Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 83

Тема: moiat skromen trud

  1. #61

    Подразбиране

    Да поизтупам праха и от моята тема. Ето и моят принос в Анонимният конкурс. Рамката е виртуална, за което много благодаря на NIA за подбора.


  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Да поизтупам праха и от моята тема. Ето и моят принос в Анонимният конкурс. Рамката е виртуална, за което много благодаря на NIA за подбора.

    Много красив гоблен! Жалко, че не успяхме да го видим на живо на Националната среща в Стара Загора!
    zeza_v@abv.bg

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ra4ko75 Виж мнение
    Да поизтупам праха и от моята тема. Ето и моят принос в Анонимният конкурс. Рамката е виртуална, за което много благодаря на NIA за подбора.

    Това беше моят фаворит.Всъщност,бях убедена,че ще е на първо място и съжалявам,че не спечели.Наистина много ми харесва.

  4. #64

    Подразбиране

    След гоблена на Кукуряк (mamani), този ми беше на 2-ро място! Знам, че е на Гобленсет и винаги съм се чудела дали ще се получи добре ушит, но направо надминава очакванията ми. Оригинална комплектовка ли е?

  5. #65

    Подразбиране

    и за мен беше един от фаворитите ми. съжалявам, че не успях да го видя на живо. наистина прекрасен

  6. #66

    Smile

    Прекрасен...............

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    Благодаря на всички гласували за моят гоблен. Аз съм толкова горда, че успях да стигна до 5 място. Конкуренцията наистина беше голяма. И аз мечтая някоя година да взема ущастие в Национална среща и да се нарадвам на красотите ви от близо. Но за жалост не живея в България.

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    След гоблена на Кукуряк (mamani), този ми беше на 2-ро място! Знам, че е на Гобленсет и винаги съм се чудела дали ще се получи добре ушит, но направо надминава очакванията ми. Оригинална комплектовка ли е?
    Гобленът е оригинална окомплектовка на GOBLENSET. Много съм доволна от тази фирма.

  9. #69

    Подразбиране

    Много красив залез. Беше един от трите избрани от мен

  10. #70

    Подразбиране

    Много е красив , като всичките ти други!

  11. #71

    Подразбиране

    Много красив гоблен! На коя фирма е?

  12. #72

    Подразбиране

    Гобленът е готова комплектовка на GOBLENSET.

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    Честита Нова година на всички! Да е мирна и щастлива, спорна и ползотворна.

    Ето и моят скромен принос към коледните празници - малки подаръчета за колегите във фирмата.


  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    ооо , много са сладки, колегите ти трябва да са останали много доволни.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •