Показване на 1 до 15 от 306

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    ....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Утре ще го потърся списанието,но ако не го намеря Много харесвам гоблена с хъскитата,коледното куче и пейзажа с момичето,така че ако някой си е закупил списанието и вътре има схеми на споменатите от мен гоблени,моля сканирайте ги и ми ги изпратете,но първо ще си потърся списанието.А между другото на каква цена е?

  3. #3

    Smile

    Цената на списанието е 2 лв.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #4

    Подразбиране

    Боже,каква евтенийка,а аз до сега не съм си закупила нито един брой.В понеделник ще пообиколя всички весникарски будки и дано да открия списанието

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, чак днес успях да хвърля едно око на полдения брой и просто се чудя какво да кажа
    Ами г-жа Нецова, макар, че щъка непрекъснато по сайтовете за гоблени, из албумите в Мултиплито и е редовен читател на този форум, май този път много ни е подценила.
    Преди година започнах ето тази тема: http://www.goblenite.com/forum/showt...p?t=490&page=2
    и г-жа Нецова, много се засегна.
    Това, което съм казала преди важи и сега с пълна сила. А затрудненията и с печатницата взеха много да зачестяват - първи признак на финансови проблеми /който не плаща навреме -не получава и поръчките си навреме/. Пък и много съм любопитна за точната причина, да няма подарък в този брой.
    Ако е добър търговец, освен,че ще се извини ще компенсира читателите си, като им поднесе традиционния си подарък в януарския брой /ако все още се издава/.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •