Показване на 1 до 15 от 306

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Нана,извинявай но аз разбирам че гоблен който е комплектован с конци Ариадна и ако се комплектова с ДМС или Анхор тогава ще даде цветова разлика от Ариадната.
    т.е. предупреждават че гоблена няма да е сполучлив .Сега като прочетох моето написано и твоето ,мисля че и двете мислим може би едно исъщо.

  2. #2

    Подразбиране


    Сега прочитайки и двете съвсем се омотах. Та значи под модела с конци Ариадна пише "При използване на други марки конци са възможни леки цветови отклонения."
    От опит: завъртайки ДМС в Ариадна цветовото отклонение се получи значително.
    Все си мисля обаче, че за да сложат Ариадна са го имали в предвид и са наясно повече от нас.
    Моето скромно мнение е, за сериозен гоблен по скъпи конци си заслужава.

  3. #3

    Подразбиране

    Да се изкажа и аз по темата.Моя колежка направи такава врътка от Ариадна в ДМЦ от това списание. Стана страхотен гоблена и. Но преди да купи конците сравни цветовете по каталога на ДМЦ и на Ариадна. Тоест видя какви са цветовите отклонения още в магазина.Дори тези които не и харесаха ги смени с тези които на нея и допадат. Е верно е , че е професионалистка ....гоблена и стана префектен, лично го видях. Така , че и вие може да направитв така, в магазините има каталозите на пове4ето марки конци.

  4. #4

    Подразбиране По повод "Галерия бродерия"

    От две години не съм пропускала брой от това списание.Нещо последните броеве малко се разводниха, смисъл кръстословица, готварски рецепти ,рекламки.Ясно ми е , че не могат да побликуват вилерови гоблени или нещо подобно,но спокойно могат да се постараят и да компенсират липсата.На всичкото отгоре, не можах да си купя последният брой/ не е болка за умиране/ поради "ограничен тираж"!!!!!Някой имали го този брой и толкова ли е интересен, че е с "бутиков" тираж?Хубав ден!

  5. #5

    Подразбиране

    Не знам от кой град си,но тук в Пловдив списанието още го има на почти всички репове.Иначе за самия брой имаше няколко схеми,които на мен лично много ми допаднаха,а явно и на други хора,щом толкова се е купувал този брой.Някой беше сложил скан на корицата затова може да видиш горе-долу в какво се състои броят.

  6. #6

    Подразбиране

    И аз не успях да си го купя А кога долу-горе излиза списанието?

  7. #7

    Подразбиране

    Кога ще излезе новият брой на списанието?И някой знае ли дали и тази година ще има календар?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •