Страница 9 от 21 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 306
  1. #121

    Подразбиране

    Аз започнах да си купувам списанието едва тази година от феврурари насам ...и честно казано мисля, че определено могат да се постараят повече.Доста неща откровено не ми харесват, но незнам за 2.50 все си мисля че два три хубави модели да има нее зле
    За новия брой ще кажа само, че тези великденските ги очаквах предния да се появят - дя има човек време да си ги ушие до великден
    и има една страхотна жилетка лилава- и така ме е яд че не мога да плета на една кука

  2. #122

    Подразбиране

    Мисля си, че в интернет можем да попаднем на добър модел, с ясни знаци с по-голяма вероятност отколкото в "Галерия Бродерия".

  3. #123

    Подразбиране

    След като разгледах каталога на фирмата която издава списанието "Рисунки с игла" все по-вече се убеждавам в плагиатство от страна на Милена стил

  4. #124

    Подразбиране

    Милена стил не заслужават цялото внимание, което им обръщаме, като ги коментираме.

  5. #125

    Подразбиране

    В интерес на истината публикуваният в последният брой на "Галерия бродерия"гоблен на Св.Елена заслужава да се види.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #126

    Подразбиране

    Интересно.В нашия град още не е дошъл новия брой.Аз си ги купувам всичките .Непременно ще го разгледам!

  7. #127

    Подразбиране

    И аз си купувам списанието от две години, с надеждата че ще попадна на нещо интересно, но уви. Със сигурност трябва да променят моделите си.Специално хората изглеждат стресиращо.

  8. #128

    Подразбиране

    И все пак и в последния брой има какво да се види. Въпроса е , че така ни се е наситило окото на великолепни гоблени, че тези ни се виждат елементарни. Но заради Св. Елена и Дъбове си заслужава да си го купиш.
    Само опитът създава истинският майстор!

  9. #129

    Подразбиране

    Момичета разгледахте ли юнския брой на "Галерия бродерия"Направо ужас.Че такива грозни неща няма дори в нета

  10. #130

    Подразбиране

    за юнския брой съм напълно съгласна- огромно разочарование и нещо започвам да се питам дали има смисъл да си го взимам

  11. #131

    Подразбиране

    Аз съм вече напълно разочарована от списание"Галерия бродерия".Юнския брой е ужасен.

  12. #132

    Подразбиране

    Не съм го купувала.Само като видях каква му е грозна корицата и се отказах.

  13. #133

    Подразбиране

    От 2005 год. редовно купувам списанието .Но установих че всички гоблени са взети от интернета с малки изменения в количеството на цветовете се присвояват моделите .Не е коректно от страна на Милена -Стил.Обещала съм си повече да купувам това списание.Като сравнявам тяхното списание с Царица - Къштовница има планина разлика.В това списание ти предлагат само един гоблен но качествени и все класики.Не правя реклама на списанието ,само си казвам мнението.

  14. #134

    Подразбиране

    Аз също си купувах списанието,но като попаднах на форума се отказах.Вместо да давам по 2.50 за списанието,мога от тук да си дърпам много по-качествени,интересни и хубави схеми.А паричките да отделям за конци.Може да са 3 чиленца,но капка по капка вир става

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз вече не знам какво да кажа за Милена стил и конците им - Ариадна. Подарих на снаха ми "Замък в морито",крайният резултат няма нищо общо с цветовете на картинката. Ужас, едни гадни сини цветове.... Леля ми си поръча "Момичето на скалата" - не е ушила кой знае колко много от него,но е достатъчно за да се види,че трудът й е на вятъра.

Страница 9 от 21 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •