Страница 7 от 21 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 306
  1. #91

    Подразбиране

    Напълно те разбирам.Чаках с нетърление да излезе броя с Балната вечер, защото очаквах да е голям колкото в "Рисунки с игла".Предложиха го 1:1 и ми се отщя да го шия.Просто не смея да го почна 1:4.Но затова пък"Джъмбо"много си го харесвам.

  2. #92

    Подразбиране

    Момичета не ме отчайвайте .... този брой съм поръчала да ми го запазят, заради един гоблен, напомнящ картина на Майстора ........ беше на гърба на януарския.

  3. #93

    Подразбиране

    точно заради картината на Майстора си го купих,
    все пак се надявам гоблена да изглежда по-добре от снимката, но от опита ми с комплектовките им с конци ариадна искрено се съмнявам
    освен тази картина има 3 интересни възглавнички - схемите на две от тях вече съм ги виждала (и свалила) от форума, 3 гоблена на любовна тематика, ако някой ги почне по тези картинки сигурно трябва да го освидетелстват незабавно. Царевна лебед - направо за плач горката, сякаш валяк е минал през лицето и - все пак трябва да се има предвид, че цветните схеми и картинките не отговарят точно на готовия гоблен



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  4. #94

    Smile

    Аз харесвам списанието Галерия бродерия- удоволетворяваме напълно като качество и цена !

  5. #95

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от st_dobri Виж мнение
    точно заради картината на Майстора си го купих,
    все пак се надявам гоблена да изглежда по-добре от снимката, но от опита ми с комплектовките им с конци ариадна искрено се съмнявам
    освен тази картина има 3 интересни възглавнички - схемите на две от тях вече съм ги виждала (и свалила) от форума, 3 гоблена на любовна тематика, ако някой ги почне по тези картинки сигурно трябва да го освидетелстват незабавно. Царевна лебед - направо за плач горката, сякаш валяк е минал през лицето и - все пак трябва да се има предвид, че цветните схеми и картинките не отговарят точно на готовия гоблен
    Незнам какви гоблени сте шили с конци Ариадна ,обаче гоблена който шия в момента за конкурса е стакива конци и мога да кажа че ми харесват.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #96

    Подразбиране

    Момичета ,за да я обърна снимката трябваше да сейфам в My Documents и после да ви я покажа.Обаче там се показват едни квадрати,запетайки и т.н.Някой да ми каже къде какво да бутна. Предварително ви благодаря

  7. #97

    Подразбиране

    Аз- компютърно неграмотната:Предполагам, че въпросните запетайки означават на колко градуса трябва да врътнеш снимката, за се изправи.

  8. #98

    Подразбиране

    abazova_s ,много добре се получава Успех в конкурса.Аз пък сега съм захванала полярна приказка от списанието и също много ми харесва как се получава.За момента не мога да ви го покажа,че няма с какво да го снимам,но довечера като се прибере съпругът ми ще го щракна с телефона му

  9. #99

    Подразбиране

    Ето я обещаната картинка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #100

    Подразбиране

    toteva,наистина се е получила много добре.С какви конци го шиеш?В списанието не беше ли малко по-голямо на размер

  11. #101

    Подразбиране

    Аз пък съм започнала "Стария град" с конци "Ариадна" и ми харесва.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от UnHandy Виж мнение
    toteva,наистина се е получила много добре.С какви конци го шиеш?В списанието не беше ли малко по-голямо на размер
    Шия с Ариадна с номерата и схемата посочени в списанието

  13. #103

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Шия с Ариадна с номерата и схемата посочени в списанието

    Toteva, добър избор.Аз също го харесвам.Но кое по напред.какво ти е мнението за Ариадна.Някои пишат че не ги харесват,но аз съм доволна.Не се завалват и имат блясък.Може би нямат голяма гама от цветове ,но това което шия в момента цветовете са добре подбрани.
    УСПЕХ !!!!

  14. #104

    Подразбиране

    Мнението ми за конците Ариадна е отлично.На мен ми харесват,голяма работа,че не са ДМЦ.Ако реша да шия гоблени за продажба,тогава може би ще си закупя ДМЦ,но сега ще си работя с по-ефтините и според мен с добро качество конци Ариадна.Гоблена Коне в реката пък си го ших с Пупетс и също се получи супер

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    а устойчеви ли са да не избелеят след две години

Страница 7 от 21 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •