Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 306
  1. #61

    Smile

    Найстина днес го има по бутките списанието,преди малко си го взех

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #62

    Подразбиране

    Има анкета с награди и кръстословица.Май подаръка сами ще трябва да си го заработим.

  3. #63

    Подразбиране

    А и незнам за вас, но аз изобщо не съм о4арована. Все по "постно " става списанието.И все по- малко неща има вътре показани.Май доста са се поизчерпали откъм идеи...
    Само опитът създава истинският майстор!

  4. #64

    Подразбиране

    Повече модели приличат като за начинаещи.Къде ли тези поголеми гоблени от предните години?Не знам какво вече да кажа?Дано да се променят списанието в подобра посока.

  5. #65

    Подразбиране

    Тия хора май съвсем се издъниха с декемврийския брой
    Нищо интересно,а и поне един календар да бяха подарили за празниците

  6. #66

    Подразбиране

    Абе не е въпроса за подарък, ама наистина последно време моделите са за начинаещи и са, повечето от тях, опростени схеми на гоблени от И-нета. А преди имаха и авторски разработки. Просто май им липсват свежи идеи.
    Само опитът създава истинският майстор!

  7. #67

    Подразбиране

    Момичета, чак днес успях да хвърля едно око на полдения брой и просто се чудя какво да кажа
    Ами г-жа Нецова, макар, че щъка непрекъснато по сайтовете за гоблени, из албумите в Мултиплито и е редовен читател на този форум, май този път много ни е подценила.
    Преди година започнах ето тази тема: http://www.goblenite.com/forum/showt...p?t=490&page=2
    и г-жа Нецова, много се засегна.
    Това, което съм казала преди важи и сега с пълна сила. А затрудненията и с печатницата взеха много да зачестяват - първи признак на финансови проблеми /който не плаща навреме -не получава и поръчките си навреме/. Пък и много съм любопитна за точната причина, да няма подарък в този брой.
    Ако е добър търговец, освен,че ще се извини ще компенсира читателите си, като им поднесе традиционния си подарък в януарския брой /ако все още се издава/.

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Покажи нещичко , проявявам много голям интерес
    Наистина,око неможеш да покажеш поне на каква тема са.Може и аз да купя.

  9. #69

    Подразбиране

    Момичета,а защо обсъждаме това списание,това не ни хареса,друго....?Може просто трябва да спрем да го купуваме?Не ни ли стигат схемите,намерени от инет?Какво ще кажете и вие?
    Исках да кажа - стига сме оплаквали в тази тема вече относно списание,просто на който му хареса,нека си купува и да споделя свойте впечатления тук.Време е да преключим с тази тема на тези страници!

  10. #70

    Подразбиране

    По отношение на списанието - интересно ми е някой от авторския колектив напускал ли е през изтеклата година. Защото за всички е видна разликата - започнаха като професионално списание, сега се ограничават с модели за начинаещи. Сигурно си има някаква причина. В никакъв случай не споделям мнението, че задължително следва да има и подарък, но този жест някакси издига фирмата в очите на потребителите, нали?
    Пък и след толкова много схеми в нета няма да е трудно да спрем да го купуваме, нали?

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Аз също си купувам списанието от самото начало.Беше ми много интересно, защото беше единственото такова списание.Май говоря само в "Беше", не че сега него купувам , те наистина бяха добри, но вече в нета предлагат такова разнообразие, че ще им бъде трудно да бъдат конкуренция.

  12. #72

    Подразбиране

    Така изглежда новия брой и е 2.50лв.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #73

    Подразбиране

    Ооо!! Вече имаме нова цена и би трябвало да има нови неща , в моя град го няма още, аз го поръчвам.

  14. #74

    Подразбиране

    Мммммммда, много интересно наистина. Какво да се прави - европейска цена с българско качество. Няма да ни е за сефте да видим такова чудо я.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз харесвам ГАЛЕРИЯ .Тя има понякога точни попадения.Аз имам един ушит гоблен (Композиция с орхидеи).Те понякога взимат модели от vysivka.

Страница 5 от 21 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •