Страница 12 от 21 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 306
  1. #166

    Подразбиране

    От Рисунка с игла уших два гоблена на едра панама 14 Айда с кръстчета -с две нишки конеца, на 16 Айда един с три нишки полукръстче и съм започнала едно Конче в буря на разграфена панама с гобленов бод, но го шия 1:1.Както и да го шиете стават много сполучливи

  2. #167

  3. #168

  4. #169

    Подразбиране

    Драга vanina5860, сега разгледах сайта на Рисунка с игла. Леле, направо ми се замая главата!

  5. #170

    Подразбиране

    vanina, Благодаря и аз за разнообразната информация. Не знам какво да гледам по-напред.

  6. #171

    Подразбиране

    От Рисунки с игла съм ушила 3-4 гоблена. Ших ги на по-едра панама- на Аида 14 с кръсчета-1:1 в две нишки конеца и на Аида 16 с 3 нишки,полукръстче и станаха много хубави.Съжалявам,че нямам техника да ги покажа.На гобленова разграфена панама съм започнала един Кон в буря и го шия едно към едно,но сега е в процес на отлежаващ.Дано му дойде времето.

  7. #172

    Подразбиране

    Момичета става въпрос за списанието " Рисунка с игла " българско или чуждестранно е.През какъв период излиза и къде може да се намери.В Шумен питах тук там не са чували за него.

  8. #173

    Подразбиране

    От близо 10 месеца не е внасяно сп.Рисунка с игла.Внася се със закъснение близо година.

  9. #174

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    От близо 10 месеца не е внасяно сп.Рисунка с игла.Внася се със закъснение близо година.


  10. #175

    Подразбиране

    Благодаря на девойките, които са писали след мен. Днес на обяд проверих на "Славейков" и ми казаха,че го няма от януари. Аз и друг път съм го разглеждала и много ми хареса една дъбова гора. Ще благодаря на vanina5860 за красотата, която ми предостави

  11. #176

    Подразбиране Рисунка с игла

    Ето тук има един брой на списанието http://yonkab.multiply.com/photos/album/49

  12. #177

    Подразбиране

    l В БРОЙ 6 ОТ 2008 Г НА ГАЛЕРИЯ БРОДЕРИЯ НЯКОЙ ДА ОТКРИ ГРЕШКА МЕЖДУ ЛЕГЕНДАТА И САМИЯ ГОБЛЕН НА КОШНИЧКАТА СЪС СИНИТЕ ЦВЕТЯ

  13. #178

    Подразбиране

    Анимони, не съм опитвала как става тегленето от рисунки с игла.Имам 15-20
    списания, но нямам техника, с която да ги покажа и да си свалите каквото искате.Много съжалявам А на cumalisa искам да кажа, че може умишлено да сменят някой цвят или знак, тъй като в противан случай, ще им излезе като кражба.

  14. #179

    Подразбиране

    момичета в тема ново списание или....... пост 7 е казано мн. ясно погледнете
    http://www.goblenite.org/showpost.ph...81&postcount=7

  15. #180

    Подразбиране pomo6t

    Реклама:
    tarsi shema na goblena pred kaminata,po-to4no nomer 3616
    6te bada mnogo blagodarna ako nqkoi mi pomogne

Страница 12 от 21 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •