Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 135
  1. #106

    Подразбиране Ориз,пилешко и ябълки!

    Открих това което търсех - !!! Следващата ще бъде ТЯ.Жената която ми я каза е доволна ,и не е толкова уморителна и отегчителна.Пък ще видим...

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veselka68 Виж мнение
    Открих това което търсех - !!! Следващата ще бъде ТЯ.Жената която ми я каза е доволна ,и не е толкова уморителна и отегчителна.Пък ще видим...
    Тази диета съм я пробвала! Действа ми много "затягащо" Не минах без разхлабващи вещества. Ефектът при мен беше 2-3 кг.

  3. #108

    Подразбиране

    Започвам и аз да се настройвам за тази диета, защото много ми се яде ориз. Едно не ми е ясно - ще слагаме ли сол и подправки ?

  4. #109

    Подразбиране /

    А аз днес вече купих жито и ябълки.От утре съм на ,,житната диета,,Само едно не мога да разбера-житото не остава ли сурово като само се кисне в гореща вода,а не се вари?Старт 60кг -след 10 дни,ако оцелея ще споделя резултатите.

  5. #110

    Подразбиране

    Ако го оставиш накиснато от предната вечер до сутринта е омекнало, но ако забравиш и си го накиснеш за кратко ще хрупка . В действителност е доста вкусно и без варене

  6. #111

    Подразбиране /

    Вкусно,вкусно,колко да е вкусно!Десет дена си е доста време.Но ако има резултат ще почерпя.

  7. #112

    Подразбиране диета

    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva Виж мнение
    Започвам и аз да се настройвам за тази диета, защото много ми се яде ориз. Едно не ми е ясно - ще слагаме ли сол и подправки ?
    Сол,подправки - даже мойта позната си го е правила със домати ,със лапад /или който с каквото обича/.Незнам дали е правилно но тя така ми сподели???Най-важно е да бъде варен или задушен ,без много мазнина.А пилешкото да е от по-сухото месо и без кожа - ПЕЧЕНО!!!

  8. #113

    Подразбиране Диета

    Цитат Първоначално написано от roza000 Виж мнение
    Тази диета съм я пробвала! Действа ми много "затягащо" Не минах без разхлабващи вещества. Ефектът при мен беше 2-3 кг.
    Винаги когато съм била на диета използвам от време на време разхлабващи ,обаче на билкова основа - д-р Емилова даже го препоръчва.Понеже при по-оскъдното хранене малко по-бавно се движат нещата,но няма "затягане"- поне при мене. УСПЕХ

  9. #114

    Подразбиране

    Миналата година издържах 1 месец на 90 дневната и свалих 7 кг след това са наложи да пия лекарства и качих 15 кг .От пет дни съм отново на 90 дневната свалила съм 1 кг дано този път да изкарам до края че вече се срамувам от себеси Една позната я прави миналата година и свали 20 кг и не е качила почти нищо само 3 кг

  10. #115

    Подразбиране

    Момичета аз от днес съм на зелева супа,ще споделя след седем дни с колко килца съм се преборила

  11. #116

    Подразбиране

    Може ли да споделиш как я приготвяш зелевата супа ? Аз се настройвам в момента за диета . Майка ми преди няколко месеца лежа в болница и тъй като взима много лекарства лекарката я накарала да си прочисти малко организма . 7 дни само на чай и плод по избор . Лекарката препоръчала на майка ябълки , тъй като тя има запек . За тези 7 дни свали 10кг. Разбира се тя беше под лекарски контрол. Сега се настройвам и аз .

  12. #117

    Подразбиране

    Днес ми е втори ден ,но само като си помисля за тази супа направо ми се.........комбинацията на прясно зеле с праз или стар лук е ужасна!
    Ето и диетата:
    Рецепта за зелева супа:
    1 средно голяма зелка
    6 стръка праз
    2 чушки
    1 бутилка доматен сок ( или настъргани домати)
    сол, черен пипер, магданоз на вкус

    Начин на приготвяне:

    Нарежете продуктите на дребно, залейте ги с вода и варете 10 мин на силен огън, а после до сваряването им на слаб. Накрая добавете солта, червения пипер и магданоза.

    Супата има минимално количество калории и колкото повече ядете от нея, толкова повече мазнини стопявате

    Диетата продължава 7 дни, яжте от супата колкото искате и колкото пъти желаете. Но за да не се получи недостиг на важни хранителни вещества, следвайте препоръките!

    Първи ден

    Освен супата може да ядете и колкото искате плодове (без банани)

    Втори ден

    Освен от супата, хапвайте и зеленчуци ( без зрял боб, грах и царевица). Можете да ги задушите на пара или си пригответе салата, но без оцет и олио.
    Картофи с масло за вечеря.
    Този ден без плодове.

    Трети ден

    Яжте супа, както и плодове (без банани и сушени плодове), зеленчуци (без картофи).

    Четвърти ден

    Супа, 3 банана и около 500 гр обезмаслено кисело мляко

    Пети ден

    Супа, 500 гр. сварено телешко или пилешко месо + до 6 домата

    Шести ден

    Супа, сварено телешко или пиле без кожата + зеленчуци / с изключение на картофи/

    Седми ден

    Супа, задушен ориз около 200 гр, прясно изцеден плодов сок, зеленчуци /без картофи/

  13. #118

    Подразбиране

    Доста ядене ще падне на тази зелева диета!! Аз определено ще кача

  14. #119

    Подразбиране /

    Отчет:5ден на житна диета.Отслабнала съм2кг-58кг.След третя ден вече не усещаш остър глад.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Отчет:5ден на житна диета.Отслабнала съм2кг-58кг.След третя ден вече не усещаш остър глад.
    Житната диета не се ли прави по време на пълнолуние

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •