Не знам, обаче аз не вярвам вече на диети и подобни глупости....Всеки сам трябва да се спасява....
    ......Идва пролет....започват усилено рекламите на подобни продукти, по списания и вестници се публикуват диети....."дразнят окото" )) Аз обаче ще опитам отново с моя си режим, пък може и да успея )
    Късмет ви желая, и умната с тези диети, лекарства и боклуци...

  14. #14

    Подразбиране

    Ох главата, мисленето са лошо нещо! Аз също като сам нервна търся да ям, като луда ставам и избирам възможно най пикантните и калорични храни които имам под рака. Мозъка ми въобще не слуша стомаха немога да разбера гладна ли сам. Лошото е че го осъзнавам и немога да се преборя с това.

    Е мила Maggi май сме за психиатър. Тук има и много консултанти по хранене и са на мода, правят ти менюто за всеки ден индивидуално и т.н. Ама според мен е само пари да ти вземат и пак е психоконтрол защото ходеки при лекаря всеки ден да ти прави меню само срещата и платената такса са достатъчен отрезвител за деня.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Maggi30, при мен резултатът от многобройните диети е много повече килограми отгоре. Но продължавам упорито да търся разковничето, което би ми помогнало да вляза във форма. Сигурно е поредната илюзия, но напоследък стана доста популярно някакво изследване, с което се определят "полезните" и "токсични" храни за конкретния индивид и сега издирвам къде най-близо до моя град правят такова изследване.

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •