Показване на 1 до 15 от 306

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Renny Виж мнение
    Галерия Бродерия ме дразни с това че препечатва схеми от Интернет - преобръща ги с някаква неизвестна програма която сдъвква дизайна, а на всичко отгоре даже не споменават чий е този дизайн. За съжаление повечето хора нямат интернет за да могат да сравнят "сдъвканата и изплюта версия" с оригинала; иначе веднага би им станало ясно за какво си дават парите.
    Със същото съм мнение от няколко месяца,същите думи держа в главата си....Наистина,който няма инет много се радват на предлагани схеми във списание,казвали ми това,но мнение ми вече не така оптимистично като преди,но по навик продължавам да купувам списание,въпреки,че много отдавно не съм шила нищо от него по предложени схеми.Същото ми дразни във списание раскази за кучета,цветя или модели за плетене на една кука,според мен за тези теми има подобни списания.Все пак,името на спесание говори само за себе си...Така ли?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •