Страница 10 от 21 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 306
  1. #136

    Подразбиране

    Като конци Ариадна не са лоши - плътни са, но от подбора на цветовете в комплектите на Милена стил и аз не съм доволна!Шия "Коне в реката" и кафявото конче по цветове няма нищо общо с картинката.Не знам какво да правя, да го разшивам и сама да си подбирам цветовете ли

  2. #137

    Подразбиране

    Аз съм шила"Коне в реката"с Ариадна.Става хубав.

  3. #138

    Подразбиране

    шия "Горски кът"с Ариадна, до сега не съм забелязала фрапиращи разлики. Харесва ми!

  4. #139

    Подразбиране

    Аз определено си харесвам списанието,гоблените не са много големи ,а и имаш избор на конци,по-скъпи или по- евтини ще използваш.Ших Коне в реката с Пупетс и смятам ,че се получи много добре,а сега почти съм завършила Полярна приказка по схема от списанието с подбор на Ариадна и става страхотно.Започнах и Котешки пакости от списанието,също се получава добре.Смятам,че за сумата от 2.50лв.получаваме достатъчно,а за по претенциозните и критични има магазини за гоблени,които разполагат с най-различни разработки.Запалих още три колежки по списанието и вече всеки месец си го купуват.Те също винаги си харесват поне по един гоблен от всяко списание и съжаляват,че е невъзможно да ги ушият.Очакваме следващият брой

  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rebostobg Виж мнение
    Като конци Ариадна не са лоши - плътни са, но от подбора на цветовете в комплектите на Милена стил и аз не съм доволна!Шия "Коне в реката" и кафявото конче по цветове няма нищо общо с картинката.Не знам какво да правя, да го разшивам и сама да си подбирам цветовете ли
    I pri men se polu4i sa6toto. Zapo4nah da 6ia Vaza s luliazi na Milena Stil i ne6to zvetovete dosta se razminavat ot tezi na kartinkata i za sega go zariazah.

  6. #141

    Подразбиране

    Има чудесни неща в новият брой,видяхте ли ги?

  7. #142

    Подразбиране

    nqkoi si zaslujavat.no az predpo4itam da 6iq s DMC.nuansiraneto e po dobro

  8. #143

    Подразбиране

    Повечето схеми имат комплектовки с Ариадна,Пъпетс и ДМЦ.Така че има избор.

  9. #144

    Подразбиране

    Здравейте и от мен ! Аз си харесах кончетата от списанието и смятам да ги направя половината с дмц ,а другата с ариадна Според вас дали ще се получи добре (в смисъл разликата в блясъка)

  10. #145

    Подразбиране

    а защо така с различни конци?

  11. #146

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Има чудесни неща в новият брой,видяхте ли ги?
    Наистина в този брой има интересни моделчета.на мен лично ми хареса мостчето.

  12. #147

    Подразбиране

    Мисля , че тези конци се комбинират добре.Пробвала сам в някои случаи.

  13. #148

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от parcheka Виж мнение
    Здравейте и от мен ! Аз си харесах кончетата от списанието и смятам да ги направя половината с дмц ,а другата с ариадна Според вас дали ще се получи добре (в смисъл разликата в блясъка)

    Не се притеснявай,няма да личи.А и Ариадна имат малко блясък
    Виж това -не е довършено за съжаление- конците са смесени Дмц и Ариадна http://yonkab.multiply.com/photos/photo/24/1
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  14. #149

    Подразбиране

    Аз също съм смесвала ДМЦи Ариадна и се получава добре,още повече че Ариадна имат лек блясък.Изобщо не са лоши конци,единствено не ми харесва, че цветовата гама е по-бедна.

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Преди време видях така направен гоблен и просто останах очарован!Но не мога да се сетя дали нямаше копринени конци ? Просто ефекта беше повече от поразителен. Идеята ми фона и синия кон да са бляскави! Дайте съвет дали ще се получи така както съм го замислил
    "Не си мисли, че това което неразбираш е невъзможно"
    Сервантес-Дон Кихот
    parcheka@abv.bg

Страница 10 от 21 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •