Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 57
  1. #31

    Подразбиране

    Ето какъв маркер си купих днес от Търново. Купих го от магазина за гоблени в търговския център на кооперативния пазар. Струва 6, 20. Той е от тези, където се изпират, пробвах със студена вода, много е лесно, даже не съм търкала, само като се намокри и изчезна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    А аз днес си купих комплект - 2 маркерчета едното е бяло/за черна панама/,също се изпират,даже си имат на капачката четчица,но нещо ме смущава...Момичета защо си представях,че като говорим за маркер и трябва да е като обикновенните маркери /напоен с някакво мастило/,а моите са си като молив с „графит”.Вярно,че и тези ми вършат работа,просто питам от любопитство..Ето, да ви ги покажа
    Редактирано от ata : 04.04.2009 в 19:50.

  3. #33

    Подразбиране

    ata , а четчицата за какво е? С нея ли махаш моливчето?

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    ata , а четчицата за какво е? С нея ли махаш моливчето?
    Дидка ,пробвах и изчезва от водата,дори не го прах,а минах отгоре с мокра гъбичка.А пробвах на сухо с четчицата,с нея поизбледнява,но не изчезва.Така,че не знам точното предназначение на четката.Беше ме страх,че като се пере и трябва да търкам с четката,но както ти казах само с мокра гъбичка изчезна.

    Редактирано от ata : 04.04.2009 в 20:17.

  5. #35

    Подразбиране

    Мерси....Страхотно се получава.....

  6. #36

    Подразбиране

    Злате, маркерчето си е точно флумастерче - съвсем малко по-дълго от нормалните. Твоето доколкото мога да преценя е водоразтворим молив, който сигурно върши същата работа

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от via_1313 Виж мнение
    Злате, маркерчето си е точно флумастерче - съвсем малко по-дълго от нормалните. Твоето доколкото мога да преценя е водоразтворим молив, който сигурно върши същата работа

    Дааа,явно е молив ,въпреки,че в магазина ми го дадоха за маркер...

  8. #38

    Подразбиране

    Между другото не се ядосвай, защото маркерът за 5-6 месеца ми изветрява, а и за тъмна панама не става. Може би затова тази вечер, като порових в сайта на Миленастил - откъдето са показаните от Валче и теб нещица, маркерът го нямаше вече ....

  9. #39

    Подразбиране

    ata да знаеш, че via е права, виж тук какво видях , пак го водят молив и е на DMC.
    http://www.goblenite.com/article_466.html

    Моят на външен вид е същият, но не е молив, но не е и маркер, мушито му е тънко и е като обикновен флумастер.

  10. #40

    Подразбиране

    Аз като се вгледам в панамата виждам пикливо-жълти следи от водоразтворимия маркер и то само на дневна светлина, но много ме дразнят.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  11. #41

    Подразбиране

    На каква точно панама се получи това, за да не се излъжа с такава. До тук втори маркер хабя и не ми се е случвало. Само при намокряне наистина на някои панами леко ми нажълтява, ако съм повтаряла, но след пране с топла вода и сапун всичко е ок

  12. #42

    Подразбиране

    На мен ми остана на нашенската неразграфена панама. Не го забелязах и сега вече е рамкирано гобленчето, но някой ден ще го оправя. За Аидата още не знам, защото не съм го прала. По-късно ще пиша (като изпера гобленчето).

  13. #43

    Подразбиране

    На Аида 14.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  14. #44

    Подразбиране

    Аз го пробвах на аида и сега погледнах и никакви петна не виждам.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ата, аз също си купих такъв комплект, само че моят е бяло и розово. Мисля си, че това е по-скоро като креда, а не маркер. А в магазина имаше и маркер, но беше по-скъп - ако не се лъжа около 6-7 лв. и затова предпочетох този комплект. А и на мен ми трябваше нещо за черна панама, а продавачката каза, че маркерът на черна панама не личи.

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •