Страница 6 от 21 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 306
  1. #76

    Подразбиране

    Днес си купих Галерия-Бродерия на нова цена.В интес на истината този път няма готварски рецепти и кръстословица, но плетива има с които запълват това хубаво списание.Който иска да плете има от къде да взима идеи за плетива.Има толкова списания за плетки.

  2. #77

    Подразбиране

    nyama li nyakoy da skanira spisaniyeto za tezi koyito nyamat dostap da kupuvat
    may ima interesni ne6ta.
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smyrna Виж мнение
    nyama li nyakoy da skanira spisaniyeto za tezi koyito nyamat dostap da kupuvat
    may ima interesni ne6ta.

    цялото ли списание ,с легендите заедно.

    ДАЙ МИ АДРЕС НА КОЙТО ДА ТИ ГО ИЗПРАТЯ.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Мммммммда, много интересно наистина. Какво да се прави - европейска цена с българско качество. Няма да ни е за сефте да видим такова чудо я.
    Нелли, като хартия, качество на печат и оформление цената си е добра.
    Това, че ние станахме претенциозни към съдържанието е друго. Хора, които нямат достъп до интернет не сравняват с нищо и много го харесват.
    Аз почнах да си го купувам избирателно, но от година и нещо съм си купила 1 брой и си копирах 1 моделче от втори.

  5. #80

    Подразбиране

    Ох, като казах "българско качество" имах предвид точно съдържанието я. За самото списание като печатарски продукт нямам никакви забележки /пък и да имах кой ли ще ги чуе/
    Нали искаха подарък в последния брой- е получиха си го в пъврия- цената. Не сте капо милички.
    Айде, спирам вече да се занимавам със списанието.

  6. #81

    Подразбиране

    Наистина не мога да се сетя кой в сйта беше казал , че всичко се крде от нета и от други фирми , здъвсква се и си изплюва и ако човек може да види оригинала ще онемее.Най лесното нещо е човек да открадне в случая модели , ако наистина имат стил както е името им то той е този - на готово всичко. НО до кога......

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jak Виж мнение
    Наистина не мога да се сетя кой в сйта беше казал , че всичко се крде от нета и от други фирми , здъвсква се и си изплюва и ако човек може да види оригинала ще онемее.Най лесното нещо е човек да открадне в случая модели , ако наистина имат стил както е името им то той е този - на готово всичко. НО до кога......
    А според теб магазините откъде си вземат моделите

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #83

    Подразбиране

    здравейте момичета!Днес аз също си купих списанието, харесаха ми няколко модела.Относно запитването на abazova - ще върнат ушитите гоблени, аз вече се научих да шия 1:1 и да ти кажа става много хубаво, макар ,че са по-малки на размер. Този го шия така и е прекрасен!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #84

    Подразбиране

    Списанието си е много хубаво! Да не би някой схеми от нета да са по-добри.Ами много често срещам зов за помощ.Коя схема не е четлива,на друга липсвал ключа,на трета някои знаци се повтарят и т.н.Е момичета не е ли по добре да си вземем списанието,отколкото да хабим нерви! И мисля,че 2,50 е нормална цена за едно такова списание!
    Е това е мое мнение!

  10. #85

    Подразбиране

    и аз си го купих
    и е по-добро от предишните броеве, защо не ги поздравим за опита да го подобрят вместо да ги критикуваме?
    май ще започнат да дават схеми на български гоблени - само това да е съм готова да им



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  11. #86

    Подразбиране

    Хиляди извинения на редакцията на Галерия -Бродерия.Явно не съм прочела докрай условията и се усъмних в тхнт лоялност .

  12. #87

    Подразбиране

    И аз си купих списанието и няколко моделчета много ми харесаха.Определено смятам,че дообработват схемите,защото модела,който участва в конкурса се предлага в нета с около 200 цвята,а в списанието е само с 18 цвята.Наистина резултата с повече цветове е по добър,но аз никога няма да започна гоблен с такова огромно количество цветове.На мен списанието ми харесва,а цената мисля ,че си е съвсем рамките на нормалното

  13. #88

    Подразбиране

    И аз си купих списанието.Харесва ми.Има един ангел който със сигорност ще ушия.Моя съпруг е много впечетлен от него.Само че имам други два който вмомента шия.

  14. #89

    Подразбиране

    Човек когато незнае нещо трябва да пита.Така че мили момичета помогнете ми .Искам да покажа какво шия в момента ,но някой трябва да ми обясни какво да направя.Компютъра ми има камера която снима.Вчера така не успях да прикача гобленчето което шия.Нова съм.Някой да ми да ми обясни. МОЛЯ ВИ !!!!!!!!!!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    искам да се "похваля"
    днес си купих новото списания на галерия бордерия - какво да кажа, взех си го заради гоблена по Майстора, който рекламираха в предния брой, но някои от картинките на гоблените изглеждат меко казано странно...
    вярно е, че не се знае как ще изглеждат ушити (най-вероятно различно), но като не те грабне картинката ... С една дума не съм сигурна, че са добре изразходвани 2,50
    а иначе списанието все повече ми заприличва на "Рисунки с игла" - на последните страници каталог и отстъпки за комплект гоблени, макар, че не знам как се комбинират детски гоблен с Ноевия ковчег и гоблен на египетска фреска



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

Страница 6 от 21 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •