Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 205

Тема: Авантюра

  1. #91

    Подразбиране

    Ами, хайде тогава да се организираме, аз няма против да се захвана с това, но да обсъдим, ако някои има идея за тема на модела да каже и дали да е изненада?

  2. #92

    Подразбиране

    По-добре изненада

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Ами, хайде тогава да се организираме, аз няма против да се захвана с това, но да обсъдим, ако някои има идея за тема на модела да каже и дали да е изненада?
    nai dobre e da ne se obiavava tema za da bude po trudno da se razgadae kakvo shiem, ami mnogo se radvam che shte se zahvanesh s tazi rabota, i shte chakame gotovnost da se zapisvame
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #94

    Подразбиране

    мен ме пишете от сега, ако не аз мама ще го почне но ще има участник от моя страна, допълнително ще ви кажа кои ще е аз или тя. Че скоро ме пита няма ли да има игра


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  5. #95

    Подразбиране

    Аз мисля, че избрах моделче.
    Като казвах да изберем тема иимах в предвид, който заяви участие да каже какво хааресва, а аз да избера според мненията, но мисля, че това, на което се спрях ще е подходящо за играта
    Но понеже не знам точно как се процедира - да пускам нова тема аз или модератор ще я прави...ще чакам още малко, да каже някой с опит

  6. #96

    Подразбиране

    Ducky, ти пусни нова тема Авантюра 3 и в първото съобщение обяви че записваш желаещи и дай някакъв срок,
    можеш да кажеш какъв е размера в бодчета , можеш да кажеш и колко цвята , а може и да не се казва за цветовете
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #97

    Подразбиране

    Да ви питам схемата в какъв формат се предлага в тази игра.Защото имам голямо желание да се включа обаче ако е в РМ няма да ми е възможно.

  8. #98

    Подразбиране

    ами мисля че не е в PM, но ако имаш проблеми с тоя формат ще помагаме няма проблем, била е в JPG, ако не се лъжа


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  9. #99

    Подразбиране

    Схемата ще я пренабирам в ПМ, но ще я пускам като .jpg - картинки за да да е достъпна за всички. На мен ми се иска веднага да почваме Но мисля да изчакаме да видят повече хора за играта. Ще пусна тема за записване

  10. #100

    Подразбиране

    Всъщност какво значи малко моделче? Има ли някакви ориентировъчни размери, или според избрания вече гоблен-изненада се работи
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  11. #101

    Подразбиране

    ами около 10х10см горе долу, може и малко по голямо да е, но оринтировъчно


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  12. #102

    Подразбиране

    А, ще пускате ли анкета, че само тук не съм се включила
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #103

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 3axap Виж мнение
    Всъщност какво значи малко моделче? Има ли някакви ориентировъчни размери, или според избрания вече гоблен-изненада се работи
    около 70 х 70 бода и може да не се изпълва целото пространство, зависи какъв модел е подбрала Дъки
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #104

    Подразбиране

    Момичета, не съм пуснала темата още, защотао не съм си у дома и не съм много сигурна за точните размери на бродерията. Днес се прибираме в София и ще се заема сериозно. Бродерията не е по-голяма от 55 на 75 бода и не е изпълнена из цяло. Мисля да пусна темата за играта тази вечер или най-късно утре сутринта и да дам една седмица за записване, ако е мялко , казвайте. За да почнем играта от 03.октомври. Мисля, че играта ще е кратка, тъй като бродерията е малка

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    съгласна


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •