Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 306
  1. #46

    Подразбиране

    Не знам от кой град си,но тук в Пловдив списанието още го има на почти всички репове.Иначе за самия брой имаше няколко схеми,които на мен лично много ми допаднаха,а явно и на други хора,щом толкова се е купувал този брой.Някой беше сложил скан на корицата затова може да видиш горе-долу в какво се състои броят.

  2. #47

    Подразбиране

    И аз не успях да си го купя А кога долу-горе излиза списанието?

  3. #48

    Подразбиране

    Кога ще излезе новият брой на списанието?И някой знае ли дали и тази година ще има календар?

  4. #49

    Подразбиране

    И аз го чакам, но още го няма. Предполагам, че пак ще има подаръци, но какви

  5. #50

    Подразбиране

    Който пръв види,че е излязло списанието на пазара,моля пишете тук,за да си го купим

  6. #51

    Подразбиране

    Бързам да се похваля,но снощи съвсем случайно открих ноемврийският брой на списанието на жп-гарата.Много ми хареса

  7. #52

    Подразбиране

    Някой проверявал ли е днес дали е излязло?

  8. #53

    Подразбиране

    И днес го няма списанието
    ..::Gobelin World::..

  9. #54

    Подразбиране

    keissi,на мен ми обясниха, че списанието още не е излязло от печат.

  10. #55

    Подразбиране

    Момичета, аз, нали се похвалих, че участвам в една фондация за деца сираци- та от фирмата ми изпратиха панама, конци над 1300/точно четете/, схеми и др.Изпратиха ми и нови списания от предишните месеци за коледния ни базар. Ще ги продаваме на половин цена и парите отават за децата за домовете за сираци от нашия регион.Мои приятелки вече си взеха няколко комплекта. Зная, че е по-ефтино да си ги купите на място, но която иска - мога да ги пращам и по пощата/Малко като скрита реклама излезе/Благодарна съм от името на видинската група .

  11. #56

    Подразбиране

    Хубав жест от страна на "Милена стил". Скорпионче, къде може да се видят нещата за вашия базар поне някои. Не видях Видин - базар в мама.
    Дано съберете повече парички, че дечицата са много.

  12. #57

    Подразбиране

    Декемврийският брой на Галерия Бродерия ще бъде по сергиите в петък, 15.12 . Забавянето е по вина на печатницата. Ограничения в тиража няма, напротив - расте! Календар с броя няма да има - проблемът е извън нашата компетенция.
    Весели празници на всички!

  13. #58

    Подразбиране

    Щом календар няма да има
    Поне някакъв подарък ще има ли?
    Излага се тая година това списание

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Момичета, аз, нали се похвалих, че участвам в една фондация за деца сираци- та от фирмата ми изпратиха панама, конци над 1300/точно четете/, схеми и др.Изпратиха ми и нови списания от предишните месеци за коледния ни базар. Ще ги продаваме на половин цена и парите отават за децата за домовете за сираци от нашия регион.Мои приятелки вече си взеха няколко комплекта. Зная, че е по-ефтино да си ги купите на място, но която иска - мога да ги пращам и по пощата/Малко като скрита реклама излезе/Благодарна съм от името на видинската група .
    Покажи нещичко , проявявам много голям интерес
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Днес ве4е има списанието "Галерия бродерия" по реповете, но за съжаление няма никакъв подарък ,
    а можеше да има нещи4ко, все пак КОЛЕДА Е ...........

Страница 4 от 21 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •