Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 306

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesi
    :? В началото си копувах с удоволстие "Галерия Бродерия" но след ушиването на побликуван от тях гоблен разочарованието ми беше пълно :twisted:
    Шия Почаевската икона, вече съм към края и съм много доволна.
    Секретарката ни почна да шие Рози в сапия- още не съм го видяла като окончателен вариант, но не ми харесва в тези цветове, а е много малък.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  2. #2

    Подразбиране магазин за гоблени в София

    В София до 36то СОУ има страхотен магазин за гоблени - също и рамкират. Освен това като съм ходила със схема от списание - и комплектоват, а не само механично да ти продадат конците... Направо са страхотни! Там няма лошо настроение .

  3. #3

    Подразбиране Галерия бродерия

    В момента шия "Натюрморт с плодове" от сп."Галерия бродерия". И при мен няма проблеми! Става много хубав!

  4. #4

    Подразбиране

    [img]
    ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва[/img]
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ..::Gobelin World::..

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    [img]
    ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва[/img]
    sledva6tite (ne si spomnyam to4no v koy broi)byaha napravili popravka na klyu4a na GURGULİTSATA ako iskate moga da proverya starite broeve pove4e ot dve godini sam polu4avala spisanieto 4rez etarva:
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    [img]
    ето това съм ушила от списанието, но лицето не ми харесва[/img]
    Това е модел на Araxna. Можеш да я попиташ за оригинала.

  7. #7

    Подразбиране

    Слава богу и аз съм нямала проблеми с краините резултати по схеми от списанието.За сега от него имам ушито само Молитва(момиченце което се моли),но съм започнала Момичето с пауновите пера,Кученца в панер и Рози в сепиа и всичките стават хубави

  8. #8

    Подразбиране

    И аз ших преди време Момичето с гургулицата . Синът ми , всеки път като яь погледне ме пита какви са тези линии по лицето и ръцете. Не знам при вас, но по схемата от списанието се полуцават някакви по-тъмни линии и те са , някак - неестествени. За съжаление - не могат да се избегнат дакато се шие. Иначе - ших китайската есе , сега шия пролетта и не са лоши. Шиз едно замъче с езеро по готова комплектовка и стана сполучлив, дори , мога да кажа- надхвърли очакванията ми. Но разговорите ни ме навеждат на мисълта, че във фирмата не доглеждат нещата, щом позволяват пропуски. Не бих ги обидила с неуважение към нас-би било силно казано, но да имат предвид, че труда ни е огромен!

  9. #9

    Подразбиране

    Първия гоблен,който почнах да шия от сп.Галерия бродерия беше преди 1 месец и още го шия-"Сибирския тигър".
    За сега нямам проблеми и става добре гобленчето,даже ми хареса индианката,която ще видим в следващия брой,мисля и нея да ушия.

  10. #10

    Подразбиране

    Незнам откъде се препечатват гоблените в Галерия Бродерия ,но оттам уших по схема с конци Котва ,"ЕВА ".Получи се нещо страхотно .Племенника ми който живее в Германия я хареса много и аз я подарих.Някой път ще изпратя снимката.А за това че занимават читателите с плетива и кулинария и на мен не ми харесва особено, защото за тях има други списания.

  11. #11

    Подразбиране

    Знае ли някой дали е излязло днес списанието?

  12. #12

    Подразбиране Относно списанието "Галерия І бродерия"

    Цитат Първоначално написано от elena88 Виж мнение
    Знае ли някой дали е излязло днес списанието?
    Мила Елена ,

    Много бързаш.Още сме 01.11.06 год.Миналия брой на Шуменския пазар дойде много късно. Незнам тиража ли е малък или читателите са много ,но много бързо се изчерпва.

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря много!
    Питам,защото на 1ви като питах няколко весникари и нито един не ми каза едно и също.

  14. #14

    Подразбиране


    Днес успях да намеря Галерия бродерия за Ноември и за мое голямо учудване този месец има доста интересни неща. Харесами предложеното Рождество, а и гоблена с Червената шапцица.

  15. #15

    Подразбиране

    При нас вече го има по всички павилиончета за вестници и списания!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •