Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 135
  1. #31

    Подразбиране

    alunagalia,а защо не ни покажеш някоя снимка от този карнавал-там в темата за пътуванията-разбира се.Ще ми бъде срашно интересно!
    А ЗА МОЕТО ОТСЛАБВАНЕ ДА ВИ КАЖА,ДНЕС МИ Е СЕДМИ ДЕН И МАЙ КАНТАРА МАЛКО МРЪДНА!
    Не се предавам,ще продължавам!

  2. #32

    Подразбиране

    Бих ви показала снимки , но тук само децата са облечени в костюми- принцеси приказни герои и т.н. Хвърлят конфети и праскат с цветни спреове. Някои дори си прави лоша шега с портокали или развалени яйца та е малко опасно по улиците.
    С две думи не се прави някакво шествие та да мога да снимам. Сега във Венеция е истинския карнавал ,но там не съм била. Ако ми се случи непременно ще покажа.
    alunagalia@libero.it



  3. #33

    Подразбиране има и лек за килограмите

    Момичета,виждам че много работи сте пили ,за да свалите някои и друг килограм, но без ефект.Имам приятелка, която от тази пролет започна да пие Трансилан на прахчета.За 3 месеца буквално се стопи.Най- интересното е,че преди да започне да го пие когато излезнем с нея да хапнем,тя си поръчваше два пъти повече храна от мен ,а сега се храни по-малко и от мен.Когато я попитам какво става, казва че след като изпие прахчето/защото Трансилан бил на прахчета/ часове наред изпитва ситост и не и се яде.Вземете да пробвате и вие.Аз видях ефекта му с очите си ,а бил и безвреден защото е направен от някакви растения.

  4. #34

    Подразбиране

    Къде да ги намерим тези прахчета?

  5. #35

    Подразбиране

    Да се присъединя и аз тук...и аз съм от дебеличките
    Преди си поддържах 51-52 кг, след раждането на дъщеря ми бързо си възстанових кг, но след това му изпуснах края...1 година пих противоалергични хапчета и се надух...
    Родих и сина си и сега съм заковала на 77кг...Пробвах какво ли не-ефектът е краткотраен...
    То Златно чудо макс ли не беше,ябълков оцет на капсули, Витаголд,Цефамадар...гладуване по Лидия Ковачева, зелева супа, разделно хранене(от него си бях най-доволна, но го спряхзащото видях,че отслабвам,че го мога...И ПАК СИ КАЧИХ КГ..
    Пробвах и тази новата протеиновата диета на Дюкан ( с нея много мои познати отслабнаха с по 20 кг), но при мен се получи някаква реакция-като натравяне н аорганизма...станах на едни червени петна-а спазвах всичко много стриктно...пиех по много вода на ден...и резултатът с кг беше отчайващ-за 8 дни-1,5 кг. И я спрях,защото ми беше кошмарно-аз много, много не съм фен на месото, а като си сметнах,че за да отслабна до желаните кг и да ги задържа ми трябват около 2 години...направо ми премаля...
    Мисля, че тази диета е вредна-сигурно вдига много нивата на триглицеридите и холестерола..
    Сега се пробвам пак с разделно-да видим...

  6. #36

    Подразбиране Трансилан

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Къде да ги намерим тези прахчета?
    Продават се във всички аптеки и се пият два пъти на ден в 200 милилитра вода преди хранене.След като ги започниш пиши как си и какъв е ефекта.Интересно ще ми бъде!

  7. #37

    Подразбиране

    И цял живот ли се пият тези прахчета. Сега най-новите методи за отслабване са чрез изследване на кръвта, какви минерали и вещества ти липсват. И от там нататък се назначава хранителна диета. Може да се наложи да се яде повече месо или повече зеленчуци. Всички тези диети за мен са нож с две остриета - отслабнеш за кратко време, но в повечето случаи и килограмите се възстановяват.

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета,внимавайте много с диетата на Дюкан! Една колежка стрикто я спазваше и след 6 мес. получи хормонални смущения и проблеми с бъбреците! Лекарите казаха,че е следствие от диетата.

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    И цял живот ли се пият тези прахчета. Сега най-новите методи за отслабване са чрез изследване на кръвта, какви минерали и вещества ти липсват. И от там нататък се назначава хранителна диета. Може да се наложи да се яде повече месо или повече зеленчуци. Всички тези диети за мен са нож с две остриета - отслабнеш за кратко време, но в повечето случаи и килограмите се възстановяват.
    Трансилан прахчета не се пие цял живот.Може да се спре след като си свалила необходимите килограми/моята приятелка каза ,че се свалят по 3-4 килограма на месец/,а след като ги спреш достигнатите килограми се задържат.Тя също се е притеснявала за странични действия и си е правила постоянно изследвания, но вече 3 месеца всичко е ОК.Това било нещо на билкова основа ,от което нищо се усвояваш,но ти повлиява по някакъв начин работата на червата, а и спира да ти се яде и се чувстваш постоянно сит.

  10. #40

    Подразбиране

    ще взема да опитам-само да не са от тези,които сега ги изтеглят от аптечната мрежа,защото били канцарогенни

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kameia Виж мнение
    ще взема да опитам-само да не са от тези,които сега ги изтеглят от аптечната мрежа,защото били канцарогенни
    С тези прахчета -Трансилан ,всичко енаред ,защотот се давали и на бременни,щом за тях може и не са опасни ,какво остава за другите

  12. #42

    Подразбиране

    Нещо не разбирам. Това не е ли лекарство за лечение на констипация (запек) или не съм разбрала правилно.

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    Нещо не разбирам. Това не е ли лекарство за лечение на констипация (запек) или не съм разбрала правилно.
    Трансилан може да се използва за различни неща.Едно от тях е лечение на запек/за това обаче преахчето се разтваря в 200 мл вода/,а другите са за пукане и болка в червата/аз съм го пила за това ,само че го разтварям в 100 мл вода и действа чудесно/.Може да се използва и за намаляване на наднормено тегло/моята приятелка ,която първа зопочна да го пие,го използваше точно за това и сваля около 3-4 кила на месец.

  14. #44

    Подразбиране ОТСЛАБВАНЕ

    ЗДРАВЕЙТЕ!МОГА ЛИ И АЗ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КЪМ ВАС?ЗА ДИЕТИТЕ КАКВО ДА ПИША-ТО МОГА ДА ИЗДАМ КНИГА ЗА ТЯХ,НО И ВТОРИ ТОМ-ЗА ПОЗНАТИЯТ НА ВСИЧКИ ЙО-ЙО ЕФЕКТАЗ СЪЩО ИМАМ ПРОБЛЕМ С ОГЛАДНЯВАНЕТО КЪСНО ВЕЧЕР,А МОГА ЦЯЛ ДЕН ДА НЕ СЛОЖА ЗАЛЪК ХРАНА В УСТАТА!ХОДИХ НА ЛЕКАР И ТОЙ МЕ ПОСЪВЕТВА ВЕЧЕР ДА ХАПВАМ ПО-МАЛКО ХРАНА,А КОГАТО МЕ ПОДГОНИ ДА ИЗЯЖДАМ ЕДНА ГОЛЯМА САЛАТА,НО ДА ВНИМАВАМ С ПОДПРАВКИТЕ-МНОГО МАЛКО СОЛ И ЗЕХТИН ВМЕСТО ОЛИО!НАИСТИНА ИМА ЕФЕКТ-ЗА ДВА МЕСЕЦА СВАЛИХ 6КГ И КОЕТО Е ПО-ВАЖНО ГИ ЗАДЪРЖАХ!СУТРИН ЗАПОЧНАХ ДА ЗАКУСВАМ С ОВЕСЕНИ ТРИЦИ-ПОМАГАТ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО НА СТОМАХА!ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    nvvs,започвай!Напълно те подкрепям.Висока съм 150 см.Преди 10 години бях 69 кг. Отслабнах много / е, не съм на изчезване / до47 кг. В момента съм 51-52.но аз обикновено през този сезон качвам. Най - добре се чувствам, когато тежа 50 кг. Постигнах го с повече ходене/като разстояние и темпо/ и хранене с еднотипна храна.Например: днес само млечни продукти, утре, само зеленчуци / сурови, задушени ,сварени, ечени/ Така си хапвах колкото ми е сладко и каквото ми се яде.Така, че избери си диета, която не е много строга и няма да те измъчва и ще видиш, че ще има резултат. Избягвай да се теглиш всеки ден. Ако много се изкушаваш мери се със сантиметър. Не забравяй, да пиеш по 2-3 литра вода, като започнеш деня с чаша топла вода с 4-5 капки лимонав сок.
    Успех!

Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •