Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 57
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Деница, при мен изчезна много преди да се наложи да пера гоблена.
    Само веднъж ми се е случвало до сега да повторя 4-5 пъти едно и също място и да се изпере много трудно, затова просто предупреждавам! Иначе са страшно удобни, особено за хора като мен, които обичат да си разчертават всичко, или за по-сложни схеми!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Denica, къде е Мистър Гоблен в Пловдив?

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mariq_m3 Виж мнение
    Denica, къде е Мистър Гоблен в Пловдив?
    Намира се на спирката на Понеделник пазар! Има огромни табели - до едните стълби на подлеза е входа - от страната на Пазара.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Благодаря ти. Този магазин го знаех, но незнаех, че се казва така. Влизала съм вътре, но честно казано не съм се сещала да питам за този маркер. Мерси още веднъж

  5. #20

    Подразбиране

    Вижте какъв водоразтворим маркер си купих -пробвах го- изчезна като се намокри със студена вода. Светло-син е, струва 2.50лв. София, ул.Пиротска, магазина за конци и гоблени срещу колоните , в отсечката между ул.Хр.Ботев и ул. Ст.Стамболов. Не зная какво производство е, няма опаковка . На него пише: DENEMEDEN KULLANMAYINIZ OSAKA
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Вчера си купих Aqua Tricmarker -син от мистър Гоблен в Пловдив за 3.90 лв. Драснах на гърба на един гоблен , който ще свърша всеки момент и ще пробвам дали излиза.
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  7. #22

    Подразбиране

    Mladenka, "denemeden kullanmayiniz" oznacava "ne izpolzvayte bez da ste go probvali", a osaka sigurno e ime na nqkoq firma.
    znaci e golqmo udobstvo tova markerce..Sledite izcezvat kogato se pere dovirseniqt goblen, taka li da go razbiram?

  8. #23

    Подразбиране

    Разбира се, пробвах го , като се намокри дори със студена вода и изчезва . Аз всъщност използвам в момента същия маркер, но на DMC , докато свърши. Той струваше 5-6лв. Много са удобни тези маркери за неразграфена панама.Откакто ги имам шиенето е много по-удобно и бързо. Преди се измъчвах с относителното броене.

  9. #24

    Подразбиране

    Tova e mnogo hubavo. Radvem se, ce vinagi kogato ceta foruma, naucavam vse po nesticko polezno ot vsicki vi. Blagodarq!

  10. #25

    Подразбиране

    Страшно полезна информация момичета.Благодаря ви че я споделихте с нас.

  11. #26

    Подразбиране

    В Стара Загора в един магазин за гоблени имаше 2 вида такива маркери - този, за който каза Ниа, който изчезва и друг, който изчезва от вода - при изпиране на гоблена. Този втория вид ми се струва по-подходящ за големи гоблени, които се шият дълго време и мисля да си купя такъв. Цената и на двата маркера беше 6 лв.

  12. #27

    Подразбиране

    А къде се намира този магазин?
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    В Стара Загора в един магазин за гоблени имаше 2 вида такива маркери - този, за който каза Ниа, който изчезва и друг, който изчезва от вода - при изпиране на гоблена. Този втория вид ми се струва по-подходящ за големи гоблени, които се шият дълго време и мисля да си купя такъв. Цената и на двата маркера беше 6 лв.
    Разбира се,за предпочитане е маркера,който се изпира с вода. Лично аз бих го предпочела него,ако мога да го намеря.
    Забелязах,че моя маркер на различните панами срока му на изчезване е различен - на някои изчезва дори за 2 седмици,но на панамата ми с ламе изчезва за 2-3 часа.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #29

    Подразбиране Въпрос към търновки

    Дали някой знае да се продават такива маркери за разграфяване някъде в Търново, понеже утре ще ходя до там, а в нашият град няма. Много искам да си намеря такъв маркер.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Val4e,в Търновските магазини за гоблени със сигурност няма такъв маркер.Ако в някоя книжарница намериш нещо.......
    По главната,малко след като подминеш кръстовището на "кино Искра" (вече не е кино),има една,заредена с художнически материали.Аз обаче там не съм питала.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •