Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Подразбиране Поставяне на рамки във Варна?

    Някой знае ли къде във Барна поставят рамки, как ги слагат ( лепят ли ги или обшиват гоблените) и евентуално цени.

    Най-после реших да извадя нещо от шкафа, та затова питам

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей! Аз до сега съм давала гоблените си в магазина на ул. "Парижка комуна", в началото е, зад Централна поща! Доволна съм - не са разкривяват! От любопитство отидох и до Бриколаж, но там не ми хареса как са ги изпънали (помолих да ми покажат някой готов рамкиран гоблен)! Предполагам има и други места във Варна, но аз лично не ги знам!

  3. #3

    Подразбиране

    Моите рамки са от магазиччето до паркинга на Прокуратурата/ за съжаление не си спомням името на уличката/
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  4. #4

    Подразбиране

    Не знам дали има още такъв магазин, но преди съм го посещавала често. Намира се в уличката отстрани на Съдебната палата - срещу служелния паркинг и на 8 приморски полк има магазин за рамки - до магазина за гоблени.

  5. #5

    Подразбиране

    Малко встрани от темата, но само малко:

    Преди време пак беше разисквано поставянето на гоблени в рамка и някой (дали не беше Мили) каза, че на места мажат самия гоблен с лепило. Знае ли някой за какво точно лепило става дума?

    Питам, защото имам вкъщи едно текстилно лепило в туба/спрей, което ползвам примерно при апликиране и при бродирани картички. Вър6и ми чудесна работа!! То не променя по никакъв начин плата и се отмива при пране. (Картичките отбягвам да ги пера :wink: )
    Мисля че това би било много добър помощник при рамкирането на готов гоблен.

    Zad prozoreca e taka:

  6. #6

    Подразбиране

    За рамкиране изцяло се доверявам на артцентър Хиперион-ул.Шопен-16,май е същото зад съдебната палата.Освен,че работят перфектно,служителките са много мили и търпеливи.Умеят да дадат добър съвет.

  7. #7

    Подразбиране ...

    На ъгъла между "Парижка комуна" и " Георги Живков" има едно гаражче, за дървени рамки/само дървени/, но на много добри цени. Две гобленчета 16/20 с паспарту и две мъничета 12/8 ми струваха 20лв.
    Това са малките, снимката е лоша, но бяха за подарък и няма как да ги снимам пак.


  8. #8

    Подразбиране

    Аз също съм доволна от този магазин на Парижка комуна.
    Давах един на Цар Асен № 54, но изпъването не ми хареса. Там рамкират картини повече.
    Онзи до Съда /прокуратурата де/ също е за рамки на картини и там изпъването не ми харесва.

    Ефтиното винаги излиза по-скъпо и мисля да не рискувам, особено като четох неволите на Фантазия http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4788


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Чудесно ателие за рамкиране има на ул. Кюстенджа 3. казва се Арт империал, имам и телефон 634109. Работят много хубаво (само да не прозвучи като реклама), в смисъл отзад няма тиксо или темподобни, а е шперплат, опъват добре и най-важното, много ЕВТИНО е. Професионално работят и на много прилични цени.

    Ето тази рамка с паспартуто ми излезна 20 лв http://www.snimka.bg/album.php?album...81&pid=8666580

    а тази тук е 10 лв, отново с паспарту и двете са си с антирефлексни стъкла
    http://www.snimka.bg/album.php?album...81&pid=8666579

  10. #10

    Подразбиране

    НАИСТИНА ЕВТИНО И ДОБРЕ ИЗГЛЕЖДА.НО...САМО КАТО СИ ПРЕДСТАВЯ КАК МИ ЦАПАТ ГОБЛЕНА С ЛЕПИЛО И МИ ПРИЗЛЯВА.НЕ ПОЗВОЛЯВАМ НА НИКОГО ДА МИ ГИ ПИПА -САМА СИ ГИ ПОСТАВЯМ В РАМКИ .С ВРЕМЕТО ЗАПОЧНА ДА СТАВА ВСЕ ПО-ЛЕСНО-ГОБЛЕНИТЕ МИ ВЕЧЕ НЕ СА КРИВИ.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте на всички! Днес открих вашия хубав сайт и побързах да се регистрирам! Аз също шия и информацията, която споделяте ми е много полезна. Знаете ли дали в тези ателиета се обработват и картини за рамки? Ателието на ул. Кюстенджа ще го посетя. Струва ми се и близко до вкъщи съдейки по телефона. Ако правят и картини златна работа ще ми свърши. )
    .::Сърцето следва пътища, които разумът не може да обясни::.

  12. #12

    Подразбиране


    Искам да попитам кои са магазините във Варна за поставяне на рамки за гоблени.
    ПРочетох по -горе написаното, но моля за по -прясна информация.
    Къде е по - евтино ,но и да го правят добре.Чух за магазин до Катедралата ,но къде точно се намира ,не знам.Ако можете да ми помогнете.
    РПоблемът е ,че живея в Силистра и не знам дали си струва да пътувам до Варна.Но имам няколко готови гобелна и при по- голям брой може да си струва пътуването.

  13. #13

    Smile

    Цитат Първоначално написано от lenao Виж мнение

    Искам да попитам кои са магазините във Варна за поставяне на рамки за гоблени.
    ПРочетох по -горе написаното, но моля за по -прясна информация.
    Къде е по - евтино ,но и да го правят добре.Чух за магазин до Катедралата ,но къде точно се намира ,не знам.Ако можете да ми помогнете.
    РПоблемът е ,че живея в Силистра и не знам дали си струва да пътувам до Варна.Но имам няколко готови гобелна и при по- голям брой може да си струва пътуването.

    Не съм от Варна, но момичетата от 3 форума рамкират на ул. Кюстенджа № 3 /пост 9/ от темата

  14. #14

    Подразбиране рамки с дърворезба

    Здравейте и от мен! Баща ми прави рамки за гоблени с дърворезба ... може би сте виждали негови модели в някои от магазините във Варна. Ще напиша уеб сайта му с надеждата да не ме обвините в реклама... но мисля че темата си е такава.... дали ще е адрес на магазин или уеб адрес мисля, че е едно и също. http://pitore.hit.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре рамкират в арт магазина срещу "Гъбата".
    Цените са разумни . Рамките са дървени . Работят бързо и качествено . Не лепят гоблените а ги изпъват.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •