Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 57
  1. #1

    Подразбиране МАРКЕР ЗА ПАНАМА

    Предполагам,че ще представлява интерес за вас.
    На снимката панамата е разчертана с маркер,който се изпарява,изчезва без да се налага да се пере.Търсих в книжарница "Слънчоглед" водоразтворим маркер,но нямаха и ми предложиха този.Казаха ми,че изчезвал за 2 до 4 дни. Но аз като Тома неверни,вярна на българската си природа "Око да види и ръка да пипне" го подложих на собствен тест - на 8-я ден нямаше никаква следа върху панамата,където бях отбелязала.Единственото неудобство,ако може така да се каже, е,че за по-дълъг срок трябва да разчертаваме допълнително.
    На снимката мисля,че се вижда добре надписа ,но за всеки случай- върху маркера пише:

    JAVANA- Sublimatstift
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Или трябва много бързо да се бродира А каква е цената ?
    Интересно, ако отгоре е бродирано дали ще се изпари, или ще остане отдолу да прозира ? Някой виждал ли го е в София и къде?

  3. #3

    Подразбиране

    Оооо, ама това е направо маркер трепач!Ще потърся в Пловдив дали се продава?

  4. #4

    Подразбиране

    NIA , благодаря ти за отговора. Ще чакам да съобщиш и цената. Още утре отивам на книжарницата. Дано в Силистра да са го виждали. Че нали сме на .... на географията!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Къде се намира книжарница "Слънчоглед"?

  6. #6

    Подразбиране

    Извинете ме за пропуска! Цената беше около 5-6 лв.,мисля,че 5.80, ама нали не ги плащах аз не съм абсолютно сигурна.

    Във Варна едната от книжарниците "Слънчоглед" се намира близо до бившите хали "Шипка", ул."Шипка" на един ъгъл вляво от подлеза.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    тук продават такива при шивашките принадлежности. има и препарат против разбридане на панама

  8. #8

    Подразбиране

    Е , препарата против разбридане ме грабна.Какво точно се прави с него , за края на панамата ли става въпрос?

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Как се казва този препарат.и сега ме подсети,няма ли да върши работа и лак за нокти-безветен


  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    браво много ще ни помогне това маркерче
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Ния, благодаря за ценната информация, ще е удобно особенно за бяла панама. Ще се поинтересувам!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от noar Виж мнение
    Оооо, ама това е направо маркер трепач!Ще потърся в Пловдив дали се продава?
    Продават го в Мистър Гоблен - май беше 4,80 - син, лилав, червен ........

    Само внимавайте, защото ако се повтори едно и също място няколко пъти, се пере трудно!!!!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Продават го в Мистър Гоблен - май беше 4,80 - син, лилав, червен ........

    Само внимавайте, защото ако се повтори едно и също място няколко пъти, се пере трудно!!!!!!
    Деница, при мен изчезна много преди да се наложи да пера гоблена.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •