Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Показване на 121 до 135 от 135
  1. #121

    Подразбиране /

    Нямам време да чакам пълнолуниеСпешно трябва да дръпна килцата,че ме чака море!!

  2. #122

    Exclamation

    Цитат Първоначално написано от lililina Виж мнение
    Според мен всичко е въпрос на подбор на храната. Преди известно време реших да се туря в ред, защото кг са ми в повече и започнах с диета измислена от мен. На закуска кафе /задължително/, на обяд салата всякакъв вид, и на вечеря сядам за компания на съпруга и хапвам нещо малко. Така половин година без резултат. В един момент усетих, че панталоните ми се въртят, бях отслабнала с 8 кг. Така че талия се прави с глад.
    Не препоръчвам този начин на хранене.Може и да отслабнеш,но един ден ще се отрази на здравето ти.
    Вместо драстично гладуване-направи разнообразно хранене,но с малки порции
    повече зеленчуци,можеш и без кафе.Можеш да се ободриш от добро хранене.

  3. #123

    Подразбиране

    Здравейте момичета. Аз свалих 14 кг с Дюкан за 2 месеца, след това зарязах диетата, но не качих, защото свикнах да хапвам по- малко. Истината е там, че ядеш- качваш ; не ядеш - не качваш. Не Ви говоря за за гладуване, а за нормално хранене. Жена със среден ръст трябва да приема по 1200 ккал на ден - Вие си направете сметката. Много често жаждата се бърка с глада и вместо 1 чаша вода се приема храна. Знам, че на приказки е лесно, самата аз се опитвам да сваля още 5 кг, но проблема не е в тялото , а в психиката ни. Забелязвам, че в много форуми се разменят диети, които позволяват да си хапваш от всичко по малко, или големи порции от определена храна- това според мен не е подкрепа, а временна заблуда. Дори дрехите започват да прявят по-големи. Дрехи XS са ми големи или точни , а преди носех М или L, въпреки че си стоя едни кг повече от година. Оправдавала съм себе си, че не мога да отслабна с много причини- липсата на време за спорт, нерви на работа и в университета и още куп други. Желанието, а не волята, е определящо. Ако настина човек много иска да отслабне може да го направи- няма да припадне от глад. Наднорменото тегло не е генетично, не се появява в следствие на болести, лекарства и други- то е последсвие от приеманата храна. Не може всички да сме перфекти с идеални тела, но мисля че всяка от Вас, ще се почувства по-хубава, здрава и млада, ако успее да свали и задържи килограмите си. Диетите не са някакъв вид мъчение, а просто режим на хранене. И вафли да ядем само, ако са по 3 на ден, пак ще свалим килограми. Направете си сами режима, вярвайте в себе си и ще разберете колко малко храна може да поемате. Аз виждам подкрепата в това, че можем да отслабнем, а не в подкрепата как да временно да се заблуждаваме в това. Надявам се да съм била полезна на някой и да не съм обидила никой в същото време.
    Лек ден на всички! И успех в отслабването.
    П.С. Няма лесно отслабване, а бавно, но ефикасно "промиване на мозъка" , че храната не е всичко
    Редактирано от smilch : 29.08.2011 в 14:19.
    Rehab is for quitters

  4. #124

    Подразбиране ОТСЛАБВАНЕ

    На всички,които искат да научат повече за това как да отслабнат и да бъдат здрави препоръчвам книгата на д-р Марк Хаймън-УЛТРАМЕТАБОЛИЗЪМ.Лесно можеш да изградиш хранителен режим,с който да поддържаш най-доброто за теб тегло и да бъдеш здрава.

  5. #125

    Подразбиране

    Общо взето, изключваш "белите отрови": бяло брашно, бяла захар, бял ориз, мазното месо, кашкавал и сирене (ако можеш да ги ограничиш), пиеш повече вода, ядеш повече плодове и зеленчуци и ядки.
    Но това не е диета, това си е промяна в хранителните навици и от там - в начина на живот. И ще видиш, че тялото ти ще се чувства по друг начин
    Понякога стоя и си мисля, а понякога само си стоя
    М.Пух

  6. #126

    Подразбиране

    Аз не мога да гладувам, да спазвам хранителни режими, да се хряна под час, да броя калориите...../колкото и да опитвам /, затова ако установя че съм натрупала излишни килца, отивам в аптеката и си вземам Lind.......или Siof......, което намалява апетита и увеличава метаболизма. За един месец съм минус 4 до 6кг.

  7. #127

    Подразбиране

    тези Lind.......или Siof нищо не ми говорят може ли малко инфо моля определено ме заинтересуваха

  8. #128

    Подразбиране

    Позволявам си да се намеся, тъй като и аз съм пила тези медикаменти. Вероятно става въпрос за Линдакса и Сиофор. Първото е чешката /и по-евтина/ разновидност на Редуктил, който също съм употребявала. Наистина от Линдакса и Редуктил имах слаб резултат, но направих страхотна хипертонична криза и личната лекарка ми ги забрани. А впоследствие научих отново от джипито си, че в САЩ са установили вредното влияние на тези медикаменти и май са ги забранили за употреба. Влияят най-вече на централната нервна система. Така че внимавайте много с лекарствата.

  9. #129

    Подразбиране

    Присъединявам се към написаното "marji" , всяко лекарство има противопоказания които подробно са описани. Преди вземането им е необходимо да се консултирате с личния си лекар. При мен изследванията ми бяха б.о. и направих контролни изследвания след 15 дневен прием. Линдакса е спряна от внос 1-во защото е по-евтина от Редуктила и 2-ро тя е по-ефикасна, използваната съставка при двата продукта е Сибутрамин който принадлежи към групата лекарствени продукти за лечение на затлъстяването, усилвайки усещането за ситост и в същото време увеличава отделянето на енергия от тялото.

  10. #130

    Подразбиране

    Благодаря момичета за поясненията

  11. #131

    Подразбиране

    Отдавна не съм писала тук, но темата ми стана интересна и ще споделя моя опит.
    Студентка съм, преди това бях много активна, ходех на балет, в театрална трупа за движенчески театър и всякакви подобни, след това обаче, физическата активно рязко се понижи, защото вече нямах нито време нито пари за такива неща.
    В средата на първата година бях 55-6кг, сега в средата на 4-тата вече съм 63-4-5кг.
    Реших, че не се чувствам добре, боли ме и стомах от нередовно хранен и подобни.
    Почнах 90-дневна диета. Първия път още след 3-4 дни стомаха спря да ме боли, нямах кантар и не знаех дали отслабвам или не. Както и да е първия път диетата се провали така или иначе, безславно още на 30-тия ден.
    За това преди 20-тина дни си купих кантар и като видях, че съм 65 кг се уплаших и реших пак да я почна.
    Та така...вече съм на 13-тия ден, сутринта се мерих - 61,1кг.
    Купих си и велоергометър за 160 лева. и се чувствам добре, не ме боли стомах, не се ограничавам от видове ядене и ще видим какво ще стане за в бъдеще...
    И за да не ви дразня повече направи ще ви дам линка към диетата.
    ЕТО!

  12. #132

    Подразбиране

    Здравейте и от мен.Като ви четох как сте се мъчили с гладуване,чак страх ме хваща.Аз до скоро бях също на 90 дневната диета и мога от личен опит да кажа,че действа.Свалих 11кг за 90 дни.Мислех си ,че като при всяка диета ще умра от глад,но всъщност пропусках хранения,защото не ми се ядеше.Ефекта се усеща отще на 3-4 ден.От около месец вече не съм на диета и се храня така,както и преди нея и не съм качила и 1 кг.Ако някоя от вас все още търси как да свали килограми,препоръчвам ви да опитате с тази.

  13. #133

    Подразбиране :)

    Да ви кажа на мене все не ми се получаваше с каквито и да е диети..реших да пробвам с хапчета и чайпве и пак нямаше резулат но най - после попаднах на нещо свястно което ми помогна - едни нови хапчета, казват се SlimWeight Pro, доста бърз беше при мен ефекта и не съм започнала да си връщам килограмите, доволна съм много

  14. #134

    Подразбиране

    Ооо тези хапчета за нищо не стават. Диетите са си идеални за контролиране на килограмите. Аз лично ползвам лунна диета и 90 дневна диета и съм много доволна.

  15. #135
    danaildd
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е истината дами - всички свалят килограми, не се намира лесно оригинала но веднъж хванете ли го )) ABC Acai Berry ще се радвате на по-фини тела.

Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •