Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 135
  1. #16

    Подразбиране

    Май наистина сме за психиатър. Една позната казва че ни е повреден центъра
    на засищане, защото има моменти в които не можем да се спрем. А диетата на Аткинс не звучи толкова неизпълнима, мисля да пробвам.

  2. #17

    Подразбиране

    И на мен целият проблем ми е в мисленето. Когато ми е скучно - търся нещо сладко. Като седя по цял ден на компютъра - пак постоянно дъвча нещо. Като съм притеснена - пак нещо сладко, че да се успокоя. На мен например не биха ми помогнали чайове и хапчета за потискане на апетита, защото дори и като не съм гладна, пак гледам да ям нещо, само за да постигна душевно спокойствие. Знам, че човек трябва да си търси приятни изживявания, хобита и т.н., вместо да яде, ама как, кога и откъде. И така яденето ми остава май единственото "развлечение" в сивото ежедневие... А пък стрелката на кантара всяка сутрин мърда все по-надясно.

  3. #18

    Подразбиране

    Марианче а пробвала ли си с иглотерапия.Навремето имах една приятелка тя с иглотерапия действа и отслабна имаше забити иглички в ушите и някъде по рамената за определен период. Запази си и резилтата доста време. Ама някъде в София И ги слагаха в специализиран кабинет. Тук чух за такова невто ама несам се интересувала че кой знае колко ще струва.

    Щом е за отслабване....
    Иглотерапията е призната от медицината, А по повод липосукцията и операциите за отделяне на мазнини, гледах едно предаване тук и много се изненадах от факта че ти правят и някаква интервенция на панкреаса или нещо такова и после до края на живота ти неможе организма ти да си взема желязо от храната която приемаш и трябва всяка седмица да си правиш инжекция с тези елементи. Това ме шокира незнаех че след хирургична интервенция за намаляване на теглото се получава и този подарък. Водещия на програмата имаше такава операция и потвърди. Ама при него е било жизнено важно да се пребори с килограмите, а случая беше за едно момиче което искаше такава а майка му беше против.

  4. #19

    Подразбиране

    И иглотерапия съм пробвала, но беше преди много години. След раждането на сина ми сложиха едни платинени иглички /нещо като кабърчета/ на двете рамена и за 14 дена свалих 10 кг. След това обаче ходих на още два сеанса и не мръднах нито грам.

  5. #20

    Подразбиране диета

    За да бъде успешна диетата твърдо трябва да решите и да си обещаете сам на себе си ,че ще се придържате към точните напътствия,които ще ви дадем или какво трябва да ядете и какво не.Диетата се състой от изключване на въглехидратите във вашето хранене,което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини.Най важното е че няма да бъдете гладни ,не трябва да ядете само три пъти на ден,храната не се мери по грамаж.Ядете каквото и когато ви се яде..
    За да бъде успешна диетата твърдо трябва да решите и да си обещаете сам на себе си ,че ще се придържате към точните напътствия,които ще ви дадем или какво трябва да ядете и какво не.Диетата се състой от изключване на въглехидратите във вашето хранене,което помага на организма да се изчисти от натрупаните мазнини.Най важното е че няма да бъдете гладни ,не трябва да ядете само три пъти на ден,храната не се мери по грамаж.Ядете каквото и когато ви се яде...
    С пълното изключване на въглехидратите ,натрупаните мазнини започват да се топят.Първите ШЕСТ дни губите 5кг.А всеки следващ ден още по 1 кг.ставате по леки.За 24дни можете да загубите 20кг.ВНИМАНИЕ!!!!!!Ако само един ден изядете едно малко парче хляб или каквато и да е дреболия,която съдържа въглехидрат ще се стопира топенето на мазнините.Това са напътсвията.
    ХРАНА КОЯТО МОЖЕ ДА СЕ ЯДЕ; Всички видове месо - говеждо ,телешко,пилешко,свинско,агнешко,гъска,патица,всич ки дреболии,дивеч.Месото се приготвя по всички начини без панировка,може да се ядат и пръжки без хляб,сушено месо,колбаси ,без кремвиши,всички видове риба-морска,сладководнаи всички видове рибни консерви със и без зеленчук,всички видове салати пресни марули,пресни и печени чушки,домати ,красавици,пресна и кисела зелка ,цвекло,салата от морски плодове,кромид ,репички,спанак,морков.Салатите се подправят с олио ,сол,пипер,оцет.Може да се яде и лютеница без захар, яйца и зеленчуци приготвени по всякакъв начин.Пие се минерална вода много може и с лимон.Кафе,чай-всички видове но без ЗАХАР.Половин литър вино може да се пие след шестия ден.
    ЗАБРАНЕНО; Хляб,картофи,брашно,ориз,боб,грах,галета,панирано месо,тестени изделия,ядки,кремвиши.Нито един вид млечни произведения-мляко сирене,масло,сметана ,айрян,кремове,маргарин,сладкиш,захар,шоколад,царе вични пръчици, сладолед, солети и никакви плодове.
    ВАЖНО ДА СЕ ЗНАЕ; Да се пият витамин С една таблетка витамин Е, калций ,магнезий или някакви мултивитамини или комбинирани витамини ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.тази диета може да се спазва толкова дни колкото кг. искате да свалите.Човек който е свалил 20кг след спирането на диетата ще му трябват две години ,за да започне пак да пълнее. Тази диета може да се прилага на шест месеца не по рано
    Аз мисля да я започвам. Какво ще излезе не знам

  6. #21

    Подразбиране

    ох...и аз съм с амбиция да отслабна,но уви...15 години бях със спирала и си поддържах 55-58 кг.преди 3 години я свалих и сега достигнах 67 и диети,и чай,и кафе,и хапчета...не мога да се справя а най-ефикасната диета е-секс и лимони(ако не помогне-спрете лимоните) сега всяка вечер преди лягане изяждам по 1 лъжичка мед и когато времито позволява вървя 1 час пеша сутрин.не че съм отслабнала,но поне не дебелея

  7. #22

    Подразбиране

    Внимание все пак момичета ние искаме да изгубим само килограми!!!
    За тази белтъчна диета четох някъде че трябва консултация с лекар. Белтъците повишавали киселинността и съответно/немога да го обясня не съм спец./ се благоприятства образуването на камъни в бъбреците и жлъчката.

  8. #23

    Red face

    Да се запиша и ааз в групата За мен ,която и диета да се започне, след спирането и върнеш ли се към стария начин на хранене -битката с килограмите е загубена отново.Диетата, която ми помогна да сваля килограми , а и здравословно е на Лидия Ковачева-лечебния глад Но след врвме.... пак ги качих.Моятя баба ми каза нещо за диетите "Цял живот ходя ,мамо, гладна и дебела"
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #24

    Подразбиране

    Ей, момичета!Аз не съм от хубавите ,а от слабите.Та помогнете да мина във вашата категория

  10. #25

    Подразбиране

    С удоволствие бих ти пратила няколко килограма, но нямам идея как да стане.А ти се радвай, че нямаш този проблем, не че аз го имах до преди 6 години-все съм била слаба и изведнъж.....
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  11. #26

    Подразбиране

    ей........момичета,вълците кокали не обичат

  12. #27

    Подразбиране

    Да ама и трептящи мазнини не са най-приятната гледка!
    То приятно закръглени сигурно действат като магнит за ръката и погледа. Но ние говорин за съжаление за излишните кг които пречат на естетиката и баланса. Тук никoй смея да мисля не се стреми към кожа и кости!
    alunagalia@libero.it



  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Ей, момичета!Аз не съм от хубавите ,а от слабите.Та помогнете да мина във вашата категория

    Хей Лари да не се засегнеш, то в полюсите все е студено!! А и виновникът от моя гледна точка сте вие слабите- защото визирайки закона- че нищо в природата не се губи - ето защо сме ние дебеланите , защото сте вие кльощавите
    alunagalia@libero.it



  14. #29

    Подразбиране

    Права си ,мила! Не, свикнала съм да ме критикуват за липса на кг.Е, не винаги ми е приятно, но го преживявам.Просто при мен никакви стремежи и диети за напълняване не помагат.А всичките ми приятелки са пухкави и мили.Бъдете такива ,каквито сте.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Оххх тук днес е Карнавалат и се яде течен шоколад\"сангвиначио\" и пържени хрупкави вафлички с пудра захар-киякере/бърборани/.
    Ето така безславно се прекратяват диети
    alunagalia@libero.it



Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •